Statystyki: Manchester United - Crystal Palace 1:0

» 5 grudnia 2021, 17:04 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United wygrał z Crystal Palace (1:0) w 15. kolejce Premier League. Debiut na trenerskiej ławce Czerwonych Diabłów zaliczył w niedzielne popołudnie Ralf Rangnick.
» Manchester United pokonał Crystal Palace 1:0 po bramce Freda
Gra Manchesteru United lepiej wyglądała do przerwy, piłkarze zakładali wysoki pressing, ale na decydującego gola trzeba było czekać do drugiej połowy.

Bohaterem spotkania okazał się Fred, który w 78. minucie meczu pokonał bramkarza Crystal Palace efektownym uderzeniem zza pola karnego.

Manchester United kolejne spotkanie rozegra w środę 8 grudnia. Na Old Trafford przyjedzie ekipa Young Boys w ramach 6. kolejki Ligi Mistrzów.

Oto najważniejsze statystyki spotkania pomiędzy Manchesterem United a Crystal Palace.

MANCHESTER UNITED – CRYSTAL PALACE 1:0 (0:0)
Posiadanie piłki: 61,2% – 38,8%
Strzały łącznie: 16 – 8
Strzały celne: 3 – 2
Strzały niecelne: 7 – 3
Strzały zablokowane: 6 – 3
Celność podań: 82,5% – 71,3%
Rzuty rożne: 9 – 6