Czerwone Diabły grały w reprezentacjach

» 18 listopada 2014, 22:55 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Przed zbliżającym się powrotem na boiska Premier League piłkarze Manchesteru United mieli okazję raz jeszcze wystąpić w swoich reprezentacjach.
» Wayne Rooney poprowadził swoją reprezentację do zwycięstwa nad Szkocją
Białoruś po zaciętym starciu pokonała Meksyk 3:2. Javier Hernández pojawił się na boisku na dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem, lecz nie zdołał wpisać się na listę strzelców.

David de Gea spędził cały mecz na ławce rezerwowych, a jego Hiszpania uległa Niemcom 0:1.

W jednym z najciekawiej zapowiadających się wtorkowych starć towarzyskich Portugalia pokonała na Old Trafford Argentynę 1:0. Nani spędził na boisku pełne 90 minut, natomiast Ángel Di María opuścił plac gry po upływie 61 minut. Warto zaznaczyć, że w pierwszej połowie Portugalczyk ostro sfaulował swojego klubowego kolegę, lecz na szczęście były gracz Realu Madryt nie odniósł w tej sytuacji poważnego urazu.

W niezwykle prestiżowej konfrontacji Anglia pokonała Szkocję 3:1. Kapitan Synów Albionu, Wayne Rooney, grał od pierwszego do ostatniego gwizdka i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a Luke Shaw w 66. minucie poprosił o zmianę ze względu na uraz. Po stronie Szkotów tuż po przerwie na murawie zameldował się Darren Fletcher.

Danny Welbeck czuł się źle w Manchesterze
Uraz Di Marii nie jest poważny

Komentarze (34)

Taurus: Rooney coraz bliżej rekordu! Ale mniejsza o to, cieszą bramki.. dziwi mnie też zachowanie Naniego.. ostry faul a wiadomo jak ważny jest dla nas teraz Di Maria.
Nie interesowałem się realem i jego piłkarzami ale teraz dopiero widzę jakim wspaniałym piłkarzem jest Di Maria, mocno wykorzystali jego potencjał..
» 20 listopada 2014, 02:36 #29
Diabelred: Rooney kolejne 2 brameczki, RVP ostatnio w meczu eliminacji do ME z Lotwa bramka i dwie asysty i ogolnie swietny mecz wykonaniu Holendra, takze moze na Arsenal nasz atak bedzie w formie, oby... Kontuzje to juz jest u nas niestety chleb powszedni, takze bardziej by mnie zdziwiloby to, gdyby nikt po tej przerwie na reprezentacje nie wrocil kontuzjowany. Niestety po raz kolejny podkreslam, ze bardziej obawiam sie tego, ze ciagle kontuzje moga nam pokrzyzowac bycie w top 4 na koniec sezonu niz ligowi rywale.
» 19 listopada 2014, 16:14 #28
vip14: Cieszę się, że Rooney w każdym meczu Reprezentacji strzela gola :) Oby tak dalej!
» 19 listopada 2014, 15:42 #27
Muuuuuuuuuuu: To kto jeszcze nie grał w obronie w tym roku?
Może Anderson dostanie szanse?:)
» 19 listopada 2014, 13:06 #26
uzarczyq: to juz sie robi smutne ... Shaw w koncu pokazuje dobra dyspozycje i rozkreca sie a tu kontuzja, zreszta jak w przypadku kazdego naszego gracza w rosnacej formie ... boje sie ogladac meczu z arsenaldm
» 19 listopada 2014, 11:07 #23
Beere: Panowie, mamy 3 zdrowych obrońców (z czego dwóch jest nastolatkami), ale to jest Arsenal. Spokojna głowa. :)

Coś ten sezon daje w kość wszystkim. Spójrzmy na szpitale w Bayernie (dzisiaj kontuzje złapali Lahm i Muller), Arsenalu, czy Barcelonie. Wcale nie mają lepszej sytuacji od nas. Nie z takich opresji wychodziliśmy, także spokojnie. Sztab problem widzi i stara się to poprawić. Te MŚ trochę musiały dać w kość zawodnikom. Pozostaje im wszystkim, z wszystkich klubów życzyć powrotu do zdrowia.
» 18 listopada 2014, 23:34 #22
piotrekcfc: Akurat do Arsnealu paru zawodników wróciło po kontuzji. Kanonierzy mają super skrzydłowych, no i obrona jakoś tragicznie nie wygląda. Obiektywnie patrząc dałbym 2:0 dla Londyńczyków.
» 19 listopada 2014, 12:40 #21
Muuuuuuuuuuu: Jedyną naszą szansą jest ciągły atak i presja na środek i ich obronę. Jeśli będziemy się bronić to nasza, słabo zgrana obrona, może mieć koszmarne problemy.

Może w końcu Roo się odblokuje i walnie hat tricka chociaż wolałbym by to RvP w tym meczu strzelał ile wlezie. Szlag by trafił kanonierów:)
» 19 listopada 2014, 13:05 #20
RedDevils4life: To są już żarty, że nas tak kontuzje dopadają. Niedługo to będziemy walkowerem oddawali spotkania żeby w ogóle mieć kogo wystawić w następnym meczu.
» 18 listopada 2014, 23:24 #19
irration: Nani to kompletny idiota. Nie dość że spija z nas krew, to jeszcze taki faul...
» 18 listopada 2014, 23:22 #18
sagnol32: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.11.2014 23:19

hmm może jutro przed praca skocze na old trafford zapytam czy im obrońcy nie potrzeba doświadczenie w 7-8 lidze mam 😄 a tak na serio to nad kontuzjami powinni sie zastanowić wladze i może zatrudnić jakichś speców z niemiec czy usa bo jeśli nasz sztab jest zatrudniony tylko i wyłacznie po znajomosci z van galem ,woodwardem czy kimkolwiek innym z old trafford to powinni ich wyje ja zbity ryj
» 18 listopada 2014, 23:18 #17
champione2013: Czekam na komentarze Nani wróc brutal , pajac , kretyn co zrobił ADM BRUTALNA GRA nie był zainteresowany piłką .
» 18 listopada 2014, 23:17 #16
emenems: co Ty naćpałeś się? twoje niektóre komentarze wołają o pomstę do nieba. niektóre? chciałem napisać większość. miał mu całować nóżki, chciał trafić w piłkę, Di Maria podał w jedną stronę, on wyleciał z nogą w drugą licząc na kiwkę Angela. Brutal nie brutal, tak się gra w Anglii i on się tego nauczył. pozdrawiam, nie odpowiadaj na ten post.
» 18 listopada 2014, 23:22 #15
champione2013: Liczył na kiwkę ? Trafił w postawną noge napewno był zainteresowany piłką że hohoho .
Nie myl gry agresywnej od brutalnej bo różnica jest spora .
» 19 listopada 2014, 00:04 #14
lukaszek9000: spokojnie Blackett zdrowy

chyba
» 18 listopada 2014, 23:15 #13
olszastefan: Kolejna kontuzja... niedługo składu nie będziemy w stanie złożyć i walkowery się posypią :P
» 18 listopada 2014, 23:13 #12
Martin: Jeżeli tak dalej będzie, to nasza sytuacja kadrowa zacznie przypominać tą po katastrofie w Monachium. Zostanie nam góra pięciu grajków na poziomie, a resztę będziemy dobierać z naszych młodzieżówek.
» 18 listopada 2014, 23:15 #11
Chestnut: Spoko Charlton nam to wygra!
» 19 listopada 2014, 07:55 #10
Martin: Co się dzieje z tym klubem? Czy nad Old Trafford krąży jakieś fatum szkła i każdy zawodnik, który podpisuje kontrakt z Manchesterem United staje się porcelanowym człowiekiem? To jest nienormalne..
» 18 listopada 2014, 23:11 #9
Sideswipe: "Luke Shaw w 66. minucie poprosił o zmianę ze względu na uraz" NO KU***... Tylko to mi przychodzi do głowy w tej chwili...
» 18 listopada 2014, 23:05 #8
arek12121: Uff dobrze ze rooney jeszcze zyje. Tylko Rooney dal rade? Reszta przez przerwe sie polamala? No panie Van Gaal a sie cieszyles ze po przerwach wroca kontuzjowani. I wrocili xD
» 18 listopada 2014, 23:03 #7
bobkos9: shaw kontuzja zaraz nie bedziemy miec kim grac w obronie...
» 18 listopada 2014, 23:02 #5
Night3R: Nie bądź takim optymistą jeszcze tydzień do meczu 2 jeszcze wyleci patrząc na tempo łapania kontuzji.
» 18 listopada 2014, 23:04 #4
Martin: Już nawet onet pisał o szpitalu w United. Ręce opadają.
» 18 listopada 2014, 23:13 #3
Prut3r: Carrick też ma kontuzję ;p
» 18 listopada 2014, 23:31 #2
ReVo: Uraz? a to niespodzianka!
» 18 listopada 2014, 23:02 #1