Zapowiedź: Manchester United vs Celta Vigo

» 10 maja 2017, 21:56 - Autor: Bart - źródło: UEFA.com, WhoScored.com
Czerwone Diabły są już jedną nogą w finale Ligi Europy po wyjazdowym zwycięstwie 1:0 nad Celtą Vigo w ubiegłym tygodniu. Sprawa awansu jest jednak ciągle otwarta i zespół Manchesteru United stanie przed ciężkim zadaniem odparcia ataków Hiszpanów w rewanżu na Old Trafford.
Zapowiedź: Manchester United vs Celta Vigo
» Czerwone Diabły są już jedną nogą w finale Ligi Europy po wyjazdowym zwycięstwie 1:0 nad Celtą Vigo w ubiegłym tygodniu. Sprawa awansu jest jednak ciągle otwarta i zespół Manchesteru United stanie przed ciężkim zadaniem odparcia ataków Hiszpanów w rewanżu na Old Trafford. Początek spotkania w czwartek o godzinie 21:05.
Zgodnie z zapowiedziami Jose Mourinho, klub niejako odpuścił już walkę o Top 4 w lidze angielskiej na rzecz europejskiego pucharu. Jedna i druga droga daje awans do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie, lecz przy okazji Jose Mourinho może wygrać jedyne trofeum, którego brakuje w klubowej gablocie Manchesteru United i zakończyć swój pierwszy sezon na Old Trafford z aż 3 pucharami.

Kto? Manchester United vs Celta Vigo
Kiedy? 11.05.2017, 21:05
Gdzie? Old Trafford
Sędzia? Ovidiu Haţegan
Transmisja? Eurosport 1, Canal+ Sport


Mourinho ciągle ma spore braki w swojej kadrze. Niezdolni do gry są ciągle Marcos Rojo, Timothy Fosu-Mensah, Zlatan Ibrahimović oraz Luke Shaw. Uraz uda uniemożliwi również grę Ashleyowi Youngowi, który nie wystąpi już w obecnym sezonie.

Wypowiedzi o meczu
Jose Mourinho - Jeżeli nie zakwalifikujemy się do Ligi Mistrzów, to dlatego, że nie jesteśmy na nią wystarczająco dobrzy. Patrzę na to z pragmatycznego punktu widzenia. Jeżeli w czwartek nie zapewnimy sobie awansu do finału i za rok będziemy grać w Lidze Europy, to dlatego, że nie jesteśmy wystarczająco dobrym zespołem. Będziemy musieli się poprawić. To są rozgrywki, w których chcemy być, ale teraz musimy się skupić na tym, gdzie jesteśmy.


Ander Herrera – W tym sezonie zdobyliśmy dwa trofea: Tarczę Wspólnoty oraz Puchar Ligi. Będziemy mogli mówić o bardzo dobrym sezonie, jeśli nadal będziemy walczyć o Ligę Europy. Musimy natomiast mieć szacunek do Celty Vigo, bo to trudny rywal.


Przedmeczowe ciekawostki
- Oba zespoły w rozgrywkach UEFA spotykają się dopiero po raz drugi w historii. Pierwszy mecz zakończył się wygraną United 1:0.

- Celta Vigo w 10 meczach przeciwko angielskim zespołom zanotowała 5 zwycięstw i 5 porażek.

- Ekipa z Old Trafford rozegrała natomiast 48 meczów z hiszpańskimi zespołami, wygrywając 13, remisując 19 i przegrywając 16. W meczach tych znalazły się 3 finały Ligi Mistrzów.

- Manchester United nie przegrał żadnego z ostatnich 9 meczów w Lidze Europy (7 wygranych, 2 remisy).

- Liga Europy to jedyny europejski puchar, które Manchester United nigdy nie wygrał. Będzie to dodatkowa motywacja dla podopiecznych Jose Mourinho.

Mecz Manchester United vs Celta Vigo będzie można śledzić na łamach Live.DevilPage.pl. Początek spotkania na Old Trafford w czwartek o godzinie 21:05.


TAGI


« Poprzedni news
Wayne Rooney: Oczywiście, że chcę zostać i grać więcej
Następny news »
Man Utd - Celta na żywo. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (101)


jac0b: Co najwyżej jesteś trollem.. i to do tego marnym
» 11 maja 2017, 20:23 #71
Kilerek7: Nie trudno nie zgodzić się z Keanem, za jego czasów mu było potęgą, a teraz jest tylko narzekanie i zbieranie punktów do Top4. Liga Europy którą zawsze olewaliśmy teraz jest jak mecz o życie. MU bardzo obniżył loty i nie ma wymówki, że przebudowa czy proces, bo Jose kupił 4 grajków, miał okienka by coś zrobić a wiele się nie poprawiło, tym czasem Conte wygrywa lekko ligę, zespołem który grał padakę wcześniej. Za długo czekamy na ten przełom w naszej grze.
» 11 maja 2017, 18:25 #70
Krystiano98: Jak ty tu dotarłeś w odpowiedzi na całkiem inny news, to tylko ty wiesz
» 11 maja 2017, 19:29 #69
Kilerek7: Miałem otwarte kilka newsów w kartach i wpisałem w złą, ale wiadomo o co chodzi:P
» 11 maja 2017, 19:31 #68
NexaT: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.05.2017 19:37

O matko, jak was piecze ten puchar LE. Co za poniżenie, normalnie powinni bez herbu występować, coby może kilka osób nie zgadło kto gra. xD
Szkoda, że nikt nie krytykował Fergusona po tym, jak ledwo przeszedł Ajax i zebrał oklep od jakiegoś Athletic Bilbao - według niektórych to przecież kelnerzyny z La Liga, tak jak Celta.
Czy wtedy nie powinien pokazać charakteru wielkiego klubu i grać w lidze, i wygrać LE? Nie, po prostu był świadomy, że na dwóch frontach może mu nie pójść i straci dużo sił poświęcając tym samym ligę. (nie wspominając o stylu w jakim wtedy graliśmy - katastrofa)
Gdyby nie te głupie remisy spowodowane brakiem skuteczności, a nie brakiem umiejętności trenerskich Mourinho, to dzisiaj walczylibyśmy o ten finał LE i pewnie 2/3 miejsce.
» 11 maja 2017, 19:35 #67
karreem: Wystarczy tylko nie przegrać, więc szansa na awans do finału jest duża. Brak awansu będzie wielką porażką.
» 11 maja 2017, 17:33 #66
Sancho: Niekoniecznie, wystarczy zremisowac 2:2 I juz jestesmy w ciemnej ...
» 11 maja 2017, 20:18 #65
dlabigt23: Mamy szeroka i wypoczeta kadre ciezko przewidziec kto zagra . Niechcialbym Fellainiego bo on nic nie wnosi do ofensywy i defensywy tyle ze biega . Dzis nie ma zadnych wymowek ze przemeczenie i kontuzje . Ten mecz pokaze na co nas stac .
» 11 maja 2017, 17:08 #64
JasnaLiryka: Nie mów tak. On jest od zadań "specjalnych"
» 11 maja 2017, 19:19 #63
dlabigt23: za to martial jest w wyborowej formie :D zdziwie sie jak znajdzie sie od poczatku :D na 100% Lingard zagra od poczatku i Mata wydaje mi sie ze tez , niewiadomo co z Mikim bo fakt ze stracil forme ostatnio ale tez moze dzis wybiegnie
» 11 maja 2017, 16:33 #62
Gallacher: W pierwszy meczu na wyjeździe trzeba strzelać jak najwięcej się da,a jedna bramkowa zaliczka to nic,bo jeśli Celta strzeli gola to będzie po prostu gorąco i mam nadzieje że United zakończy ten mecz skromnym zwycięstwem 1-0 i będziemy się cieszyć z awansu do finału.Tego meczu można się po prostu bać zważywszy na skromną wygraną i z tego że musimy bronić dostępu do bramki i nie dać sobie strzelić bo wtedy możemy mieć bardzo poważne problemy.Mecz z Anderlechtem jest dobrym przykładem że lepiej nerwów sobie dodatkowych nie robić.
» 11 maja 2017, 14:55 #61
kuboxx: Jeżeli w składzie będzię Fellaini to United przegra.
» 11 maja 2017, 14:49 #60
vegeto65: Haha o 20 się przekonamy jaki będzie skład hehe
» 11 maja 2017, 16:17 #59
sensi: Mam nadzieje że Mourinho nie ustawi drużyny z nastawieniem na kontre... czyli nie zastosuje swojego ulubionego stylu.
Od pierwszych minut powwiniśmy atakować i cos ustrzelić, żeby nie było nerwówki w 80/90min...
» 11 maja 2017, 14:19 #58
Diabelred: Szkoda, ze nie dalo rady wygrac chociaz te 2-0, bo mielibysmy mocno komfortowa sytuacje, a tak wystarczy, ze pilkarze Celty strzela jako pierwsi i zrobi nam sie remis w dwumeczu i mozliwa nerwowka. Oby Mourinho nie gral na 0-0, to sie moze zle dla nas skonczyc. Licze na jakies szybkie 1,2-0 tak by pilkarzom Celty wybic jakiekolwiek nadzieje na awans. Mocno mnie ciekawi kto bedzie partnerem Baillego w obronie Blind czy Jones. Osobiscie chyba jednak postawilbym na Blinda, ktory w pierwszym meczu ladnie czyscil, do tego jego pilka nie bedzie parzyc przy wyprowadzaniu jej.

Jezeli chodzi o drugi polfinal, to Lyonu, ktory teraz zagra u siebie bym jeszcze nie skreslal, bo potencjal w ofensywie to oni maja(przekonala sie o tym chocby Roma) i wcale bym sie zbytnio nie zdziwil, gdyby teraz to oni strzelili 4 bramki Ajaxowi, pytanie tylko jak zagraja w obronie, bo ich obrona jest mocno dziurawa i ich obroncy + GK musieliby chyba zagrac swoj najlepszy mecz w fazie pucharowej, by zachowac czyste konto w tym meczu. Mimo wszystko licze, ze naszym ewentualnym rywalem w finale bedzie Ajax.
» 11 maja 2017, 14:17 #57
vegeto65: Spokojnie myśle ze damy radę sytuacje mamy lepsza bo zdobyliśmy bramkę na wyjeździe, ale najważniejsze żeby dziś nie stracić tej szansy prowadzenie nie jest masakrycznie duże. Ale wierze ze wygramy myśle ze będzie 2:0 dla nas. Chłopaki potrzebują jeszcze kogoś dziś to jesteśmy my KIBICE dajmy im wsparcie i wierzmy bo wiara czyni cuda :)
» 11 maja 2017, 13:58 #56
PanEdek: Czy wygramy czy polegniemy, siwego na taczkach z Old Trafford wywieziemy.
» 11 maja 2017, 12:45 #55
RuudVN: a co Smuda czy Probierz za niego?
» 11 maja 2017, 12:49 #54
sensi: Podobno Janas z ryb wrócił i jest zainteresowany posadą.
» 11 maja 2017, 14:17 #53
trikos: To dlatego trener Bartoszek opuszcza Koronę Kielce...
» 11 maja 2017, 14:22 #52
HarryBrown: Tylko Boguś Baniak. Wygra LM w cuglach nie wychodząc z własnego gabinetu. Wystarczy tylko telefon.
» 11 maja 2017, 15:37 #51
JasnaLiryka: Dziś na Old Trafford, na tym świetnym stadionie, Teatrze Marzeń liczy się tylko zwycięstwo ! Idziemy po finał !
» 11 maja 2017, 10:37 #50
uzarczyq: Przejedziemy sie po tych kelnerach ;)
Spokojne 3-0
» 11 maja 2017, 10:34 #49
lukaszek9000: 35km od Cb jestem :D
» 11 maja 2017, 10:05 #48
lukaszek9000: kałuszyn

dzis nie moge, na finał chętnie
» 11 maja 2017, 11:01 #47
Rooney97: Mourinho powinien do końca sezonu dawać jak najwięcej szans młodym piłkarzom. Niestety, już po PL, wiec tylko liczyć na zwycięstwo w Lidze Europy, żeby trafić na Ajax, który gra u siebie bardzo dobrze, ale wyjazdy nie są już takie dobre. Jeżeli w ogole awansujemy :)
» 11 maja 2017, 09:25 #46
Jessica0Lingard: Piękny poranek w uk, trening, prysznic i kierunek Manchester!! Cały dzień podekscytowanie, świetny humor, emocje a potem ból, smutek i zażenowanie kiedy sprawdzisz skład na flashscore i na prawym skrzydle mamy nasza cudowna tancerka Jessice. Moim zdaniem ta typiara nie nadaje się nawet do klubu poziomu Crystal Palace. Jestem oficjalnie nowym użytkownikiem który każdego dnia będzie hejtowal tego banana bo to jest nie możliwe jak można być tak słabym i zarabiać 100k tygodniowo. Myslalem nawet żeby wnieść dzisiaj na stadion transparent LINGARD OUT Ale szkoda ryzykować tej cudownej atmosfery dla tego anorektyka.

Pozdrawiam
OFFICIAL ANTY LINGARD FAN CLUB
» 11 maja 2017, 08:10 #45
mycka86: Skoro nie wspierasz zawodników tego klubu, to nie powinieneś nazywać się prawdziwym kibicem MU.
» 11 maja 2017, 08:44 #44
mycka86: Nie każdy jest CR7 lub Messim.
» 11 maja 2017, 08:54 #43
lukaszek9000: własnie w United każdy powinien być messim, nie te czasy gdzie ferguson ze średniaków robił bogów
» 11 maja 2017, 09:04 #42
RuudVN: jaki jest sens kibicowania kiedy zawsze się wygrywa?
rozumiem frustrację niektórych użytkowników ale bez przesady, a z Lingardem może w przyszłości być podobnie jak z Valencią, niedoceniany a z czasem nikt nie wyobraża sobie innego na tej pozycji
ja bym zaczął go ogrywać na PO, bo płuca do biegania ma
» 11 maja 2017, 09:32 #41
mycka86: W piwnicy.
» 11 maja 2017, 09:40 #40
trezegram: USWAĆ TAKIE BEZSENSOWNE POSTY!!
» 11 maja 2017, 09:51 #39
trikos: Dobrze że pupilem sir Alexa Fergusona był "nijaki" Ji Sung Park, na obronie brylował John Oshe'a a z przodu "jednonóg" Valencia a Manchester grał bardzo kiepski football bez wyników. Nie wszyscy muszą być Robaldami, Mesjaszami, Namerami czy jeszcze Dubałami, chodzi o kolektyw. Umiejętność stworzenia drużyny z tego co aktualnie się posiada, to zdecydowanie cechowało i sir Alexa jak i Jose.

"Daj mi 10 kawałków drewna i Zinedine'a Zidane'a, a ja wygram Ligę Mistrzów." - Sir Alex Ferguson


Co prawda nie ma tu mowy o Zizu jeśli chodzi o nasz skład ale sens chyba jest oczywisty. Mamy kilku topowych graczy a zespół wygląda na coraz bardziej solidny. Sam Mourinho powiedział że Pogba to gracz wokół którego stworzy nowe United. Czekajmy i obserwujmy.

Pozdro !
» 11 maja 2017, 11:15 #38
Jessica0Lingard: Haha wy jesteście z innego świata. Nie da się stworzyć drużyny grając Lingardem sadzajac na ławce Mikiego I Martiala. Nawet jak strzeli dziś hat trick będę w niego wbijal. Pozdrawiam normalnych. Piona
» 11 maja 2017, 11:29 #37
RuudVN: beton zamiast mózgu, nikt nie chce mieć w składzie 11 Lingardów ale ktoś musi biegać za te "gwiazdy", Casemiro, Busquets, Khedira, Vidal, oni nie mają asystować czy strzelać tylko kopać i męczyć rywala, Real najlepsze wyniki osiąga kiedy ma w składzie "rzeźnika" od brudnej roboty
» 11 maja 2017, 11:49 #36
Diabelred: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.05.2017 12:54

RuudVN,

,,Casemiro, Busquets, Khedira, Vidal, oni nie mają asystować czy strzelać tylko kopać i męczyć rywala"

Serio porownujesz defensywnych/srodkowych pomocnikow do skrzydlowego?

Ja sie tak czyta komentarze, to mozna odniesc wrazenie, ze niektorzy obroncy Lingarda zapominaja, ze Anglik to nie jest def. pomocnik, tylko skrzydlowy, a oni chyba maja inne zadania na boisku. :P

Jessica0Lingard,

Co do CP, to jesli daloby rade wymienic Lingarda + kasa na Zahe to ja bym poszedl w to w ciemno. Status HG by pozostal, a my zyskalibysmy fajnego skrzydlowego do rotacji. Jezeli chodzi o Lingarda, to poczekajmy na letnie okienko Mourinho glupi nie jest i chyba widzi, ze poza bieganiem i pressingiem Anglik nic nie wnosi do ofensywy, takze z pewnoscia latem zawita do nas nowy skrzydlowy(moze Willian, ktory u Conte jest tylko rezerwowym), ktory miejmy nadzieje na dobre posadzi Lingarda na lawce, czyli tam gdzie powinno byc jego miejsce.
» 11 maja 2017, 12:44 #35
RuudVN: Diabelred
nie udawaj, że nie wiesz o co mi chodzi bo to wstyd
dobra to będzie Park JS 2, pasi?

zresztą nie będę już się produkował bo betonu nie przebijesz

PS: jeżeli ściągniemy do składu kogoś o podobnym profilu który wnosi więcej do ataku/obrony, będę pierwszy do posadzenia JL na ławce/sprzedaży, w tej chwili nie mamy wyjścia trzeba dograć sezon do końca
» 11 maja 2017, 12:55 #34
tygrys26: no będziesz pierwszy do posadzenia na ławce JS a dlaczego teraz nie jesteś za?? Mamy przecież jeszcze Martiala,Mata, Miki hmmm?? cała trójka jest lepsza od niego i więcej wnoszą do gry.
» 11 maja 2017, 13:25 #33
Diabelred: RuudVN,

Od czarnej roboty to mamy Herrere, ktory czesto tyra w pomocy za dwoch + Fellainiego i to spokojnie wystarczy. O ile jeszcze wystawianie ultra defensywnego skrzydlowego na mocne ofensywne zespoly pokroju Realu, Bayernu, Barsy jestem w stanie zrozumiec, o tyle wystawianie takich zawodnikow na zespoly pokroju WBA, Boro, Sunderland itp(ktore wiadomo juz przed meczem, ze beda murowac) to zwyczajnie strzal w stope i praktycznie gra w 10, bo w takich meczach nie ma czego bronic, tylko potrzeba jak najwiecej kreatywnosci na boisku, by skruszyc mur przeciwnikow. Czemu nasza gra jest tak przewidywalna jak gra Anglik? Bo rywale wiedza, ze tylko z jednego skrzydla moze pojsc od nas jakies zagrozenie przez co wystarczy, ze we 2/3 pokryja Martiala/Mikiego i praktycznie nie mamy skrzydel i trzeba liczyc, ze Pogba z Rashfordem cos zrobia... Sprawe jeszcze dodatkowo komplikuje fakt, ze od 3 lat nie mamy LO, przez co musza tam grac Blind/Darmian, ktorzy takze do ofensywy bardzo malo wnosza.
» 11 maja 2017, 13:35 #32
Xchrisx7: Zniszczymy ich 1:1 i finał nasz :)
» 11 maja 2017, 07:53 #31
RuudVN: gdyby Ferguson był 6 w tabeli to raczej by LE nie odpuścił
» 11 maja 2017, 10:30 #30
szarosc: Dzisiaj mam tylko nadzieję, że uda się awansować do finału najlepiej najniższym nakładem sił bo tam to dopiero mogą być kwiatki patrząc na skuteczność Ajaxu i naszą to będzie ciężko z nimi wygrać.
» 11 maja 2017, 11:03 #29
mycka86: Fergie jakimś cudem wygrałby te wszystkie zremisowane mecze u siebie strzelając gole w 96 minucie i miałby te 10 ptk więcej.
» 11 maja 2017, 11:53 #28
dlabigt23: Za Fergusona bilismy sie o majstra i nawet 3 lokata nam nie grozila a teraz? niewiadomo czy zajmiemy nawet 5 miejsce wiec o czym my mowimy ... Liga Europejska nie dawala kiedys nawet bezposredniego awansu do Ligi Mistrzow a trafilismy tam tylko ze wzgledu ze odpadlismy po fazie grupowej LM i dla pilkarzy to byl bardzo duzy cios zagrac nagle w Lidze Europy skoro w przeciagu 4 lat grali 3 razy w finale LM i raz go wygrali :) taki z tego morał . My wtedy mielismy druzyne mistrzowska a teraz? typowo na LE i mamy szczescie ze nie ma tutaj takich zespolow jak w zeszlym roku Borussia,Villareal,Sevilla czy tam Benfika ...
» 11 maja 2017, 14:02 #27
LouiVanGaal: mam nadzieje ze transfer Griezmanna nie dojdzie do skutku.
W najwazniejszych meczach zawodzi. Racja mial idelna forme na euro ale co z tego?
Ramsey tez gral pierwsze sprzypce podczas turnieju w 2016r a forma w lidze? brak slow.
Jest duzo wiecej pilkarzy ktorzy moga dac nam cos wiecej od Griezmanna
» 11 maja 2017, 01:02 #26
ManUtdFan94: Na przykład?
» 11 maja 2017, 08:13 #25
LouiVanGaal: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.05.2017 11:28

Lukaku - glowny faworyt do zdobycia korony krota strzelcow
Alexis - jeden z faworytow do zdobycia korony krola strzelcow. zawodnik ktory potrafi poprowadzic zespol do zwyciestwa
Griezmann ma tylko 16 goli w lidze do tego dorzuca 7 asyst. Antoine nie jest gwarantem strzelania goli tak jak lukaku czy pociagniecia zespolu do zwyciestwa jak robi to alexis
» 11 maja 2017, 11:25 #24
tygrys26: Lukaku nie do wyciągnięcia przez Manchester United przez Mou
Alexis hmmm typowy najemnik i przy braku pomocy ( co u nas często się zdarza gdy Pogba nie gra) nie jest nic wart :)

Więc bez większej różnicy czy przejdzie Griezmann czy Alexis ;)
» 11 maja 2017, 11:32 #23
ManUtdFan94: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.05.2017 11:58

Lukaku ok, ale on pójdzie do Chelsea, myślę że tam już jest klepnięte. Griezmann może nie strzela nie wiadomo ile goli, chociaż jak dla mnie 16 goli jest dobrym wynikiem. Poza tym on robi szum, jest mega kreatywny i dobry technicznie. Do tego jest to trzeci zawodnik zeszłego sezonu na świecie, więc nic więcej mówić nie trzeba :) Co do Alexisa to moim zdaniem Griezmann lepszy, chociaż Sanchez też mega dobry, ale nie wydaje mi się żeby chciał do nas dołączyć. Zatem najlepszą i najbardziej możliwą opcją jest transfer Francuza na Old Trafford.
» 11 maja 2017, 11:57 #22
kckMU: Pożal się boże, jeśli Arsenal się wślizgnie do top4. Sezon w LE dobrze by mi zrobił.

2-10 w dwumeczu LM nie dostałoby nawet WBA.
» 11 maja 2017, 00:50 #21
AFC07: Lolol
» 11 maja 2017, 08:19 #20
rreddevilss: Nie wiedziałem ze znowu na wyjeździe gramy :D
» 11 maja 2017, 00:39 #19
Klimaa: Tydzień temu zrobiliśmy pierwszy krok, teraz pora na drugi. Wiadomo że dla Mourinho liczy się już tylko Liga Europy - pozostały maksymalnie 2 mecze i można zdobyć naprawdę cenne trofeum!
» 11 maja 2017, 00:12 #18
RedRevolta: "Jesteśmy już o krok" tak o krok od dostania się do finału i to tyle, bo dla mnie osobiście pokonanie Ajaxu w finale będzie nie lada wyczynem.
» 10 maja 2017, 23:31 #17
wmatpl: @RedRevolta, tak łatwo skreślasz Lyon?
» 11 maja 2017, 00:23 #16
RedRevolta: Raczej nie daje szans lyonowi na awans, nie są zdolni odrobić taką stratę...
» 11 maja 2017, 00:41 #15
szarosc: MatiasXD: My za to w tym sezonie gramy w kratkę a ich skuteczność jest lepsza od naszej, jesteśmy faworytem to fakt ale obyśmy nie obudzili się z ręką w nocniku jak liverpool w zeszłym roku.
» 11 maja 2017, 11:10 #14
LouiVanGaal: z tym faworytem to...
jestesmy marka ale kazdy kto oglada mecze wie ze mamy problemy ze zgraniem kreowaniem i wykonczeniem i przez to na pewno nie jestesmy faworytem
» 11 maja 2017, 12:33 #13
LouiVanGaal: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.05.2017 01:11

BR-Valdes
PO-OShea
ŚO-Ronaldo, Evans lub Ronaldo
LO-A. Buttner
ŚP-Anderson, Boniek
ŚPO-S. Mila
LS-Di Maria
PS-Peszko
N-Maradona
» 11 maja 2017, 01:10 #12
Xchrisx7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 11.05.2017 07:56

Za Evansa bym jednak postawił na Jacusia Bąka, młody... Perspektywiczny...
» 11 maja 2017, 07:55 #11
sliceum: Nie ryzykowałbym ze Sławkiem Peszką. Kac może mu uniemożliwić szybkie jak wiatr bieganie.
» 11 maja 2017, 08:06 #10
Rooney97: Ja bym dał Peszko na napastnika, on setek nie marnuje.
» 11 maja 2017, 09:21 #9
trezegram: Skąd wiesz jakby wyglądało zaangażowanie United i półfinale Ligi Mistrzów? Tego na ten moment nie wiemy.
» 10 maja 2017, 22:54 #8
Kobeman25: Ja tylko porównanie nasze zaangażowanie w meczach czy to z mocnymi czy że słabymi rywalami i nijak ma się to do zaangażowania Realu czy Atletico czy Juve czy Monaco
» 10 maja 2017, 22:56 #7
NexaT: 896543 post o tym jak to jesteśmy lata świetlne za topowymi klubami w Europie. Nie nudzi wam się?
» 10 maja 2017, 22:57 #6
Kobeman25: Nie wiem co tu jest do nudzenia to jest prawda kocham United ale.umiem określić trzeźwo sytuację i wiem ze nie mielibyśmy najmniejszych szans na wygraną z żadnym z tych 4 klubów na ten moment mówię...przykre ale prawdziwe
» 10 maja 2017, 23:00 #5
Gallacher: Jedna rzecz jest pocieszająca, puchary w przyszłym sezonie mamy zapewnione w postaci LE.Cieszmy się :D
» 10 maja 2017, 22:46 #4
RedRevolta: Wróciliśmy na naszą ulubioną pozycje nr 6 w tabeli, myśle, że pozostaniemy tam do końca sezonu, trudno, teraz innymi drzwami musimy wejść do LM.
» 10 maja 2017, 22:43 #3
karpiu87: Wysoka i zdecydowana wygrana. Nie widzę inaczej!
» 10 maja 2017, 22:32 #2
Himself: no i jest wymarzone 6 sce
» 10 maja 2017, 22:27 #1
Wszystkie komentarze są własnością ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będą banowane bez możliwości odwołania.