Statystyki: Brentford - Manchester United 1:3

» 19 stycznia 2022, 23:04 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United pokonał Brentford 3:1 (0:0) w zaległym meczu 17. kolejki Premier League. Czerwone Diabły po bardzo dobrej drugiej połowie dopisały na swoim koncie 3 punkty.
» Manchester United pokonał Brentford 3:1 w zaległym meczu 17. kolejki Premier League
Ralf Rangnick nie mógł być zadowolony z postawy swoich zawodników do przerwy, ale w drugiej połowie piłkarze Manchesteru United pokazali niezły futbol. Bramki Anthony’ego Elangi, Masona Greenwooda i Marcusa Rashforda pozwoliły pewnie pokonać beniaminka.

Czerwone Diabły w styczniu czeka jeszcze jedno ligowe spotkanie. W sobotę na Old Trafford przyjedzie West Ham United.

Oto najważniejsze statystyki środowego meczu na Brentford Community Stadium.

BRENTFORD – MANCHESTER UNITED 1:3 (0:0)
Posiadanie piłki: 43% – 57%
Strzały łącznie: 18 – 13
Strzały celne: 8 – 5
Strzały niecelne: 4 – 2
Strzały zablokowane: 6 – 6
Celność podań: 71,2% – 79,9%
Rzuty rożne: 6 – 9