U-18: Mnóstwo emocji i zwycięstwo Manchesteru United w Blackburn

» 24 stycznia 2021, 10:58 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Sobotnie spotkanie Blackburn Rovers z Manchesterem United w ramach Premier League do lat 18 zakończyło się zwycięstwem gości 4:3. Na listę strzelców na stronie United wpisali się Charlie McNeil, Noam Emeran oraz Charlie Savage.
» Czerwone Diabły ostatecznie wywiozły z Blackburn komplet punktów
Czerwone Diabły przystąpiły do tej konfrontacji po 9 kolejnych ligowych zwycięstwach. Ekipa Rovers miała za sobą 8 kolejkach bez wygranej.

Podopieczni Neila Ryana wyszli na prowadzenie już 1. minucie. Do bramki gospodarzy trafił wówczas Charlie McNeil.

Jeszcze w pierwszej połowie angielski napastnik zdobył drugą bramkę, a trzecie trafienie dla United było dziełem Noama Emerana.

Manchester United stracił jednak koncentrację i w drugiej połowie Blackburn doprowadziło do wyrównania. Wszystkie trzy gole dla gospodarzy strzelił Zak Gilsenan.

Ostatnie słowo należało jednak do przyjezdnych. 3 oczka ekipie z Old Trafford zapewnił Charlie Savage.

Po 12 meczach ligowych Manchester United ma 6 punktów przewagi nad 2. w tabeli Liverpoolem. Kolejnym przeciwnikiem młodych Diabłów będzie drużyna Burnley.