Hecking: Schneiderlin powinien dostać czerwona kartkę

» 1 października 2015, 07:33 - Autor: Bart - źródło: Goal.com
Menadżer VfL Wolfsburg uważa, że zwycięska bramka dla Manchesteru United padła przez nieuwagę jego zawodników. Dieter Hecking czuje również, że Morgan Schneiderlin powinien zostać odesłany przez arbitra w drugiej połowie meczu.
» Menadżer Wolfsburga był niepocieszony po porażce
- Zaczęliśmy bardzo dobrze i zaskoczyliśmy Manchester United wczesnym golem. Rywale wyrównali z rzutu karnego a drugi gol był pechowy. W Niemczech mówimy na takie trafienia „gówniany gol”.

- W ostatnich 20-25 minutach mocno naciskaliśmy ich i sprawiliśmy im sporo niespodzianek. Julian Draxler został sfaulowany przez Morgana Schneiderlina w 84. minucie. To powinna być czerwona kartka i być może odnaleźlibyśmy drogę do bramki rywala w tych ostatnich kilku minutach.

- Teraz wszystko rozstrzygnie się w dwumeczu z PSV, gdzie możemy wywalczyć podstawy do awansu do fazy pucharowej. Tak jak mówił Louis van Gaal, trzeba wygrać wszystkie swoje mecze domowe - zakończył Hecking.

Smalling: Czasami trzeba podjąć ryzyko
Schneiderlin: Manchester United ucisza krytyków

Komentarze (37)

MU1212: Zemsta za to że Moreno nie dostał czerwonej więc jesteśmy kwita panie Hecking
» 1 października 2015, 16:32 #34
N17: "VAN GAAL: NIEKTÓRZY NIE GWIZDNĘLIBY KARNEGO" Po karnym dla nas.

"HECKING: SCHNEIDERLIN POWINIEN DOSTAĆ CZERWONA KARTKĘ" Po kartce dla nas.

Widać tu chyba różnicę klas obu trenerów, czy tylko mi się wydaje?
» 1 października 2015, 13:58 #33
NewtonHeath1878: Osobiście wlepiłbym Morganowi żółtą kartkę za faul taktyczny w drugiej połowie.
Inna sprawa że nie wlepiłbym mu żółtej za faul w pierwszej połowie.
» 1 października 2015, 13:07 #32
nysa94: Bądźmy szczerzy, żadna kartka, napierał na niego jak każdy inni zawodnik na swoich rywali a chłopak potknął się o swoje nogi i dlatego wywinął orła - żadna żółta tutaj.
» 1 października 2015, 12:54 #31
przeeemek: Jakby powinien dostać to by dostał, a wolfsburg przegrał i trener czepia się byle czego
» 1 października 2015, 12:29 #30
DiMaryja: zero konsekwencji sędziego,raz dawał kartke a za chwile za gorsze przewinienie nie dawał. Zenujący paździerz, może sędziować spotkania w lidze okręgowej jedynie
» 1 października 2015, 12:02 #29
jajko22: Kilku zawodników Wolfsburga powinno dostać żółte kartki za gówniane symulowanie faulów.Było to na poziomie Busketsa,Chomika,Alwesza,Maszerano czy Nejmara z Barcelony.
» 1 października 2015, 11:20 #28
Samurai: Chyba jak Young i Januzaj ;]
» 1 października 2015, 12:36 #27
przeeemek: Proszę o używanie kulturalnego jęzka i nie wspominaniu o tej du*ie katalonii
» 23 października 2015, 21:35 #26
Ronal: Dobra, dobra. Już tak jeśli mamy być szczerzy, to faktycznie powinien dostać drugą żółtą. Nie ma właściwie o czym mówić, no ale nie dostał i dobra nasza... Taka jest piłka nie ma co płakać. :D
» 1 października 2015, 10:55 #25
shorty82: Byłem przekonany, że dostanie drugą żółtą.
» 1 października 2015, 10:52 #24
mantup89: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.10.2015 10:51

Zgadzam się z przedmówcami, że sędzia gwizdał faule na piłkarzach VFL nawet gdy zostali lekko posmyrani, to akurat prawda bo też mi się tak wydawało, że bardzo się wilki kładą na murawę.
» 1 października 2015, 10:51 #23
Dexter22: Te duże chłopy z Wolfsburga pokładały się na murawie niczym panienki barcelońskie.A pan sędzia nie reagował kartkami na to "gówniane symulanctwo".
» 1 października 2015, 10:33 #22
ManchesterUtd: Płacz przegranego
» 1 października 2015, 10:24 #21
JasnaLiryka: Owszem za te faule taktyczne w koncowce mogl zobaczyc druga zolta i bylby smrod. Jednak...cale to spotkanie po raz kolejny sedziowane tak nijak. Kazdy kontakt Naszych defensorow blizszy byl gwizdany ;x a przeciez to Niemcy, a nie Francja tam tez jest twardy football. Na szczescie skonczylo sie dobrze ;) i walka w grupie trwa !
» 1 października 2015, 10:21 #20
xMASAx: Jak dla mnie to kilku piłkarzy Wolfsburgu powinno dostać kartki za nadmierne symulanctwo. Po prostu jak widzę gościa, który zostaje lekko popchnięty na wysokości klatki piersiowej, a pada na glebę trzymając się za twarz to się po prostu we mnie gotuje.
» 1 października 2015, 09:52 #19
indyk: Przy akcji Martiala nie było spalonego...
» 1 października 2015, 10:25 #18
RedDevils4life: Gówniany gol? No chyba trener Wilków ma niezły ból dupki. Prowadzić 1-0 do przerwy z mistrzem Niemiec i dać sobie wbić 5 bramek w 9 min (żeby nie było to byłem zachwycony takim dokonaniem przez Lewego). Ale w Anglii nazywamy to "gówniana defensywa".
» 1 października 2015, 09:45 #17
Walnuts: Pan trener obiektywny mógł też wspomnieć o spalonym Martiala, którego nie było w pierwszej połowie. A widząc z jakim spokojem wykańcza akcje, to był niemal pewny gol.
» 1 października 2015, 09:06 #16
mantup89: Wolfsburg też miał niesłusznie odgwizdanego spalonego więc 1-1 w tej kwestii.
» 1 października 2015, 10:48 #15
Reusik2: Słusznie bo dost był na spalonym
» 1 października 2015, 14:36 #14
mantup89: Prawdę mówiąc Morganowi się upiekło.
» 1 października 2015, 09:06 #13
Stringer: Schneiderlin nie powinien dostać pierwszej żółtej kartki, podobnie jak Schweinsteiger. Kartki dla Younga i Depaya też dziwne.
» 1 października 2015, 09:03 #12
vinnie123: Dokładnie. Drugi faul Morgana może i na kartkę, ale w pierwszej sytuacji nawet faulu nie było.. Dwie kolejki LM i przypomniało mi się dlaczego tak denerwują mnie te rozgrywki. Sędziowanie na poziomie Ekstraklasy, a może i gorzej...
» 1 października 2015, 09:24 #11
Fenek: Fakt arbiter w tym meczu był raczej średni. VFL nie dostało żółtej kartki gdy kilka razy faulowali nas w środku pola podczas wyprowadzania naszej akcji więc czemu Morgan miałby dostać? Jego faul był głupi ale nie na żółtą kartkę.
» 1 października 2015, 08:56 #10
suuchy: hahahah ciekawe co powiedział na 5 bramek lewego ma ktoś jego wypowiedź?
» 1 października 2015, 08:48 #9
Samurai: Sędzia w tym przypadku był bardzo pobłażliwy , ponieważ należała sie morganowi druga żółta kartka.
» 1 października 2015, 08:44 #8
suuchy: przypomnij sobie mecz z PSV, jednak jakaś minimalna sprawiedliwość. Mam nadzieje, że jeszcze w innych meczach nam wyrównają
» 1 października 2015, 08:49 #7
Insanity: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.10.2015 08:53

Pobłażliwy? To skąd darmowa żółta dla Memphisa i dla Schweiniego -.-
» 1 października 2015, 08:53 #6
Samurai: Mówimy o sytuacji z Morganem a nie Bastim i Depayem wiec ogarnijcie sie ludzie , bo żółta druga sie należała . Fuks ze ne dostaliśmy u tyle. Koniec tematu. Juz nie bądźcie tak ślepo zapatrzeni w nasz klub.
» 1 października 2015, 12:50 #5
Insanity: Bazując na sytuacji sędzia musi bazować na całym meczu. JEŚLI bierzesz pod uwagę konkretny ten przypadek to trzeba wziąć pod uwagę, że wcześniej nagwizdał nam kartek za darmo, więc ogarnij się człowieku.

Druga czy się należała nie jest wiadomo. Gorsze rzeczy nie były odgwizdywane i lżejsze były. Faul nie był straszny i nie był celowy imo, więc nie ma takiej jawnej sytuacji -.-
» 1 października 2015, 12:57 #4
Marti24: Mógł, ale nie musiał. Sędzia chyba wziął pod uwagę to, że pierwsza żółta karta była naciągana. Fakt faktem Schneiderlin musi uważać.
» 1 października 2015, 08:42 #3
brylaantowy: dobra dobra, i tak g ówno by to zmieniło ..
» 1 października 2015, 08:06 #2
jackuzi84: "gówniany" to Ty masz wyraz twarzy !
» 1 października 2015, 08:01 #1