Oceny pomeczowe: Brentford - Manchester United 1:3

» 19 stycznia 2022, 23:24 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United zanotował cenne zwycięstwo w zaległym meczu 17. kolejki Premier League z Brentfordem (3:1). Jak występ piłkarzy Ralfa Rangnicka ocenili użytkownicy DevilPage.pl i dziennikarze Manchester Evening News? Oto oceny za spotkanie na Brentford Community Stadium.
» Mason Greenwood wpisał się na listę strzelców w meczu z Brentfordem
David de GeaDavid de Gea
Dzięki niemu Manchester United utrzymał bezbramkowy remis do przerwy. Dwie dobre interwencje po strzałach Mathiasa Jensena. Takimi występami wygrywa się mecze.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8.17

Diogo DalotDiogo Dalot
Początkowo roztrzęsiony, jakby nadal pamiętał o pojedynkach z Lucasem Digne. Niedokładny w ostatnim sektorze. W drugiej połowie zaimponował i zaprezentował spokój.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 5.93

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Brentford liczył na jego mało fizyczną grę. Szwed miał problemy, ale po przerwie poprawił się, jak cały zespół.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.87

Raphael VaraneRaphael Varane
Solidny występ, mimo chaosu w pierwszej połowie. Zachował spokój po zdobytych golach United. Klasa.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 6.5

Alex TellesAlex Telles
Wciąż mało efektywny w ostatnim sektorze. Jego wrzutki z rzutów rożnych nie były zagrożeniem.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.02

Scott McTominayScott McTominay
W pierwszej połowie miał problem, aby dostosować się do roli defensywnego pomocnika. Po przerwie dużo spokojniejszy. Kluczowy odbiór przy golu Greenwooda i Rashforda.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.17

FredFred
Widać było regres w porównaniu do meczu z Aston Villą. Rozmontował defensywę Brentfordu podaniem do Anthony’ego Elangi.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.8

Mason GreenwoodMason Greenwood
Nie był mocno zaangażowany w grę w pierwszej połowie. To go nie zniechęciło. Dołożył nogę do podania Fernandesa.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.27

Bruno FernandesBruno Fernandes
Niecierpliwy, jeśli chodzi o podania. Zagrał sporo niedokładnych piłek. Po przerwie dużo bardziej spokojny. Wspaniałe zachowanie przy drugim golu.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.89

Anthony ElangaAnthony Elanga
Nie poddawał się, choć musiał mierzyć się z rosłym Madsem Roerslevem. Świetny gol, który dał prowadzenie United.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.09

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo
Tak sfrustrowany, że poskarżył się sędziemu pod koniec pierwszej połowy. Świetne zagranie do Fernandesa przy bramce Greenwooda.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.04