Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Kléberson: Manchester United powinien sprowadzić De Ligta

» 17 czerwca 2019, 18:02 - Autor: Rio5fan - źródło: goal.com
José Kléberson, który bronił barw Manchesteru United w latach 2003-2005, jest przekonany, iż Czerwone Diabły powinny walczyć o pozyskanie z Ajaxu Matthijsa de Ligta.
Kléberson: Manchester United powinien sprowadzić De Ligta
» Matthijs de Ligt jest jednym z najgorętszych celów transferowych w całej Europie
Udany sezon w lidze holenderskiej oraz Lidze Mistrzów sprawił, że 19-letni obrońca jest nieustannie przymierzany do poszczególnych klubów w Europie.

Najnowsze doniesienia dziennikarzy pozwalają domniemać, że reprezentant Holandii może w przyszłym sezonie bronić barw Paris Saint-Germain.

- W mojej opinii Manchester United powinien sprowadzić Matthijsa de Ligta. To dobry zakup ze względu na jego styl gry - stwierdził Brazylijczyk.

- Holender potrafi rozgrywać, komfortowo czuje się przy piłce oraz potrafi dobrze czytać grę. Manchester United potrzebuje kogoś solidnego w tyłach, aby móc stwarzać więcej szans w ofensywie - dodał Kléberson.


« Poprzedni news
Crystal Palace odrzuciło drugą ofertę Manchesteru United
Następny news »
West Ham wycenia Issę Diopa na 60 milionów funtów


REKLAMA

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (18)


DevoMartinez: Zadnego wiecej piłkarza od Raioli. To gwarancja nieszczescia i kombinacji z wytransferowainem zawodnika po paru latach.
» 18 czerwca 2019, 13:20 #18
Fenek: Wow cóż za odkrycie.
» 18 czerwca 2019, 07:42 #17
RedsFan: Raiola tu! Raiola tam! Raiola ..... sprzeda nam! :D
» 17 czerwca 2019, 23:28 #16
Stoperdo: Pamiętam jak trafił do United Kleberson wszyscy byli pewni, że mamy gracza na lata.
Czy trafi do nas De Light? Szanse oczywiście są bo De Light chce grać w podstawowym składzie a u nas byłby pierwszym wyborem. Dodatkowo wysoka tygodniówka. Martwi jedynie brak LM co może właśnie przeważyć szanse na jego transfer do PSG.
Raczej Barcelony nie wybierze, tam jest duża konkurencja czyli brak gwarancji podstawy co może wręcz uwstecznić jego progres dodatkowo pensja przy innych propozycjach niska. De Light ma świadomość, że ma dopiero 19 lat i jeszcze w razie czego zdąży tam trafić.
» 17 czerwca 2019, 21:23 #15
Lokator23: PSG to nie zadna konkurencja. Ktos kto jest odrobine ambitny wybierze lige angielska. PSG w lidze mistrzow sie nie licza, duzo szczekaja malo robia i tak jedt od lat na lige maja monopol jedyne co moga zagwarantowac to zarobki ale my o to nie musimy sie rowniez martwic bo kasy mamy jak lodu. Nie znaczy ze mamy szastac nia na lewo i prawo jak np. PSG ktore jak dla mnie zrobilo najgorszy transfer w historii bo tak zmarnowac 220 mln to nikt nie potrafi
» 17 czerwca 2019, 23:10 #14
RedsFan: Polecam na YouTube Michal Pol, "Pogba symbol Raka" https:// youtu.be/5X3W1VTLBzM
» 17 czerwca 2019, 20:21 #13
kamilos223: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.06.2019 08:14

zgadza się też oglądałem, polecam również ten pan ma taką opinie jak ja, i gdzie jest ten ochydny agent pogby nie brać od niego zawodników bo pogba odwala takie rzeczy to i ten młody obrońca to samo będzie robić. Ja nie jestem za tym piłkarzem, jest dobrym obrońca ale są inni też dobrzy którzy będą walczyć oddawać krew za united , a nie tylko iść za kasą i fochy strzelać.
» 18 czerwca 2019, 08:13 #12
kamilos223: może inaczej kupić go ale bez tego agenta!! xd
» 18 czerwca 2019, 08:20 #11
emil1986x: Czy ktoś może polecić dobrą stronę do kupowania biletów na Old Trafford??
» 17 czerwca 2019, 19:29 #10
smutny87: na oficjalnej stronie popatrz,nie zedrą więcej niż faktyczna cena biletu
» 17 czerwca 2019, 19:58 #9
emil1986x: Ale na top mecze są losowania a na innych stronach od ręki kupujesz i masz pewne droższe ale pewne ;)
» 17 czerwca 2019, 20:56 #8
smutny87: To racja,ja nie miałem okazji być na konkretniejszym meczu bo za taki raczej nie można uznać starcia z Blackburn heh a więc nie pomogę ale jak kupisz to napisz mi wiadomość jak to wygląda, będę wdzięczny pozdro
» 17 czerwca 2019, 22:08 #7
MarChester: Pójdzie do van dijka do Liverpoolu i będą mieli ekipę jeszcze lepsza
» 17 czerwca 2019, 19:12 #6
bartogl1985: Sorry za pisownię ale slownik nawala. Pozdr
» 17 czerwca 2019, 19:00 #5
bartogl1985: Edek powinien to kupić bez względu na wszystko. Młody i obiecujący chłopak. Kiedyś mieliśmy Stama i to był kozak. Liverpool ma Van Dijka. De light będzie kiedyś typowym zawodnikiem. Jak nie u nas to gdzie indziej.
» 17 czerwca 2019, 19:00 #4
ManU903: Aż się boję myśleć, z jaką ofertą Ed by wyszedł za jego transfer.
» 17 czerwca 2019, 18:50 #3
Zimny404: Po co nam ten drewniak? Każdy wie ze skała taka jak Jones czy Rojo są lepszymi rozwiązaniami 😂😂😂 moja nadzieja kruszy się jak skała atakowana przez zęby Suareza.
» 17 czerwca 2019, 18:39 #2
dlabigt23: Powinnismy to my bardzo duzo zrobić . A przedewszystkim jakieś transfery z klubu i do klubu .
» 17 czerwca 2019, 18:06 #1