Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Grad bramek w Londynie! Man Utd odpada po dogrywce

» 31 października 2012, 23:22 - Autor: Bart - źródło: DevilPage.pl
Kibice zgromadzeni na Stamford Bridge byli świadkami prawdziwego festiwalu strzeleckiego w meczu pomiędzy Chelsea a Manchesterem United. Spotkanie zakończyło się wygraną The Blues 5:4.
Grad bramek w Londynie! Man Utd odpada po dogrywce
» Kibice zgromadzeni na Stamford Bridge byli świadkami prawdziwego festiwalu strzeleckiego w meczu pomiędzy Chelsea a Manchesterem United. Spotkanie zakończyło się wygraną The Blues 5:4.
Kto był najlepszym piłkarzem Manchesteru United w meczu z Chelsea?
W 8. minucie spotkania Moses posłał bardzo dobre długie podanie w pole karne z prawej flanki. Daniel Sturridge miał okazję stanąć oko w oko z Andersem Lindegaardem, jednak napastnik Chelsea nie opanował piłki i przewrócił się w polu karnym Manchesteru United.

Po kwadransie gry ładnym trickiem w środku pola popisał się Anderson. Pozwoliło to na natychmiastowe wyprowadzenie ataku. Piłka przez Giggsa trafiła do Danny’ego Welbecka. Anglik zdecydował się na strzał z narożnika boiska. Trafił jednak prosto w Petra Cecha.

Pierwsza bramka meczu padła w 22. minucie. Gol był bezpośrednim wynikiem błędu Petra Cecha, który podawał do Romeu. Do obrońcy Chelsea natychmiast doskoczył Anderson, odebrał piłkę i podał do Ryana Giggsa. Walijczyk spokojnie przymierzył i bez problemu umieścił piłkę w siatce rywali tuż obok słupka.

W 31. minucie Moses zaatakował pole karne Manchesteru United. Naprzeciw niemu stanął Alexander Büttner. Holender niestety spóźnił wślizg i trafił prosto w nogi zawodnika Chelsea. Sędzia bez wahania podyktował rzut karny. Mocny strzał po ziemi na bramkę zamienił David Luiz. Anders Lindegaard był jednak bliski wybronienie strzału z rzutu karnego.

Na kilka minut przed końcem pierwszej połowy błąd Chelsea zapoczątkował kolejny atak Manchesteru United. Anderson nie tracąc czasu posłał prostopadłe podanie do Javiera Hernandeza. Chicharito świetnie przyjął piłkę, podbiegł z nią kilka metrów i technicznym strzałem zmieścił ją między Cecha a słupek bramki.

Po przerwie na murawie pojawił się Nick Powell. Młody pomocnik zastąpił słabo grającego Alexandra Büttnera. Do linii obrony przesunięty tym samym został Darren Fletcher. Powell już po 2 minutach gry oddał niezły strzał na długi słupek. Cech dobrze jednak interweniował.

W odpowiedzi Daniel Sturridge w 49. minucie bez problemu uciekł dwóm stoperom Czerwonych Diabłów. Napastnika powstrzymała dopiero dobra i zdecydowana interwencja Rafaela.

Dwie minut później londyńczycy wywalczyli rzut rożny. Po dośrodkowaniu mocno głową uderzał Tim Cahill. Piłkę zdołał wybić jeszcze Rafael, jednak ta ewidentnie przekroczyła linię bramkową i gol został zaliczony poprawnie.

Po bramce Cahilla ataki The Blues znacznie się nasiliły. Jednak to cierpliwość Manchesteru United przyniosła korzyść w postaci kolejnej bramki. Nani do spółki z Andersonem prostą klepką wykiwali obrońców Chelsea, po czym Nani lekkim podcięciem przeniósł piłkę nad głową Petra Cecha.

Chwilę potem bardzo dobrą okazję strzelecką miał Anderson. Piłkę z pola karnego wycofał Ryan Giggs, jednak strzał Brazylijczyka odbił się od obrońców Chelsea. Szybkiej dobitki próbował jeszcze Javier Hernandez. Meksykanin jednak tym razem mocno przestrzelił.

W 65. minucie bardzo bliski pokonania Lindegaarda był Moses. Niebezpieczną piłkę na 5. metr posłał Eden Hazard. Po uderzeniu Mosesa Anders nie miał czasu na reakcję. Na szczęście futbolówka przeleciała lekko ponad poprzeczką.

Na kolejną groźną akcję Chelsea nie trzeba było czekać długo. W 69. minucie po dośrodkowaniu na długi słupek akcję strzałem głową zamknął obrońca Azpilicueta. Wszystko ponownie skończyło się dobrze dla drużyny Fergusona, gdyż po strzale futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

Wrzawa na Stamford Bridge podniosła się ponownie w 73. minucie. Tym razem za sprawą dośrodkowania Juana Maty, które trafiło w rękę blisko stojącego Scotta Woottona. Arbiter główny spotkania nie zdecydował się jednak po raz drugi w tym spotkaniu wskazać na rzut karny.

86. minuta to kolejny już atak ekipy Roberto Di Matteo. Tym razem prostym zwodem ciała Oscar uwolnił się spod opieki Woottona i momentalnie huknął prawą nogą na bramkę Lindegaarda. Duńczyk był dobrze ustawiony i skutecznie sparował strzał rywala.

Wydawało się, że Czerwone Diabły za chwile będą świętować awans do V rundy Capital One Cup. Chelsea w 93. minucie przypuściła ostatni atak, który okazał się strzałem w 10. W polu karnym znalazło się trzech graczy w niebieskich koszulkach, Ramires opanował piłkę, lecz od tyłu wpadł na niego Scott Wootton. Sędzia od razu odgwizdał faul i wskazał na wapno. Piłkę na 11. metrze ustawił Eden Hazard. Belg z zimną krwią skierował piłkę w środek bramki, nie dając Lindegaardowi szans. Wszystkich czekała zatem dogrywka.

W 93. minucie lewą flanką pole karne United zaatakował Eden Hazard. Piłka szybko znalazła się pod bramką Lindegaarda, gdzie dopadł jej Daniel Sturridge. Napastnik oddał strzał, ale piłka została zablokowana przez obronę Diabłów.

Nieustanne ataki Chelsea w końcu przyniosły rezultat. Znaczący udział w tej akcji miał Michael Keane, który próbując odegrać piłkę głową do bramkarza, oddał ją prosto pod nogi pędzącego Sturridge’a. Napastnik Chelsea uciekł jeszcze na bok wymijając Andersa Lindegaarda po czym umieścił piłkę w pustej bramce.

Na zakończenie pierwszej części dogrywki Chelsea wywalczyła rzut wolny tuż przed polem karnym Manchesteru United. Piłkę technicznym strzałem uderzył David Luiz. Futbolówka przeleciała nad ręką Lindegaardem uderzyła w poprzeczkę, następnie w głowę bramkarza i wyleciała na bok boiska.

112. minuta to podanie za plecy obrońców w stronę Mosesa. Zawodnik Chelsea znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem United. Anders instynktownie obronił strzał po ziemi nogą. Do pleców Mosesa cały czas przyklejony był Rafael, który jako jedyny z obrońców nie popełniał w tym meczu błędów.

Awans Chelsea w 117. minucie meczu przypieczętował Ramires. Po nieudanym rzucie rożnym Manchesteru United, Chelsea ruszyła z szybkim kontratakiem. Obrona Diabłów była całkowicie rozbita. Hazard jednym podaniem ustawił Ramiresa w sytuacji sam na sam. Ten Giggs.bez problemu minął Andersa i posłał piłkę do pustek bramki.

W 119. minucie nadzieje United na chwilę odżyły, kiedy to Javier Hernandez został sfaulowany w polu karnym. Piłkę na wapnie ustawił Ryan Giggs i pewnym strzałem zmniejszył straty do jednego gola.

Na sam koniec meczu Chelsea przeprowadziła kolejny kontratak po stracie Czerwonych Diabłów. Eden Hazard uderzał z granicy pola karnego i tylko słupek uratował graczy Fergusona od straty 6. gola.

AET. Chelsea 5:4 (3:3) Manchester United


Chelsea: Cech - Azpilicueta, Cahill, Luiz, Bertrand - Romeu, Obi Mikel (Ramires 46') - Moses, Mata, Piazon (Hazard 55') - Sturridge

Man Utd: Lindegaard - Rafael, Keane, Wootton, Buttner (Powell 46') - Nani, Fletcher, Anderson (Tunnicliffe 81'), Giggs - Hernandez, Welbeck (Macheda 97')


TAGI


« Poprzedni news
Premiera: Sir Alex Ferguson - Futbol, cholera jasna!
Następny news »
Ferguson: Gdyby Nani przetrzymał piłkę...

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (385)


Krystian20: Gdzie 1 skład
» 3 listopada 2012, 10:05 #352
malpa2000: co robi lindergaard a nie de gea
» 2 listopada 2012, 18:40 #351
krynio777777777: Ten cały "kibic" Czelsi ciekawe czy kojarzy maj 2008r.;D
» 1 listopada 2012, 23:23 #350
Rumi: no coż powiem tak. Lindegaard bronil niezle pare razy ladnie wybronil. Obrona hmmm.. Keane nawet mi sie podobal ale uwazam ze trzeba go sprawdzic ewentualnie jeszcze na prawej obronie jako zmiennika dla rafaela. Wootton chyba nie nadaje sie do gry o stawke na wyzszym poziomie. prawde mowiac ma juz chyba 20 czy 21 lat wiec wypozyczenie byloby niezlym pomyslem gdzies do chamiponship. jesli nie to za rok dwa nie bedzie nadawac sie do gry o wyzsza stawke. w srodku pomocy nie przekonal mnie tunnincliffe. myslalem ze jest bardziej wytrzymaly na stres jednak niektore paniczne straty byly poprostu tragiczne. no coz moze tez trzeba bedzie rozwazyc pozbycie sie lub wypozyczenie. macheda- wszedl na krotko ale widac ze gry mu brakuje bo gra w rezerwach to nie to samo co mecze o stawke. to byl jego chyba pierwszy mecz w tym sezonie dla Red Devils. Za to na plus faktycznie powell. bez wielkiego blysku ale potrafil podac dobrze oraz przetrzymac nieco pilke. a co do naniego i sytuacji chyba ze 110min z oscarem. nie wiem czy dobrze widzialem ale to on chyba kopnal oscara jesli sie myle prosze o poprawke ale sadze ze troche mu chyba sodowka uderzyla i frustracja z brakiem poparcia dla jego wybrykow u SAF. chyba jego czas na OT sie konczy... szkoda kiedys naprawde potrafil mnie cieszyc w czeronej koszulce, teraz niekoniecznie..
» 1 listopada 2012, 22:05 #349
tuszek10: jak mozna było sprzedac Pogbe, co on wyrabia w Juve to jest poezja - istny geniusz !
» 1 listopada 2012, 21:06 #348
Castway: jako szanujący się klub z tradycjami nie potrzebujemy w drużynie rozpieszczonych bachorów. uczymy młodzież właściwych zachowań a jak ma parcie na szkło to wie, gdzie jego miejsce :)
» 1 listopada 2012, 21:14 #347
wiktorwalcwels: ANDERSON - może to jego czas? Niech wyjdzie na pierwszy skład z Arsenalem, a u jego boku Cleverley. Ich zasługą było ubiegłoroczne 8-2 :)
» 1 listopada 2012, 19:48 #346
lukas0970: Popieram!
» 1 listopada 2012, 20:37 #345
kendo: To był super mecz:-)
» 1 listopada 2012, 20:58 #344
kendo: Jakbyście przetłumaczyli tekst tej piosenki?

U-N-I T-E-D,
United are the team for me,
With a knick-knack, paddywhack,
Give a dog a bone,
Why don't City f..k off home...

Niby znam wszystkie wyrazy, ale ciężko mi przychodzi ułożenie tego w sensowną całość.

U-N-I T-E-D,
United jest drużyną dla mnie,
Z popierdółką (??), atakiem furii (wściekłości)
daj psu kość
Dlaczego City nie wyp......a do domu.

Jakieś pomysły?:-)
» 1 listopada 2012, 19:34 #343
orzeszko20: Nie wiem czy o ktos o tym wspomnial bo nie nie chce mi sie czytac wszystkich komentarzy, ale dzis najwiekszy szacun nalezy sie kibicom, ktorzy uciszyli kibicow chelsea. Troche szkoda ze przegralismy bo naprawde takiego dopingu dawno nie pamietam. Mam nadzieje ze taki doping bedzie na kazdym meczu, nie tylko na wyjezdzie ale przede wszystkim na Old Trafford
» 1 listopada 2012, 15:44 #342
Smart: Fergie troll :]
» 1 listopada 2012, 15:18 #341
kendo: Cały czas szukam w sieci tej piosenki, którą za każdym razem śpiewają kibice United.
I nigdzie nie mogę znaleźć.
Co oni śpiewają w pierwszych 60-80 sekundach tego filmiku, który jest umieszczony w tym artykule na Weszło.com??
Tytuł artykułu: "Futbol definitywnie wraca do domu, wchodzi z drzwiami i futryną"
Spróbuję wkleić linka.
» 1 listopada 2012, 14:57 #340
kendo: Nie w 60-80, tylko w pierwszych 40 sekundach filmiku:-)
» 1 listopada 2012, 15:01 #339
Pietro95: youtube. com/watch?v=XJ2Sik7W2cc
» 1 listopada 2012, 15:38 #338
kendo: Wielkie dzięki:-)

Ooo, to jakaś obraźliwa piosenka w ogóle jest:-)
» 1 listopada 2012, 18:45 #337
gorgonzola: Często śpiewają też Hello we are the Busby Boys
» 1 listopada 2012, 19:00 #336
CFCpoProstu: Witam fanów Man United jak i paru innych tutaj się na tym forum udzielających. Prosiłbym od razu o nie zjechanie mnie i nie trollowanie. Miałem się nie odzywać bo nigdy się nie odzywam, ale po prostu jak zobaczyłem to co tutaj wypisuje LampardChelsea i pare dzieciaków mu odpisujących (bo nie sądzę żeby troszkę starsza osoba mająca trochę oleju w głowie wypisywała takie bzdury). Ludziska, po pierwsze czy Wy nie widzicie że to zwykły osioł i troll który wypisuje te bzdury po to żeby was wk***ić ? Założę się że to nawet nie jest żaden kibic Chelsea, tylko pajac podszywający się pod niego po to by zrobić tak by Kibice Czerwonych Diabłów jeszcze bardziej nie nawidzili The Blues. Ignorujcie takich osłów bo Bóg i tak dawno się od nich odwrócił :)
Drugą sprawą którą chcę poruszyć to któryś komentarz tutaj widziałem w odpowiedzi na tego całego Lamparda odnośnie pieniędzy - dzieciaku jeden - myślisz że ManU pięniędzy nie ma i grają tam i pracują wolontariusze ? ? ! Przecież to jeden z najbogatszych klubów na świecie i gdyby tych pieniędzy nie mieli to byli by teraz w strefie spadkowej albo i gorzej... Nie oszukujmy się ale taka niestety jest prawda. Gdy Manchester wydaje miliony na piłkarzy wszystko jest OK, ale gdy te pieniądze wydaje inny klub to od razu są zarzuty że ''gdyby nie kasa to bylibyście nikim'' ! Oczywiście że tak, i to się dotyczy każdego klubu. Manchesteru United również :) Także proszę podchodzić do wszystkiego i myśleć choć trochę.. Nie napinać się, i ignorować trolli i z jednej i z drugiej strony, i cieszyć się futbolem, bo o to w tym wszystkim chodzi.. Football - bloody hell ! :) Pozdrawiam prawdziwych fanów Czerwonych Diabłów, i do zobaczenia na meczach :) GoGo The Blues!
» 1 listopada 2012, 13:42 #335
Vilen: hey yo, respect
» 1 listopada 2012, 13:45 #334
kendo: Porównujesz klub z Manchesteru, gdzie bogactwo zostało wypracowane, do klubu z Londynu, w którym pieniądze (i to znacznie większe niż w Manchesterze) pojawiły się nagle z powietrza?
» 1 listopada 2012, 13:55 #333
Filet: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.11.2012 14:05

No nas jednak nie stać na Hazarda i jemu podobnych hehe:) Nieważne, taki jest współczesny futbol. MU wydał dużo kasy ale w porównaniu z City czy Chelsea to wypada blado.

U nas wciąż w budowaniu sukcesów pieniądze nie grają tak dużej roli jak w ww. klubach ale też są potrzebne.

Pieniądze nie grają przede wszystkim bo gdyby tak było nie ma sensu grać sezonu. Mistrzem City, wicemistrzem Chelsea a MU też pewnie w strefie pucharowej by się znalazł - nie wiem - hehe, ale gdzie emocje?

PS: Odnośnie Hazarda. Może nie tyle że nie stać, ale my po prostu nie chcieliśmy wydać tyle kasy za tak młodego i wciąż mało doświadczonego zawodnika - to jest ta różnica.
» 1 listopada 2012, 13:59 #332
CFCpoProstu: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.11.2012 14:32

kendo, oczywiście masz rację, ale nie każdy mógł sobie na to pozwolić, zresztą Chelsea już w 1998 roku zaczynała nieźle sobie radzić pod względem piłkarskim i finansowym, i myślę że wkońcu by sobię tą kasę w miarę wypracowało, wujek Roman delikatnie to tylko popchnął (no może bardziej niż delikatnie, ale zawsze) :) ale czy futbol nie jest ciekawszy gdy o majstra rywalizuje więcej drużyn niż dwie (patrz Liga Hiszpańska) ? Emocje są o wiele większe i o wiele piękniejszy jest futbol jeśli rywalizacja jest na dużo wyższym poziomie :) Owszem Diabły mają piękną historię, ale Niebiescy swoją właśnie piszą i to w całkiem niezłym stylu z czego ja jestem bardzo zadowolony. A więc w następnym meczu niech wygra lepszy i miejmy nadzieję że nikt na nikogo nie będzie bluzgał ! :) pozdrawiam :)
» 1 listopada 2012, 14:31 #331
kendo: Ja nie widzę w tym nic fajnego. Już kilka mistrzostw Manchester United stracił na rzecz Chelsea a ostatnio City przez tych bogaczy.
Dla mnie takie kluby jak PSG, Chelsea i Manchester City, to nie jest dobra sprawa. Chelsea jeszcze, bo w miarę dobra zawsze była, ale City to jakiś podrzędny klubik.
Mam nadzieję, że Platini wprowadzi te zakazy, które zapowiedział.
» 1 listopada 2012, 14:55 #330
spOntan: sam siebie próbujesz oszukać? Przecież Abramovicz to taki szejk tylko że z Rosji. Rusek do końca tamtego sezonu władował w klub 2,8 miliarda dolarów, a pod jego wodzami Czelsi pozyskała aż 66 piłkarzy, którzy kosztowali 1,02 miliarda dolarów.Kolejne 1,8 miliarda dolarów poszło na ich pensje.
» 1 listopada 2012, 14:55 #329
Zmuda25382old: Masz racje .! Zgadzam się z tb w 100 % Pozdro dla wszystkich kibiców Czerwonych Diabłów ;D
» 1 listopada 2012, 15:08 #328
jeff: nie oszukuj sie Romek to szejk i jak tylko RDM mu powie daj mi 60 mln na Falcao czy np 40 mln na Hazarda to ten odrazu wyklada. Kiedy United mogla sobie pozwolic na takie zakupy?? My poprostu kreujemy zawodnikow, a nie kupujemy i niszczymy
» 1 listopada 2012, 17:16 #327
CFCpoProstu: jeff ... przykro mi to stwierdzić, ale strasznie głupio napisałeś... jedyną rzeczą która może Cię uratować to po prostu młody wiek, bo jeśli nie to nie mam zdania na Twój temat... ''Kupujemy i niszczymy'' ?! Przepraszam Cię bardzo ale z tym to już pojechałeś bardzo... jedyną osobą która się w Chelsea nie sprawdziła to Shevchenko... kontuzje, i ciężar ligi angielskiej... nie poradził sobie.. reszta zawodników bardzo dobrze sobie radziła i nie sądze by się w tym klubie zniszczyli. Joe Cole, ROBBEN , Drogba, Carvalho, Makelele, Duff, Anelka, Bosingwa, Ballack i tak mógłbym wymieniać i wymieniać - czy wg Ciebie Chelsea zniszyła im karierę ? Skoro interesujesz się tylko jednym klubem, śmiem twierdzić Manchesterem, i nie wiesz wiele o innych to po prostu się nie wypowiadaj. A jeszcze co do transferów Manchesteru to wykładu nie będę Ci robił, bo masz google i jak nie wiesz to sobie sprawdź, zobaczysz czy nie wydawaliście dużych pieniędzy, nawet na to by właśnie zniszczyć piłkarza :) Pozdrawiam Cię jeff :*
» 2 listopada 2012, 13:24 #326
VidicMU: Cały czas nie mogę uwierzyć w to,że przegraliśmy wygrany mecz ;/ Wiem ,że są to emocje i ciężko zapanować nad niektórymi swoim ruchami,jak w ostatniej akcji regulaminowego czasu ,ale Wootton mógł odpuścić sobie to popchnięcie ramiresa ,bo może obronił by Lindegaard ,albo w ogóle nie padłby gol. Poza tym dobrym przykładem na to była sytuacja już w dogrywce ,gdzie się musieliśmy odkryć ,jak przegrywaliśmy i goniący Rafael odpuścił już w polu karnym faul na Mosesie i Anders obronił strzał nogą . Wielka szkoda,bo w regulaminowych 90 min byliśmy lepszym zespołem i tempo gry też było świetne . Od zawsze na zawsze MU !!
» 1 listopada 2012, 13:29 #325
Trol92: Super sprzedaż Pogby :) To co robi w juve przechodzi najśmielsze pojęcie...
» 1 listopada 2012, 13:16 #324
Miszcz1908: To było przecież jasne, że to świetny zawodnik.
» 1 listopada 2012, 13:21 #323
NaDeRoo: Rozbawil mnie komentarz naszego goscia z chelsi " Jak wygrywać, to z klasą. Wy diabełki, tak nie zwyciężyliście. Wiecie doskonale o co mi chodzi." Klase pokazały nasze diabełki swoją walką do konca a cwelsi sie tylko osmieszyla wystawiając połowe podstawowego składu. Niech policze ilu piłkarzy cwelsi grało i w niedziele i w srode łacznie ze zmianami yyyyyyy....... 11?? Cech, Cahil Luiz, Mikel, Mata, Hazard, Ramires, Oscar, Azpilicueta, Bertrand, Sturridge. A w United agrało yyyyyyy.... 3? Rafael Hernandez i Giggs.
» 1 listopada 2012, 12:47 #322
Legarus: kolejny troll
» 1 listopada 2012, 13:32 #321
NaDeRoo: mowisz o sb??
» 1 listopada 2012, 15:52 #320
kendo: A gdzie w składach jest zmiana, po której na boisko wszedł Oscar panowie z Devil Page??:-)
» 1 listopada 2012, 12:35 #319
PatrykSNK: Niech zespół chelsea cieszy sie z tego zwyciestwa bo nezle sfarcili zreszta tak jak ok temu LM! Cos czuje ze skoncza sezon w lidze nie tylko za United i city! cieniasy potradfia narzekac ze sedzia nam sprzyjał w meczu ligowym a sami wczoraj dostali sedziego smerfa z niebieskich niebios! Na farcie długo nie pociagna kiedys Romkowi znudzi sie futbol znajdzie sobie inne wpływy i co sie wtedy stanie z chelsea?? Przecez oni nie maja zadnej szkólki zadnej młodziezy skoncza tak jak Leeds spadna do nizszej kalsy rozgrywkowej! Mam nadzieje ze Unietd zaskoczy nas jeszcze w lidze i Champions Leaque oraz w Fa Cup niela gra wczoraj to nie wygladało najgorzej ale młodzi niezle zawalili trudno! GLORY MAN UNITED!
» 1 listopada 2012, 12:16 #318
Legarus: zawsze mnie zastanawiało skąd biorą się takie trolle?
» 1 listopada 2012, 12:20 #317
lukas0970: O ile mi wiadomo to Chelsea mają bardzo dobrą młodzież, chociażby Lukaku, Romeu, Bertrand, Piazon czy Kakuta.
» 1 listopada 2012, 12:28 #316
hitman90: Nie wiem po co ta spina. Szkoda, że nie wygrali, bo każdy kolejny mecz to szansa na grę dla młodych. Jednak mecz przeciwko praktycznie pierwszej jedenaste CFC na SB to dla takich piłkarzy jak Wootton, Keane, Buttner, Powell wielka nauka i ogromne doświadczenie. Jako kibic MU cieszę się, bo przegrali minimalne a piłkarze sobie świetnie poradzili, jako kibic CFC byłbym zadowolony z wygranej, ale czułbym jednak lekki niesmak po takim zwycięstwie.
» 1 listopada 2012, 11:58 #315
Gragonair: Jestem Kibicem Chelsea i muszę przyznać ci racje trochę czyje niesmak, ale Chelsea nie miała również za bardzo kogo wystawić
Cech- to akurat mogli np Turnbulla
Azpi - zmiennik
Cahil i Luiz - Nie mieli zmienników Terry zawieszenie, Ivanović również został tylko Nathan Ake i Sevilla ale oni pierwszy sezon poza młodzieżówką i pierwszy raz w ogóle w kadrze ( może w sezonie przygotowawczym z raz zagrali)
Bertrand- zmiennik
Oriol - rezerwa
Obi Mikel - też nie miał zmiennika przez kontuzje Lamparda a Ramirez był jego jedynym zmiennikiem na ten mecz
Mata- fakt mógł wejść za niego Marin z czego jestem Bardzo smutny że nie wszedł ale też zawodnik po kontuzji
Moses - rezerwowy
Stuuridge - też rezerwowy zmiennik Torresa ( chociaż moim zdaniem powinien grać w pierwszym albo przynajmniej dostawać więcej szans od RDM)
Piazon - młody chłopak troch ja waż ten Tunnicliffe ( chyba tak się pisze)
i rezerwowi :
Hazard, Oscar, Ramirez
kto za nich miał wejść Chelsea ma porostu silną rezerwę i w odróżnieniu od MU większość zawodników wypożycza do innych klubów ( jak się mylę to mnie poprawcie)
Podejrzewam również że gdyby nie wasz mecz z Arsenalem w Sobotę to Ferguson wystawił by też silniejszy skład lub silniejszą rezerwę. Pozdrawiam normalnych kibiców zarówno Chelsea jak i MU ^^
» 2 listopada 2012, 21:36 #314
misiek88: Ja tam i tak jestem zadowolony. Młodzi pograli, nabrali doświadczenia w meczu z wymagającym przeciwnikiem. Wynik jest tu drugorzędny. My graliśmy rezerwą (oprócz Welbecka i Rafaela) a Chelsea w większości podstawą. Puchar myszki miki mamy z głowy i może ominą nas przez to kontuzje.
» 1 listopada 2012, 11:46 #313
TylkoManUtd: ktoś kto pisze po jednym meczu ze Wotton i Keane się nie nadają i nic z nich nie bedzie powinien się zapaść pod Ziemie ze wstydu. jak można oceniać po jednym meczu? żal mi takich ludzi, reprezentujecie ŻENADĘ i WSTYD. dla takich ludzi nie ma tu miejsca. widać że takie osoby nie mają pojęcia o piłce i jedyny kontakt jaki z nią mieli to Fifa lub FM. WON !
» 1 listopada 2012, 11:21 #312
Bro: Moim zdanie obaj dobrze zagrali i będą z nich ludzie.
» 1 listopada 2012, 11:34 #311
slowak: Gratulacje United! Było blisko ,ale Ferguson przynajmniej dał szansę innym nie jak Chelsea połowa pierwszego składu. ;/
» 1 listopada 2012, 10:58 #310
CFCpoProstu: Tylko że pierwszy skład Chelsea jest wiekowo i z doświadczeniem tak jak rezerwy United :)
» 2 listopada 2012, 13:33 #309
marsin7: Zagraliśmy świetny mecz, młoda obrona popełniła mnóstwo błędów, mówi się trudno, ale z każdym następnym meczem będą popełniać ich mniej.
» 1 listopada 2012, 10:38 #308
spOntan: Cech - 13mln
Azpilicueta - 8.8mln
Cahill - 8.4mln
Luiz - 30mln
Bertrand - grosze
Romeu - 5mln
Obi Mikel - 23.6mln
Moses -11.5mln
Mata - 26.7mln
Piazon - 7.5mln
Z ławki:
Ramires - 22mln
Hazard - 40mln
Oscar - 32mln

Manchester United:
Lindegaard - 5mln
Rafael - 3mln
Keane - wychowanek
Wootoon - wychowanek
Buttner - 5mln
Fletcher - wolny transfer
Nani - 25.5mln
Anderson - 31.5mln
Giggs - wychowanek
Hernandez - 7.5mln
Welbeck - wychowanek
Z ławki:
Powell - 5mln
Tunnicliffe - wychowanek
Macheda - za darmo

Łącznie:
Chelsea: 228.5mln euro
Man Utd: 82.5mln euro
Dane z transfermarkt, liczone w euro.

Pieniądze wcale nie grają :) Czelsi to klub z tradycjami i wychowankami
» 1 listopada 2012, 10:38 #307
CheziChez: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.11.2012 10:57

Value of the United XI that ended the game last night was ÂŁ31.5m while Eden Hazard alone cost Chelsea ÂŁ32m. Znalazłem też taki wpis na twitterze :)
» 1 listopada 2012, 10:55 #306
Krzychu342: Przepraszam bardzo, jak do cholery sumy wydawane na transfery mają mieć odzwierciedlenie w footballu !
» 1 listopada 2012, 10:59 #305
Chelseak: A więc tak. Wczoraj Chelsea U19 grała mecz w NextGen Series z Molde. Jest to taka młodzieżowa Liga Mistrzów. Na dodatek wielu młodych zawodników jest na wypożyczeniu, w tym bodajże dwóch wychowanków - Josh McEachran w Middlesbrough oraz Nathaniel Chalobah w Watfordzie. Pierwszy ma 19 lat, drugi 18. Obaj grają regularnie w Championship. Według mnie chyba lepiej, aby młodzi grali w słabszych klubach i grali regularnie, aby nabywać cennego doświadczenia, nieprawdaż?

Nie mam na celu szukać spiny, tylko napisałem dlaczego nie grali nasi chyba najbardziej utalentowani wychowankowie.

Myślę, że gdyby wczoraj był mecz ze słabszą drużyną niż z wami to by zagrał Saville. RDM chciał się zrewanżować za niedzielę, za to co się wtedy stało.

Jak mówię nie szukam spiny, tylko chciałbym wyjaśnić pewne rzeczy, dlaczego tak a nie inaczej :)

Pozdrawiam
» 1 listopada 2012, 10:59 #304
hitman90: @spOntan,

przecież Fletch to wychowanek, zresztą Rafael (i Fabio btw) chyba też ma taki status, ale to na boku:)

@Chelseak,

każdy kibic wie, że CFC gra w nextGenie, ale też każdy znał kalendarz COC i tym bardziej rywala. Di Mateo mógł zatrzymać kilku chłopaków z U-19, szczególnie, że mecz z United to na pewno lepsza nauka niż 'sparing' z Molde. Uważam, że poniosła go ambicja i tyle.
» 1 listopada 2012, 12:07 #303
Chelseak: hitman90 - przecież Piazon, Saville, Ake nie grali w NextGen Series, ponieważ byli w szerokiej kadrze na mecz z United. Zagrał jedynie Piazon, Saville był na ławce, a Ake oglądał z trybun. Chyba nie powiesz mi, że trzeba olać NextGen Series, bo jednak trenerzy U19 Chelsea mierzą na pewno wysoko w tym turnieju.
» 1 listopada 2012, 13:43 #302
cfc88: Co ty chcesz udowodnić? Daj cały podstawowy skład United, a nie jeb.nołeś skład z pucharu i "pieniadze wcale nie graja" hah
» 1 listopada 2012, 13:44 #301
cfc88: A jeżeli uważacie że Manchster to sami wychowankowie i nic nie opiera sie tu na drogich transferach to czyż mnie oczęta nie mylą?

Rio Ferdinand
Manchester United, Obrońca
02/03 Leeds United 46.000.000 €
2
Juan SebastiĂĄn Verón
Karriereende, pomocnik
01/02 Lazio Rom 42.600.000 €
3
Dimitar Berbatov
FC Fulham, napastnik
08/09 Tottenham Hotspur 38.000.000 €
4
Wayne Rooney
Manchester United, napastnik
04/05 FC Everton 37.000.000 €
5
Anderson
Manchester United, pomocnik
07/08 FC Porto 31.500.000 €
6
Robin van Persie
Manchester United, napastnik
12/13 FC Arsenal 30.700.000 €
7
Ruud van Nistelrooy
Karriereende, napastnik
01/02 PSV Eindhoven 28.500.000 €
8
Michael Carrick
Manchester United, pomocnik
06/07 Tottenham Hotspur 27.200.000 €
9
Nani
Manchester United, pomocnik
07/08 Sporting Lissabon 25.500.000 €
10
Owen Hargreaves
Vereinslos, pomocnik
07/08 FC Bayern München 25.000.000 €
11
David de Gea
Manchester United, bramkarz
11/12 Atlético Madrid 20.000.000 €
12
Phil Jones
Manchester United, Obrońca
11/12 Blackburn Rovers 19.300.000 €
13
Dwight Yorke
Karriereende, pomocnik
98/99 Aston Villa 19.250.000 €
14
Antonio Valencia
Manchester United, pomocnik
09/10 Wigan Athletic 18.900.000 €
15
Ashley Young
Manchester United, pomocnik
11/12 Aston Villa 18.000.000 €
16
Cristiano Ronaldo
Real Madrid, napastnik
03/04 Sporting Lissabon 17.500.000 €
17
Louis Saha
AFC Sunderland, napastnik
03/04 FC Fulham 17.500.000 €
18
Jaap Stam
Karriereende, Obrońca
98/99 PSV Eindhoven 17.000.000 €
19
Shinji Kagawa
Manchester United, pomocnik
12/13 Borussia Dortmund 16.000.000 €
20
Carlos TĂŠvez *
Manchester City, napastnik
07/08 West Ham United 12.700.000 €
21
Fabien Barthez
Karriereende, bramkarz
00/01 AS Monaco 11.700.000 €
22
Diego ForlĂĄn
Internacional Porto Alegre, napastnik
01/02 CA Independiente de Avellaneda 11.000.000 €
23
Nemanja Vidic
Manchester United, Obrońca
05/06 Spartak Moskau 10.500.000 €
24
Gabriel Heinze
Club AtlĂŠtico Newell's Old Boys, Obrońca
04/05 FC Paris Saint-Germain 10.000.000 €
» 1 listopada 2012, 13:48 #300
spOntan: Chelseak, nie tłumacz braku młodych zawodników w składzie Czelsi w pucharze myszki miki tym, że grali w jakimś NextGen Series. Dobrze wiesz, że nawet gdyby byli to i tak by nie zagrali. Zresztą Ci co zostali z drużyną nie powąchali nawet murawy, a jeden jak sam wspomniałeś wylądował na trybunach. Po prostu szwajcarski makaron ma kompleksy na punkcie United i nie ważne jakie to rozgrywki on musi za wszelką cenę wygrać, nawet kosztem kontuzji i meczu ligowego za 3-4dni.

Na potwierdzenie skład Czelsi w meczu z Wolves, gdzie wilki grały rezerwowym składem... Turnbull; Azpilicueta, Cahill, Terry (c), Bertrand; Romeu, Ramires (Oscar 59'); Moses, Mata (Marin 69), Piazón; Torres (Hazard 78'). Gdzie jest ta młodzież? Gdzie ci wychowankowie?

cfc88,chcesz być bardziej głupi niż jesteś?
» 1 listopada 2012, 14:46 #299
Maciek89: Spontan to co napisałeś nie ma większego sensu, bo zarówno w 1 jak i w 2 drużynie wychowankowie nic nie znaczą, nikt na nich nie stawia i tak dalej. Fakt że akurat w tym meczu SAF postanowił zrobić sobie jaja i wystawił dwójkę wystraszonych dzieciaków w obronie niczego wielkiego nie dowodzi- zrobił sobie jaj z meczu i tyle...

Poza tym. Mata 26.7mln, Anderson 31.5mln ja płaczę! :(
» 1 listopada 2012, 16:40 #298
cfc88: BArdziej Zjeban.ym niz ty sie nie da wiec ujdzie:D
» 2 listopada 2012, 12:57 #297
winiar97: Dla mnie najlepszy na boisku był Anderson .Robił taka robote w srodku pola , juz dawno takiego Andersona nie widziałem. Brawo !! Oby tak dalaj
» 1 listopada 2012, 10:30 #296
Miszcz1908: Nie widziałeś , bo mamy tragiczny środek i każdy nowy zawodnik jest wskazany.
» 1 listopada 2012, 13:23 #295
ZdzichuKrecina: Środek obrony młody również fatalny z tej mąki nic nie będzie trzeba się jednak rozglądać za jakimś ŚO bo w młodzieży brak przyszłości .
» 1 listopada 2012, 10:28 #294
adasko6969: Gdzieś przeczytałem, że wartość piłkarzy Manchesteru którzy zagrali jest mniejsza od wartości samego Hazarda :P
» 1 listopada 2012, 10:09 #293
RedDragon: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.11.2012 10:28

Nie sądze :)
według transfermarktu warta nasza podstawowa 11 warta była koło 90mln a tyle na pewno nie jest wart Eden :)
» 1 listopada 2012, 10:22 #292
marsin7: źle przeczytałeś, przecież tam byli m.in Nani i Hernandez
» 1 listopada 2012, 10:27 #291
jamaj05: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.11.2012 09:21

z całego meczu szkoda tylko odpadnięcia z tych rozgrywek, bo to była zawsze wielka szansa na ogranie sie i nabranie doświadczenia przez głębokie rezerwy

dobrze ze w takim meczu grali Wootton, Keane, Buttner czy Powell

takie potyczki, z takimi wynikami dają świetną lekcje na przyszłość młodym zawodnikiem

lepiej żeby teraz Wootton źle podawał piłkę głową do bramkarza, albo żeby defensywa podarowała 2!karne w meczu przeciwnikom, bo jest duże prawdopodobieństwo, że w przyszlości jeśli będą grali w pierwszym składzie takich błędów nie popełnią

mecz na +, nani, ando ładnie, Javier znowu ładuje bramke, Giggs szacun, chociaż wolałbym, żeby to on schodził z boiska zamiast ando, buttnera czy welbecka

skład optymalny, widać, że SAF nie bał sie postawić na młodzież, brawa za to i oby zaprocentowało to za 2-3 lata!
» 1 listopada 2012, 09:16 #290
grzeho16: Hazard jednym podaniem ustawił Ramiresa w sytuacji sam na sam. Ten Giggs.bez problemu minął Andersa i posłał piłkę do pustek bramki.
w 3 od końca akapicie są 2 błędy: ten Giggs i ,,pustek,,
» 1 listopada 2012, 09:16 #289
Penksa: LampardChelsea - Jesteś fanem Chelsea tak jak ja. Ale proszę Cię weź wyloguj się z tej strony i idz na chelsealive bo tylko hańbisz nasz ukochany klub. Zalogowałeś się tu żeby pośmiać się z rywala ? Jesteś żałosnym sezonowcem. Wczoraj przegrali oni następnym razem może my.

Z góry przepraszam fanów Czerwonych za tego LampardChelsea, to po prostu jest dziecko i nie zwracajcie na niego uwagi :))

Pozdrawiam Penksa
» 1 listopada 2012, 08:55 #288
ARed: Teraz ja! Mogę mogę, pohejtować?

Mogłem obejrzeć tylko drugą połowę. Zaczęło się od niewinnego rzucenia okiem na wynik, a tu niespodzianka 2:1 dla United, rozsiadłem się wygodnie i oglądam.
Wyglądało na to że poziom gry jest w miarę równy, porównując składy. Stały fragment gry, nie upilnowany Cahill i mamy wyrównanie.
Później składna akcja Naniego i jest prowadzenie. Wszystko wraca do normy.
Na ławce Chelsea poruszenie, Hazard, Oscar i właściwie linia ofensywna Chealsa nie wyglądała inaczej jak w niedziele z wyjątkiem Torresa, który zakładam nadal w domu przy prywatnym ołtarzyku wbijał szpilka po szpilce w laleczkę woodu sędziego, mrucząc pod nosem," ja nie nurkowałem zostałem sfaulowany...".
Nasi chłopcy lekko nerwowo, ciągle starali wybić piłkę do przodu, byle jak najdalej od bramki bramkarza United.
Doliczony czas gry z trybun słychać Wembley, Wembley, myślę eee po robocie, stary Ferguson znowu uściśnie dłoń Di Matteo, a cała masa fanów na tej stronie będzie naśmiewała się jak to rezerwy United pokonały wielka Chelsea.
93" Nani traci piłkę, wrzutka na aferę i jest zmiennik Evansa, Scott Wootton (remember the name...) Wpada w Ramiresa i mamy 11stkę. Właściwie już na facebooku, pisząc post o kolejnej wygranej United, zamarłem...wtf?!
Tłumacze sobie jeszcze szansa jest Hazard podpali się, albo zrobi to jak Terry w 2005, albo nasz nieustraszony Duńczyk (który miałem wrażenie w niektórych momentach dziwił się co on robi między słupkami), wspaniała paradą wybroni.
Hazard strzelił tak jak ja w wieku 3-4 lat widząc pierwszy raz piłkę, a Linder poooleeeciałłł....
Wyrównanie.
Hernandez pod koniec już oddychał uszami, myśle hmm, dlaczego podczas ostatniej minuty stary nie wprowadził Machedy, dla zabrania kilkunastu sekund, ściągając jakiegoś obrońce lub pomocnika lub nawet Hernandeza z końca boiska, który by truchtał jakieś 30-40 sekund?
Można gdybać cały dzień.
Dogrywka, zdecydowanie większa inicjatywa The Blues.
Aż wreszcie znowu Scott Wootton (remember the name). Wspaniałym podaniem głową w stylu chłopaków z podstawówki podaje do Sturridga i jest 4:3.
Pomyślałem uda się, bywało gorzej.
Ale jak Ramires strzelił na 5:3, po dobrej akcji niebieskich wyłączyłem mecz. Rano czytam że jeszcze najstarszy człowiek świata Giggs strzelił z karnego na 5:4. (Mistrzu).

Podsumowując.
Stary traktował zawszę i traktuję te rozgrywki jako zabawę po to żeby młodzież ogrywała się z dorosłą piłka, a zdobywając trofeum - stwierdzi udało się.
Natomiast szkoleniowiec Niebieskich, chce zdobyć wszystko co się da.
Dobre zmiany młodych i zmęczonych zawodników w drugiej części spotkania, na doświadczone gwiazdy, przyniosły oczekiwany rezultat.

Ostatnimi czasy oglądając United, mam wrażenie że coś się wypaliło, to już nie to samo.

A wy jak uważacie?
» 1 listopada 2012, 08:50 #287
jamaj05: no to tak:

torres był na meczu na trybunach, nie na chacie przy laleczkach voo-doo

myśle, że nigdy w życiu nie uderzyłeś piłki tak jak zrobił to Hazard

lepiej, żeby teraz Wootton zrobił taki błąd, niż za 3 lata grając w pierwszym składzie w united

tylko ci którzy nie grają nie popełniają w meczu błędów, lepsi od niego wiele razy kiksowali z piłką, ważne żeby sie nie podłamał i dalej robił swoje
» 1 listopada 2012, 09:29 #286
hansu122: Wszystko przez Wootona gdyby nie sfaulował gościa i przypilnowali gości do końca spotkania , prześli byśmy... A tak... masakra .
Nie potrzebnie wystawiał Wotoona mógl Evansa ! W ogóle nie doświadczony gościu.. !
» 1 listopada 2012, 08:28 #285
EmigrantPL: LampardChelsea - zapraszamy na chelsealive. TO jest serwis dla fanów Manchesteru United, a ty mi na takiego nie wyglądasz. TAM dyskutuj i śmiej się z nas. Ja już przestałem płakać po tej porażce, która niszczy mi cały sezon, nie wiem jak reszta, czy już doszła do siebie. Dobra, nieważne, żegnamy.
» 1 listopada 2012, 08:26 #284
Klimaa: Szkoda że przegraliśmy - zabrakło sekund do zwycięstwa. Ale mimo wszystko jestem dumny z naszej młodzieży która dzielnie walczyła z gwiazdami Chelsea. Taka jest piłka - raz się wygrywa raz przegrywa, więc nie miejmy do nikogo żalu czy wrogości.
» 1 listopada 2012, 08:26 #283
Szpakero: Wotton pechowiec spotkania ! Mecz bardzo dobry a bramki dla Chelsea wpadały po ewidentnych błędach poszczególnych zawodników ;(
» 1 listopada 2012, 07:54 #282
thc: Znieważeni przeciwnika jest oznaką słabości . Z tą wypowiedzią fana Chelsea na tej stronie zgadam sie w 100 % tacy właśnie jesteście nie szanujecie przeciwnika k......ie go po waszej porażce . Ha mało tego :)

Niby tak kochanie wasz klub ( Czytaj Muuuuły ) . Niby maci tylu kibiców i co z tego ??

Np: Przegrywacie jeden mecz np 1-0 iii SAF debilu , Co za piach , Oni nie umieją grać , Scholes na emeryturę , Giggs idz szkolić dzieci bo grać nie umiesz :)))

Mija 1 tydzień wygrywacie mez np 2-0 i oto w takim tonie wasze wypowiedzi

SAF jesteś bogiem , Ale piękna graa , Ale oni fantastycznie rozgrywają piłkę , Scholes graj jak najdłużej z nami , Giggs na trenera jak SAF odejdzie .

I Co ?? . Odpowiem za was Jesteście śmieszni . Kibicuje od 6 lat innemu angielskiemu klubowi co ma zdecydowanie mniej fanów mniej tytułów ale jakoś nikt nie k....a jak przegrają mecz tylko no sorry taka jest piłka za tydzień będzie lepiej :) Dlatego nigdy nie będę miał szacunku dla was sorry nie toleruje czegoś takiego ( jak wygrasz kochamy cię a jak nie to spier....j ) a większść takich kibiców to własnie kibice Muuułów . A i jeszcze jedno jak dostaniecie w japę od kogoś za to że kibicujecie MUŁOMM to mogę być właśnie ja . Narka :)
» 1 listopada 2012, 07:50 #281
brutal4: Z całym nie zasłużonym szacunkiem, ale ja tez kibicuje Manchesterowi Utd. jakieś 13 lat. niezmiennie, niezależnie od wyniku. Nie możesz "brać wszystkich do jednego worka" ale faktem jest że dużo ludzi tak własnie robi jak piszesz.
» 1 listopada 2012, 08:23 #280
tylunh: kolega dobrze napisał , co raz częściej nie da się czytać komentarzy naszych "kibiców" na tym serwisie.... , ludzie ogarnijcie , taka jest piłka
» 1 listopada 2012, 08:33 #279
Damianos500: Nie wiem komu kibicujesz,ale sezonowcy są wszędzie (takich tu opisałeś),chyba,że kibicujesz dla Wigan jakiegoś wtedy bądź z siebie dumny. jak ktoś ci za to odda to wiedz,że to będę ja :)
» 1 listopada 2012, 10:25 #278
Niemanek: LampardChelsea hahaha macie podniete wygraliście z rezerwami MU łał! no szpanujecie wy podstawowym składem tylko umicie :) Drwale z chelsea szkda słów dla was pokazujecie swoją niższość widzicie że MU graa zererwami a ty 1 składem Ostatnio jakoście przegrali 2;3 ? I nie byliście tacy mądrzy Tyle o was noby....
» 1 listopada 2012, 06:50 #277
tomek220123: no racie silva to byl podstawowy gracz a reszta rezerwy hahahahha chelsea sie nadaje i jeszcze by przegrali z rezerwami hahahahha
gg man united
» 1 listopada 2012, 07:23 #276
bma: Podstawowi w Chelsea byli tylko Cech, Luiz, Obi Mikel i Mata. Reszta to rezerwowi. Dopiero z ławki weszli podstawowi, więc już tak nie spinajcie o ten najmocniejszy skład, bo poza czterema, których wymieniłem to od początku wyszli sami rezerwowi.

To 2:3 to jak kulą w płot, bo sędzia wam ten mecz wygrał :)
» 1 listopada 2012, 08:31 #275
chelseaHAZ: mowicie ze chelsea wygraly bo miala lepszy sklad a jak nie wprowadzili hazarda czy oscara to i tak chelsea przewazala united mialo tylko 3 sytuacje ktore wykorzystal a chelsea chyba 12...wiec tutaj nie mozna mowic ze chelsea wygraly swoim 1 skladem...
» 1 listopada 2012, 06:46 #274
wiktorwalcwels: Pitolisz. Po pierwszej połowie Chelsea oddała jeden strzał na bramkę więc jakie sytuacje? Chyba inne mecze oglądaliśmy :D
» 1 listopada 2012, 07:19 #273
Nani2000: Ty chyba śmieszny jesteś Man Utd kontrolowało cały mecz byli o 90% lepsi od chelsea.jak byś oglądał mecz to bys tego nie napisał
» 1 listopada 2012, 07:43 #272
Diabelred: Drodzy kibice United szkoda Waszych nerwow na tego LampardChelsea,nie zwracajcie uwagi na tego trolla,on tylko toczy z was polewke widzac te wszystkie wasze odpowiedzi do jego bardzo ,,madrych komentarzy''....Dwie zasady: 1 Nie karm trolla,2 Nie rozmawiaj z trollem, bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem :)

pozdrawiam i zycze milej nocy :)
» 1 listopada 2012, 01:34 #271
shaqu: zaczyna się tu robić jak na RealMadrid.pl, gdzie kibice puty wchodzą na obcą stronę wylewać swoje "mądrości", ludzie macie swoje kluby to wchodźcie na ich strony i tam sobie piszcie co chcecie a nie zaśmiecajcie stron klubów, których nie lubicie, mnie gówno obchodzi strona Chelsea, Arsenalu, City itp. więc tam nie wchodzę więc dajcie sobie spokój
» 1 listopada 2012, 01:17 #270
shaqu: LampardChelsea - nie ruszajcię gówna bo będzie śmierdziało, P.S. gdzie jest admin?
» 1 listopada 2012, 01:08 #269
ronaldonani: LampardChelsea

pewnie za parę miesięcy będziesz już mocno kibicował PSG jak wygrają lige czy puchar kraju. My mamy 3 puchary europy i 19 mistrzostw , w tym sezonie będzie 20, a "narazie jeszcze" ta twoja chelsea ? champions league 2012 i cztery mistrzostwa. porównaj wyniki , przypomnij osiągnięcia , Czerwone Diabły urodzeni by zwyciężać. GG MAN UTD
» 1 listopada 2012, 01:03 #268
Rasiak: Niezła beka z trolla. :D A raczej on ma niezłą bekę z reszty, haha. Pozdro LampardChelsea. :D
» 1 listopada 2012, 00:59 #267
xerham97: no aż specjalnie założyłem nowe konto..

co za spam O_o ale uwielbiam takie spiny :D uśmiać się można przednio :]
» 1 listopada 2012, 00:58 #266
sinedd91: LampardChelsea

i jesteś tutaj tylko po to by mi to powiedzieć.
Nie jestem tutaj, żeby Cię obrażać lub Twojego klubu, ale jest żałosny.
Ile masz lat? Komu kibicowałeś zanim zacząłeś kibicować CFC ?

Jesteś śmieszny. Namawiasz mnie, żebym opuścił mój ukochany klub, któremu kibicuje ponad 10 lat, żeby kibicować Twojemu ?

Z Twoich słów mogę wywnioskować tylko, że kibicujesz sezonowo najlepszemu. Jaką mam pewność, że w 2008 roku nie byłeś wśród nas i nie mówiłeś, że jesteś zagorzałym fanem United ?
Bo to co mówisz tylko takie myśli mi sugeruje :)

I jeszcze komentarz do jednej z Twoich poprzednich wypowiedzi.
Obserwuje PL od dawna w tym i CFC. Powiedziałeś, że CFC przeżywa teraz rozkwit formy. Tylko, że w mojej opinii za czasów The Special One graliście dużo dużo lepiej.
A my tak to prawda mamy kryzys. Tyle, że ten okręt już kiedyś tonął, a przynajmniej tak wszyscy mówili. Pamiętasz rok 2006? Ja tak. I wtedy też wszyscy nas skreślili. I co się stało 2 lata później? Zdobyliśmy Ligę Mistrzów. I dwa razy trafiliśmy do finału LM później. My nie toniemy. Po prostu czekamy na naprawę tego statku.
Chcę jeszcze przypomnieć, że CFC aż do zeszłego roku odeszła tak naprawdę w zapomnienie.

To jest moja wypowiedź. Ciekawe czy będziesz miał tyle odwagi, żeby się do niej ustosunkować w sensowny i szczery sposób.

Pozdrawiam Ciebie a oprócz tego również wszystkich szanujących się nawzajem kibiców wszystkich klubów na świecie :)
» 1 listopada 2012, 00:56 #265
chicha14: panowie i panie bez spiny to tylko puchar ligi powtarzam puchar ligi a nie liga. tak jak już ktoś tu pisał o tym meczu mało kto bedzie pamiętał. w.g mnie najważniejsza jest Premier League i LM i na tym powinniśmy się skupić. United grał, podobnie jak Chelsea, nie najsilniejszym składem i ten mecz nie jest wyznacznikiem która drużyna jest lepsza. kto jest lepszy pokaże tabela na koniec sezonu.
» 1 listopada 2012, 00:55 #264
cfc88: Jak bym mógł, dał bym LUBIE TO.
» 1 listopada 2012, 00:57 #263
wojteks176: ChupaChups dobrze piszesz szanujmy, ale tych, którzy szanują nas, a nie zerkając na ich stronie w SB, w każdym poście widzę, jak wyzywają nas czy naszych piłkarzy od piz. albo naszego zasłużonego gracza Giggsa "starym pedofilem". Śmieją się z nas, że jesteśmy dumni z tego, że nasze rezerwy prawie wygrały z ich podstawą :D Żyją nadziejami, że mają młodzież lepszą od naszej, po którą zgłaszają się inne kluby:D

LampardChelsea wracaj na swoją stronkę i ciesz się razem ze swoimi kolegami, że srogo się zrewanżowaliście za niedzielny mecz i na przyszłość zastanów się co piszesz, bo swoimi postami kompromitujesz ludzi w swoim wieku i starszych, a także tych z którymi można by było usiąść przy jednym stoliku.
» 1 listopada 2012, 00:52 #262
ChupaChups: Mimo wszystko ja szanuję klub Chelsea.. i prawdziwych, dojrzałych kibiców Chelsea. A niech wyzywają :) Co pokazują tym wszystkim ? To jak kochają swój klub ? Bo mi się wydaje, że miłość do swojej drużyny w inny sposób się wyraża :) Niech dzisiaj się cieszą, niech dzisiaj świętują :) Ale CC jest niczym w porównaniu do PL.. a tam zwyciężyliśmy my ;) I każdy prawdziwy kibic Chelsea cieszy się dzisiaj, ale zastanawia się co będzie z PL, bo Manchester United przełamał ich passę :)
» 1 listopada 2012, 01:07 #261
elbarbarian: Oglądałem od 2 połowy i faktycznie podania Andersona były dokładne i przemyślane tu muszę przyznać ci rację umie wreszcie się pokazał, ale po raz kolejny nie dał rady kondycyjnie i strzał on nie ma uderzenia to co zrobił po dwójkowej akcji Giggsa i Naniego było tragiczne!! Strzał parę minut przed zmianą też tragedia. Nie możemy mieć pomocnika ofensywnego co nie ma sił na 90 min i nie umie strzelać sorry ale nie!!
» 1 listopada 2012, 10:06 #260
LampardChelsea: Kibicuje Chelsea Londyn od maja 2012 roku, więc już trochę z nimi przeżyłem. Zasmakowałem zwycięstwa, jak i porażki. A Wy, możecie się czymś pochwalić?
» 1 listopada 2012, 00:46 #259
FiFlaK: Tobą ! ;) ;)
» 1 listopada 2012, 00:48 #258
Rasiak: Ojj, dałem się nieco ztrollować. ;/
» 1 listopada 2012, 00:48 #257
LuisNani94: "od maja 2012 roku"

haha Finał LM :) idz sezonuj gdzieś indziej ;)

człowieku kibicujesz im 5 miesięcy i znasz tylko piłkarzy typu Oscar, Hazard ? co z historią ? pamiętasz chociaż że w Chelsea gra(ł) taki ktoś jak Essien np. ?
» 1 listopada 2012, 00:49 #256
cfc88: Essien to nie taka Historia:p
Ale Makelele :P
Gudjohnsen:p
Desailly :D
To moge nazwac przeszłością :P
Ale taką, którą jeszcze pamiętam .
» 1 listopada 2012, 00:52 #255
LuisNani94: Niech ma satysfakcję, że tyle ludzi zwróciło na leszcza uwagę :D
» 1 listopada 2012, 00:53 #254
LuisNani94: cfc88
nie chodziło mi tu o Ciebie a bardziej o kolegę LampardChelsea, skoro kibicuje Chelsea od maja to pewnie nawet nie wie że był ktoś taki w Chelsea jak Villas-Boas, Anelka, Kalou itp. :)
» 1 listopada 2012, 00:59 #253
karpiu2201: na cholerę odpisujecie kretynowi. ciężko się w tym połapapać. Ludzie, bez jaj. Pamiętam czasy gdy w Chelsea gr
» 1 listopada 2012, 01:46 #252
MANUGLORy: eeeeee tym że chyba jestes sezonwcem
» 1 listopada 2012, 06:51 #251
tomek220123: taki kibic to nie kibi a tak wogóle 90% kobiców jest za chcelsea od 19 maja z{jeby}
» 1 listopada 2012, 07:27 #250
elbarbarian: A ja MU do lutego 1999 więc przeszedłem więcej z klubem niż ty ciekawe jak będziesz kibicował jak nic nie zdobędą bo po wypowiedzi widać że jesteś fanem klubu bo LM wygrali. Nie ujmując nic fanom Chelsea ale takich kibiców to się wstydzić powinni tak samo jak my tych co tylko obrażają inne kluby zamiast się zająć własnym podwórkiem!!
» 1 listopada 2012, 10:11 #249
cfc88: Panowie.
Sory, że się wtrące. Dajcie sobie spokój z tym pajacem, który założył siebie konto żyby tylko ludzi wku.rwić. Po co jakies ubliżanie?
Mecz się skończył i był to jakiś marny puchar, o którym nikt nie bedzie pamietał.
Wygrana cieszy ale bez rpzesady,
pozdro
» 1 listopada 2012, 00:45 #248
FiFlaK: Przestań, beka z gościa jest. ;)
» 1 listopada 2012, 00:47 #247
cfc88: Nie no chociaż tyle mu z życia będzie.
» 1 listopada 2012, 00:49 #246
Rasiak: Chelsea Londyn:
Cech - 13mln
Azpilicueta - 8.8mln
Cahill - 8.4mln
Luiz - 30mln
Bertrand - grosze
Romeu - 5mln
Obi Mikel - 23.6mln
Moses -11.5mln
Mata - 26.7mln
Piazon - 7.5mln
Z ławki:
Ramires - 22mln
Hazard - 40mln
Oscar - 32mln

Manchester United:
Lindegaard - 5mln
Rafael - 3mln
Keane - wychowanek
Wootoon - wychowanek
Buttner - 5mln
Fletcher - wolny transfer
Nani - 25.5mln
Anderson - 31.5mln
Giggs - wychowanek
Hernandez - 7.5mln
Welbeck - wychowanek
Z ławki:
Powell - 5mln
Tunnicliffe - wychowanek
Macheda - za darmo

Łącznie:
Chelsea: 228.5mln euro
Man Utd: 82.5mln euro
Dane z transfermarkt, liczone w euro. Oczywiście mogą się trochę nie zgadzać z rzeczywistością. Są to kwoty, jakie kluby płaciły za dołączenie zawodników do ich zespołów. Dużej różnicy nie ma, prawda? Niby ceny nie obrazują wartości piłkarzy, ale jak patrzę na tych, co tu przybyli po zwycięstwie Chelsea, to mnie krew zalewa. W teorii wyglądało to tak, że United kreowało grę do 70-80 minuty, potem inicjatywę na stałe przejęli piłkarze Chelsea, doprowadzając do wyrównania po karnym w ostatniej akcji. Młodym diabłom w obronie zabrakło troszkę doświadczenia i opanowania. :)
» 1 listopada 2012, 00:44 #245
Joker7: he no Chelsea sie dzisiaj osmiiszyla bo wystawila 1 sklad ...
z chelsea nie zagrali z podstawowego skladu ci co nie mogli grac jak ivanovic ,cole ,torres ,terry bo gdyby mogli to by grali;d
a nasi chlopcy z rezerw bardzo dobrze sie zaprezentowali na tle "mistrza" Ligi Mistrzów!!
» 1 listopada 2012, 00:49 #244
ArtY: Chelsea Football Club – założona w 1905 roku drużyna piłkarska z Anglii. Jej siedzibą jest Stamford Bitch. Co prawda jej właściwa historia zaczęła się, gdy Roman Abramowicz przybył w 2003 roku, aby dołączyć Chelsea do swojej kolekcji klubów piłkarskich, jednak kibice kozaczą, że ich klub posiada tradycję. Drużyna obecnie ma zaszczyt grać w Premier League, co idzie jej całkiem, całkiem i nawet udało się jej wygrać w zeszłym sezonie, przez słabą dyspozycję innych zespołów z De Bik For. Mają cztery mistrzostwa Anglii, i trochę pucharów od UEFA, w tym Czempions Lig w 2012. Chelsea najczęściej gra systemem 7-3-0. Głównym założeniem tej taktyki jest zamurowanie dostępu do własnej bramki i ostre kopanie przeciwnika po nogach.


Dziękuje, dobranoc ;)
» 1 listopada 2012, 00:35 #243
LampardChelsea: Znieważanie przeciwnika jest oznaką słabości - Napoleon Bonaparte
» 1 listopada 2012, 00:39 #242
ArtY: 3pkt w lidze też są oznaką słabości ?
» 1 listopada 2012, 00:39 #241
FiFlaK: Znieważenie ? To tylko beka z nieudaczników. ;)
» 1 listopada 2012, 00:41 #240
LampardChelsea: Jak wygrywać, to z klasą. Wy diabełki, tak nie zwyciężyliście. Wiecie doskonale o co mi chodzi.
» 1 listopada 2012, 00:41 #239
ArtY: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.11.2012 00:43

Win is win. - Dominic Toretto
» 1 listopada 2012, 00:42 #238
FiFlaK: Masz rację, jak wygrać to z KASĄ - my diabełki tego nie doświadczyliśmy. ;)
» 1 listopada 2012, 00:43 #237
LuisNani94: Wy nigdy nie wygrywacie z klasą, z klasowymi zespołami :) Gdzie byłeś przyjacielu w niedziele ? prąd Ci wyłączyli czy jak ?
» 1 listopada 2012, 00:44 #236
Joker7: arty to bylo mocne ;d
» 1 listopada 2012, 00:45 #235
NaDeRoo: Hahahahah jak wygrac to z klasą Klase pokazały nasze diabełki swoją walką do konca
» 1 listopada 2012, 12:40 #234
Gragonair: rok temu prawda murowaliśmy Bramkę ale to była taktyka dostosowana do składu a np w niedziele to wy murowaliście bramkę od 20 do tak 2 czerwonej kartki a potem jeszcze po straconym golu ( może to nie było murowanie ale cofnięcie się do obrony)
» 2 listopada 2012, 21:48 #233
belman: niedoswiadczenie dalo gore. szkoda. ale najbardziej chce mi sie smiac z fanow chelsea jak wyszli przey stanie 2-3 dla utd. he he he.
» 1 listopada 2012, 00:34 #232
ChupaChups: Ludzie ogarnijcie się proszę was. SZACUNEK - to prezentujmy jako kibice czerwonych diabłów. Darzę szacunkiem prawie każdy klub w PL zaczynając od Arsenalu.. omijając szerokim łukiem Manchester City ( :D ) i kończąc na West Ham United. Zrozumcie w końcu, że nie liczy się to jak bardzo nienawidzimy innych kibiców.. tylko jak kochamy swój klub. My reprezentujemy naszych ukochanych diabełków tutaj. Z chęcią usiadłbym teraz przy stole z kulturalnym kibicem Chelsea, wypiłbym z nim piwko i porozmawiał normalnie o tym meczu. Po co ta nienawiść która kończy się zawsze tym samym.. ? Szanujmy naszych rywali..
» 1 listopada 2012, 00:34 #231
LampardChelsea: Królowie z pospólstwem razem nie siadają. Ten zwyczaj znany jest od początku naszej cywilizacji. Przez starożytny Egipt, poprzez królów, reformację aż do dzisiaj.
» 1 listopada 2012, 00:36 #230
ArtY: Chelsea może przy nas co najwyżej siedziec, tyle że na kolanach.
» 1 listopada 2012, 00:37 #229
FiFlaK: A więc nie ma tu dla Ciebie miejsca. Nie brudź nam więcej tronu, sio !
» 1 listopada 2012, 00:37 #228
Arvv: Miło, że bynajmniej nie pchacie się na salony.
» 1 listopada 2012, 00:39 #227
ChupaChups: hmm.. naprawdę ? Znam nie jednego kibica Chelsea i nie mówi mi czegoś takiego :) Jesteś jeden.. z całej waszej populacji znajdzie się jeszcze 30-40% na świecie którzy tak reagują. Reszta jest po prostu normalna.. i szanuje inne kluby.
» 1 listopada 2012, 00:39 #226
ArtY: Zostawcie tego trolla, nie widzicie jak on sie jara wymeczonym zwyciestwen nad rezerwami ? Conajmniej jakby wygrał ligę (hahahah xD)... Gdzie byles po porazce ? Zreszta, po naszym tytule w tym roku pewnie znajdziesz sobie "lepszy" klub niz Chelsea...
» 1 listopada 2012, 00:30 #225
Matejko: Moj post na temat meczu jest gdzies nizej, ale zniknal najprawdopodobniej w morzu 2/3-wyrazowego spamu:) Tu chcialem tylko zamiescic swoje oceny poszczegolnych zawodnikow United (jezeli uwazacie to za nabijanie postow to spojrzcie tylko prosze w moj profil):

Lindegard 8/10 nie mial szans przy golach Chelsea, przy reszcie ich akcji spisal sie swietnie. Byloby wyzje, ale przy wpuszczeniu 5 bramek niestety nie moge tego zrobic.

Rafael 8/10 bbardzo dobry wystep

Keane 4/10 nie zrobil nicdobrego oprocz faulu, ktory zatrzymal grozna akcje

Wootton 2/10 spie***lil wszystko co mozna bylo spie***lic, dalszy komentarz nie ma sensu (2 za brak doswiadczenia, ktory go odrobine usprawiedliwia, gdyyby nie to, to 1 byloby pewne)

Buttner 2/10 podobnie jak wyzej, w tym wypadku 2 za ladne wykonanie wolnego

Nani 7/10 przepiekna akcja, zakonczona bardzo dobbra bramka. Straty, straty i jeszcze raz straty to jest to co mnie draznilo u niego dzis. Widac bylo, ze chce, ale niestety nie do konca to wychodzilo.

Fletcher 7/10 dobry wystep, moze bylby lepszy gdyby nie to, ze musia ratowac dupsko obronie. Do tego za duzo strat i glupich bledow

Anderson 9/10 3 asysty mowia same za siebie. Naprawde spisal sie swietnie. Kontrolowal gre w srodku, potrafil sie rozpedzic, szkoda, ze nie strzelil tak jak pokazal to we wczesniejszym meczu pucharu.

Giggs 8/10 bardzo dobry mecz. NIe brakuje mu checi i sil. Oby tak dalej.

Hernandez 8/10 byl wszedzie, znowu strzelil (ktory to juz mecz z rzedu?). Po prostu brawa.

Welbeck 6/10 d*py nie urywal. Pokazal pare fajnych zagran, ale to za malo. Jezeli chodzi o walke z Chicharito o pierwszy sklad to zdecydowanie sttwaiam na Meksykanina.

Powell 7/10 dobry wystep, jak stracil to odzyskal. Popisal sie wysmienitym strzalem. Kolejny plus dla niego. Widac, ze potrafi grac w pilke i naprawde w przyszlym sezonie moze stac sie wartoasciowym zmiennikiem.

Tunnicliffe/Macheda -/10 za malo czasu do oceny (a szkoda)
» 1 listopada 2012, 00:25 #224
ronaldonani: LampardChelsea

chelsea to przyszłość , chelsea to marka ?? i każdy kibic jakiegokolwiek zespołu ci to powie ? znam dużo kibiców Realu , barcy itd. ale nikt tak nie mówi. chelsea to romek , a przyszłość jaka będzie to zobaczymy , bo nikt jak i ja nie wróży im dobrej przyszłości. przyszłość chelsea będzie taka jak historia.
» 1 listopada 2012, 00:24 #223
M1LKA: chelsea tak jak city udowadnia że pieniądze grają i grać bedą co raz lepiej. Tradycji brak ale jak takie druzyny wygrają ligę czy LM raz na 5 lat to juz jakaś historia jest potem mozna mowić że to klub z tradycjami :)
Nasze United też musi zacząć zmieniać swoją filozofie bo teraz piłkarz nie kosztuje 5mln tak jak kiedyś tylko 50 i tu sie zaczynają schody. Bez dobrych transferów mozemy trochę zacząc tracic ://
» 1 listopada 2012, 00:31 #222
sciniak: E koles jaka ta Twoja Cwelsi to marka? 12 lat temu w 2 lidze,4 tytuly( miszczoskie) to Notingham Forest ma wiecej tytulow.Marka w Angli to United i Liverpool
» 1 listopada 2012, 00:33 #221
FiFlaK: Przyszłość Chelsea będzie tak obfita, jak obfity będzie rosyjski portfel.
» 1 listopada 2012, 00:34 #220
LampardChelsea: Dla wszystkich hejterów - nazywanie Nas 'czwelsami', 'niebieskimi' jest dla Nas kibiców Chelsea obraźliwe, ale to tylko uświadamia Nas w waszej ignorancji, uświadamia Nas, że jesteśmy po prostu lepsi. Kultura to Chelsea. Niedługo idę celebrować zwycięstwo moich rodaków, tutaj w Londynie zabawa będzie trwać całą noc. Pozdrawiam.
» 1 listopada 2012, 00:19 #219
Rasiak: Czego spodziewałeś się prowokując użytkowników? Sam nie zachowujesz się dorośle. W niedzielę u "Was" też było tak dużo trolli, którzy nazywali się kibicami Manchesteru?
» 1 listopada 2012, 00:21 #218
sciniak: Dla Twoich niebieskich jude chlopcow to szczyt kariery pokonac raz na kilka raz WIELKI UNITED !
» 1 listopada 2012, 00:23 #217
LampardChelsea: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.11.2012 00:24

Jest różnica pomiędzy 'trollowaniem' a przedstawianiem swojego zdania. Ja nie bawię się w trolling, tylko wyjaśniam Wam dlaczego jesteście słabsi i przegraliście mecz. Nie martwcie się, wiadomo że United jest teraz w kryzysie, a Chelsea w rozkwicie formy, i jest to przyszłość, ale piłka nożna zmienną jest. Pozdrawiam wszystkich kibiców Chelsea Londyn.
» 1 listopada 2012, 00:23 #216
M1LKA: Idz hejterze fapuj z resztą kolegów na swoim forum... lepsi nie jestescie bo napisac United nie potraficie tylko Muły a SAF to dla was Sir Guma... to nie wiem hipokryto po co tutaj przyłazisz.
Fakt jest taki że u nas grał drugi skład nie licząc Rafaela i Welbecka a u was jak Di Matteo zaczął srać po nogach to w drugiej połowie graliscie praktycznie podstawową jedenastką (nie licząc Torresa, Ivana i Cole'a). U nas dalej wchodziły rezerwy... nie ma porównania. Grajcie sobie dalej w tym Cup'ie... zobaczymy jacy wypoczęci przyjdziecie na ligę i po nowym roku zapraszamy na baty na naszym OT :) żegnam
» 1 listopada 2012, 00:26 #215
LampardChelsea: Obrażanie z podtekstem antysemickim jest niedojrzałe, a w Polsce także karane. Raz na wozie, raz pod wozem, kibicu diabełków.
» 1 listopada 2012, 00:26 #214
froncuAF: LampardChelsea pierwszy twój wpis i mamy trolling, ale skąd przecież Ty nie trolujesz, dopiero jak zobaczyłeś wypowiedzi, kulturalniejszych kibiców Twojego ukochanego klubu i to jak zostały przyjęte zmieniłeś nieco ton, choć treść jest nadal na bardzo niskim poziomie... za kilka lat, może co nie co zrozumiesz i nabierzesz ogłady, zobaczymy czy wtedy Chelsea dogoni nas w osiągnięciach...
» 1 listopada 2012, 00:27 #213
FiFlaK: LampardChelsea - to że nazywam menela, menelem - czyli po imieniu, nie znaczy że jest ode mnie lepszy. ;)
» 1 listopada 2012, 00:31 #212
LuisNani94: @LampardChelsea no tak będziecie świętować całą noc bo dla was ograć Manchester II United to jak wygrać Ligę Mistrzów ;)

Szkoda że nie komentowałeś i nie hejtowałeś tu w niedziele :)

Ale nie ma to jak sranie po gaciach Di Matteo i gra $gwiazdami$ ;]

Fakt dziś byliśmy gorsi co było widać, ponieważ tacy gracze jak Wotton, Keane itp. nie mają ogrania więc zdarzały im się błędy ale to trudno :) ważne że dostali szanse gry i dziękujemy im za walkę :) u was 1 człowiek dostał szanse gry w śmiesznym pucharze ligi :)
» 1 listopada 2012, 00:37 #211
Rasiak: "Przyszedł do was kibic Chelsea F.C! Teraz już chyba wiecie gdzie jest wasze miejsce?" - innych postów nie chce mi się cytować, bo nie ma po co. Ten jeden świetnie obrazuje. Mówisz o NASZEJ ignorancji, ta? ;)
» 1 listopada 2012, 00:43 #210
4EverMUFC: @LampardCvelsi lepsi ok policzmy.
Mistrz kraju Cvelsi -4
Mistrz kraju MUFC!!-19
dziękuje ale jeszcze cie ośmieszę
Puchar Anglii-United 11
Puchar Anglii-Cvelsi-7
Dalej jedziemy z pojazdem cvelsi
Puchar Ligi Angielskiej United 4,Cvelsi 4 tu Chelsea ma fuxa
Wyższa pułka
LM United-3
LM-Chelsea-1 (United pokonał kalecznych smerfów w finale LM 2008)
Klubowy puchar Świata- United- 1
Klubowy puchar Świata-Cvelsi-0
I ty mały człowieczku uważasz że jesteście lepsi,jeśli tak to pokażcie to w lidze bo jak na razie z MU przegraliście w PL
» 1 listopada 2012, 07:28 #209
ronaldonani: LampardChelsea

chelsea grała dużo silniejszym składem niż Man Utd , to jak mogli grać na 50% ? ale skoro teraz rezerwy Man Utd nawet nawet radzą sobie z pierwszym składem chelsea to ... szkoda słów. gratulacje za zwycięstwo na swoim stadionie.
» 1 listopada 2012, 00:18 #208
kuik95MuFc: Brawo dla Diabłów!! nawiązali walkę rezerwami z 1 składem Chelsea!!
Szacun!!,oby dalej w tym kierunku rozwijali się nasi gracze,choć trzeba zrugać defensywę!!
» 1 listopada 2012, 00:11 #207
Bro: Gdzie Ty tam widziałeś pierwszy skład Chelsea? Grało 4 zawodników z poprzedniego meczu, a u nas 1, Rafael.
» 1 listopada 2012, 00:13 #206
Milin25: Bro - nie kłóć się, nie widzę innego wyjaśnienia, niż, że oni się tak pocieszają, ze to był pierwszy skład...
» 1 listopada 2012, 00:13 #205
M1LKA: mmm nie było i Torres'a bez formy, ivanovicia którzy nie wystapili z powodu kartek i ashley'a cole... to praktycznie byłbył pierwszy skład. Bo jak wpadnie kilka kontuzji wpadnie do Chelsea to takim bedą grali w PL. U nas grał tylko Rafael... i Welbeck'a mozna uznać że to pierwszy skład. A mozna powiedzieć ze gdyby chociaz na środku obrony stał ktokolwiek z 5 podstawowych zawodników to raczej zwyciestwo byłoby pewne. Trzy bramki stracilismy przez środek obrony.
» 1 listopada 2012, 00:20 #204
grobla95: Czemu tutaj jest tylu kibiców Chelsea !? Może założy im ktos strone ? Charytatywnie. Bo gdzie sie człowiek nie obejrzy to oni tam są. Wydaje mi sie ze jest ich nawet tu wiecej niz na stronie Chelsea.
Może np. po tym jak przestali kibicowac Arsenalowi czy Liverpoolowi zagubili sie i trafili tutaj, tyle ze kibicują Chelsea.
» 1 listopada 2012, 00:10 #203
Kubus93: hehe dobre
» 1 listopada 2012, 00:11 #202
LampardChelsea: Jestem tutaj by nawrócić zabłąkane owieczki na dobrą drogę. Każdy kibic obojętnie jakiego zespołu przyzna, że Chelsea Londyn to przyszłość, że Chelsea to już nie tylko klub, Chelsea to marka.
» 1 listopada 2012, 00:15 #201
xlampardx: Słuchaj czemu uważasz że każdy kibić Chelsea od razu jest sezonowcem i przyszedł tu hejtować. Otóż tak nie jest np. ja kibicuje Chelsea od 2006 i nie mam zamiaru pisać tu o Was źle. Jestem tego pewien że większość kibiców Chelsea nie są sezonowacami.
» 1 listopada 2012, 00:16 #200
FanUnited69: Ja powiem tyle Chelsea to Gówno a nie klub i marka. Za grube miliardy to i ja z takich Szombierek Bytom zrobię potęgę.
» 1 listopada 2012, 00:18 #199
xlampardx: LampardChelsea

Skończ bo przesadzasz tylko wyrabiasz złą opinie kibicom Chelsea.
» 1 listopada 2012, 00:18 #198
Bayron: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.11.2012 00:22

To nie są kibice Chelsea. To są takie, jak ja to nazywam "forumowe darmozjady". Chodzą po różnych forach i piszą głupoty, albo obrażają innych. Taki typ prostego chamskiego człowieka.
Wcale bym się nie zdziwił jakby w tym samym czasie obrażając nas tutaj w między czasie nie robili tego samego na stronie Chelsea.
» 1 listopada 2012, 00:20 #197
xlampardx: I tu się mylisz mogę Ci napisać jak było. Ja nie interesowałem się piłką nożną do 2006 roku pierwszym meczem jaki obejrzałem było nie pamiętam już ale na pewno był to mecz Chelsea po obejrzeniu tego meczu chciałem dowiedzieć się więcej o tej drużynie bo bardzo mi się podobało jak grali. Potem zaczołem oglądać ich mecze no i tak stałem się ich kibicem więc Twoje przypuszczenia są nietrawione.
» 1 listopada 2012, 00:31 #196
xlampardx: Dobra mam to gdzieś czy wierzysz czy nie. Nie muszę kogoś do tego przekonywać dobranoc.
» 1 listopada 2012, 00:44 #195
xlampardx: miod

Ciesze się że są tacy kibice Manchesteru co ty.Widać że szanujesz innych jak i inne kluby chwała Ci za to u nas i u was roi się od kibiców którzy plują jadem do innych.
» 1 listopada 2012, 00:50 #194
Diabelred: Dla mnie tez to jest podejrzane hehe na,ale coz tak naprawde,to w wiekszosci kazdy z nas zaczal kibicowac jakims druzynom za wzgledu na jej sukcesy,ulubionego zawodnika ,bedacego w tej druzynie badz za zauroczenie jakims meczem(tak jak bylo np ze mna :),wczesniej nie wiedzialem co to jest druzyna i ze nalezy ona do swiatowego topu,poprostu bardzo spodobal mi sie ich styl grania i latwosc gry(nie to co teraz hehe ;p),no i tak zaczelem interesowac sie United ,by po jakims czasie stac sie ich wiernym kibicem :) ).Jezeli chodzi o MU to takim glownym przelomem,jezeli chodzi o powiekszenie sie liczby kibicow United byl oczywiscie pamietny final z Bayernem i co Ci wszyscy ,ktorzy kibicuja od 99 do dzis tez sa wg Cb sezonowcami ? :).Natomiast co do Chelsea no to jej takim przelomem byl wlasnie 2005 i 2006 ;).Dla mnie sa tylko 2 rodzaje sezonostwa 1 to taki kiedy ktos kibicuje jednej druzynie ta nie odnosi sukcesow lub przestala je odnoscic i dana osoba przenosi sie na kibicowanie druzynie,ktora w danym sezonie cos wygrala lub stale wygrywa (np ten troll co kibicowal kiedys United,a po tamtym sezonie przeszedl na kibicowanie City ,nie pamietam juz nicka,a mysle ze wiadomo o kogo chodzi ;) lub stale wygrywa) no i 2 rodzaj to taki jak ktos ''kibicuje'' na zasadzie ,kto teraz jest na topie i w modzie , Barcelona?! ,a to kibicuje Barcelonie... lub tez ktos kto kibicuje jakiejs druzynie, bo jego dziewczyna,koledzy,tez takiej kibicuja :)
» 1 listopada 2012, 02:10 #193
TraN: Rafael, ewentualnie Nani kontra... Mikel, Mata, Luiz, Cahill, Cech, a później jeszcze Ramires, Oscar i Hazard. tak wyglądał stosunek zawodników z podstawowych 11 obu ekip. Tak, mówcie sobie dalej o wielkim rewanżu, słodkiej zemście. Bądźcie sobie dalej dumni ze zwycięstwa w nic niewartym pucharze. Może poczujecie się lepiej, drodzy kibice Chelsea ;) Tak na prawdę to jest mi Was żal. Po niektórych wypowiedziach na tej stronie oraz kilku innych wnioskuję, że jesteście mało ambitni. Ale to Wasza sprawa ;)
» 1 listopada 2012, 00:09 #192
Dominik1988: Drodzy "niebiescy" kibice starając się być mega obiektywnym (a wiem kiedy united gra słabo i mówię o tym) dziś nie byliśmy słabsi, no może o te jedną bramkę, przypominam jedynie, że gdyby nie karny z 90 minuty to by was tu nie było...gratuluję "blues'om" i pozdrawiam
» 1 listopada 2012, 00:08 #191
LampardChelsea: Dziękuje ze gratulacje, odbieram je w imieniu wszystkich polskich fanów klubu Chelsea Londyn. Byliście słabi, dobrze że przyznał to kibic diabełków. Póki możecie zapraszam, przejdźcie wiernie do Chelsea, bo to początek końca United. Pozdrawiam wszystkich kibiców Chelsea. Przemyślcie to.
» 1 listopada 2012, 00:12 #190
User: Patrząc na Twoje gdybanie, nie muszę mówić co by było gdyby nie czerwona Torresa w niedzielę ;)
» 1 listopada 2012, 00:13 #189
AlwaysBelieve: LampardChelsea Do Ciebie pasuje pewien cytat "Kiepskich" - Debil, no debil
» 1 listopada 2012, 00:14 #188
Mefistofeles: @LampardChelsea wiesz ile osób skreślało United? Jeśli nie to powiem ci , że dużo -np. taki Ferguson gdyby nie fartowna wygrana w jakimś pucharze zostałby wylany , a on dalej siedzi na swoim stołku i zdobywa tytuły mistrzowskie . Więc raczej odnośnie United można mówić o powstaniu feniksa z popiołów , a nie początku końca.
» 1 listopada 2012, 00:17 #187
LampardChelsea: Pocieszajcie się diabełki jak możecie, spotkamy się w Lidze Mistrzów albo w przyszłym roku w Premier Leauge to tym razem litości nie będzie jak dzisiaj :) Dzisiaj Chelsea grało na 50%, United na 100%, a i tak coś nie wyszło... Pozdrawiam
» 1 listopada 2012, 00:03 #186
Milin25: Stary po co ich prowokujesz? Mieli mimo wszystko bardziej okrojony skład od nas, bo oni mieli na boisku tak na prawe średniego, bez tego meczu, Andersona, doświadczonego Giggsa i lekko zagubionego w łapaniu formy Naniego oraz Fletchera, który dopiero wyleczył wirusa a nie grał nie wiem pare miesięcy, więc nie prowokuj ich, bo nie masz tutaj racji
» 1 listopada 2012, 00:05 #185
LampardChelsea: Pamiętaj, kibice Chelsea są zbyt dumni by konwersować z kibicami diabłów. Po prostu chcę ich uświadomić że Chelsea jest lepsze, może zejdą na dobrą ścieżkę.
» 1 listopada 2012, 00:07 #184
Adken: chłopie do kogo ty startujesz:D...
» 1 listopada 2012, 00:08 #183
adeksms: w Lidze Mistrzow sie raczej nie spotkamy bo cwelsi nie wyjdzie z grupy :)
cwelsi nie mogla sobie poradzic takim skladem jak wyszla od poczatku to musiala zrobic zmiane i wprowadzic 3 podstawowych zawodnikow a Man U bez Rooneya , RvP , Ferdinanda , Evry , Kagawy , Valenci , Younga itp. prawie sobie poradzila :) Shaktar 2:1 cwelsi :) pozdrawiam
» 1 listopada 2012, 00:12 #182
sciniak: Co Ty koles za bzdury pleciesz,te Twoje dziewczyny niebieskie,byly p,,,,,,,,,e jak im 6-cio tysieczna czerwona zaspiewala w tym kurniku
» 1 listopada 2012, 00:14 #181
FanUnited69: Wygrali Ligę Mistrzów na farcie ,wydali z 100 mln na transfery mi myślą kurw... ,że są Bóg wie kim. Co wy myślicie ,że kupiliście 4 zawodników i będziecie z nami wygrywać. No sorry ,ale już kilku takich było co myśleli ,że wymienią cały skład i będą mistrzami i w ogóle np. Manchester City-Mark Hughs nakupił cały skład gwiazd i jak to się skończyło każdy wie.
Idźcie na swoje strony i spuszczajcie się nad wynikiem tego meczu ,bo długo będziecie czekać na kolejne zwycięstwo. ;)
» 1 listopada 2012, 00:16 #180
xlampardx: Od razu mówię że nie chce się wychwalać tym zwycięstwem ani was obrażać nie tylko chce was prosić o jedno nie piszcie głupot że byliście lepsi przyznajcie się że byliście słabsi. Oczywiście zaraz zacznie się że graliśmy paroma zawodnikami z podstawy, a czy ktoś wam bronił też paru wystawić ? Nie więc nie wiem o co chodzi. Życzę powodzenia z Arsenalem.
» 1 listopada 2012, 00:01 #179
Milin25: Dokładnie, 4 graczy to nie podstawa, a to, że Alex nie dał żadnego jokera na ławkę, bo Macheda to raczej nie joker, to nie nasza wina.
Pozdro
» 1 listopada 2012, 00:04 #178
froncuAF: ja uważam że mecz był na wyrównanym poziomie, popełniliśmy jeden błąd więcej... i tyle, ale niech Ci będzie o ten jeden błąd byliśmy słabsi, po prostu brakło nam troszkę doświadczenia na środku defensywy, dzięki za kulturalny komentarz, choć jeden kulturalny człowiek od was nas odwiedził ;)
» 1 listopada 2012, 00:04 #177
Bro: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.11.2012 00:11

po co tu wszedłeś?
» 1 listopada 2012, 00:06 #176
grobla95: Zebrało sie kółko kibiców Chelsea. : )
Kompleksy narastaja.
» 1 listopada 2012, 00:06 #175
xlampardx: Bro

Przyszedłem tu aby napisać co sądzę o meczu i życzyć wam powodzenia z Arsenalem to wszystko sorry jeśli uraziłem.
» 1 listopada 2012, 00:09 #174
froncuAF: niestety jak widać u nas też zdarzają się osoby które skacząc z poziomu swojego ego na swój poziom intelektualny popełniliby samobójstwo...
» 1 listopada 2012, 00:13 #173
FiFlaK: Nie wiem o co Ci chodzi. ;D
Ja na przekór wynikowi jestem bardzo szczęśliwy. Chłopaki z akademii i rezerwy Manchesteru (prócz Rafaela, bo tylko ten regularnie gra w pierwszym składzie - czasem jeszcze Anderson), szli łeb w łeb z (bądź co bądź w drugiej połowie) pierwszym składem Chelsea.
Więc jestem pod wielkim wrażeniem, jak i jestem bardzo zadowolony.
Więc jeszcze raz powiem, nie wiem o co Ci chodzi xgepardziex.
» 1 listopada 2012, 00:28 #172
Kubus93: leeds wywalilo juz z pucharu everton i southampton wiec czas na cwelsow
» 31 października 2012, 23:59 #171
Milin25: leeds wywalilo juz z pucharu everton i southampton wiec czas na United... ups wy przecież nie przeszliście...
Powiedz mi jaki ma sens ubliżanie naszej drużynie, z którą przegraliście i jeszcze takie beznadziejne prowokowanie, moglibyśmy to samo napisać, pomyśl czasem...
» 1 listopada 2012, 00:01 #170
Kubus93: no chyba ze znow wyjdziecie pierwszym skladem. to juz sie nie odzywam.
» 1 listopada 2012, 00:05 #169
Milin25: Matko, ty umiesz liczyć? Cech, Luiz, Mikel i Mata to podstawowy skład? Może jednak lepiej się nie odzywaj, to chyba dobry pomysł jak masz 4 graczy nazywać podstawowym składem
» 1 listopada 2012, 00:06 #168
Kubus93: hazard oscar tyle ze z lawki ale jak by nie bylo graja w pierszym skladzie
» 1 listopada 2012, 00:08 #167
Milin25: Grają, ale teraz nie grali Oscar i Hazard weszli w 60 i 70 minucie, to chyba nie jest gra przeciwko podstawowej jedenastce Chelsea? Jeśli już musisz to podkreślać, to napisz chociaż, że była to połowa silnego składu, będzie bardziej realnie, a nie zakłamanie, że cały skład, bo jeśli chcesz się kłócić, to bliżej prawdy zdecydowanie jestem ja...
» 1 listopada 2012, 00:13 #166
Mefistofeles: Milin osobiście jako kibic United cię podziwiam ja bym się już dawno dał sprowokować . Co do meczu to Chelsea było lepsze o nasz jeden błąd ,a to że wyszliśmy rezerwowym składem to decyzja Fergusona i myślę , że dla niego priorytetem jest zdobycie Premier League po zeszłorocznej wygranej City więc zostawił ten puchar innym klubom .
» 1 listopada 2012, 00:13 #165
chudzienki: Po ligowym to pewnie padł ze śmiechu jak wyszło na jaw w jaki sposób Clattenburg obrażał graczy Chelsea. Powiedział do Torresa Striker ;-))) hahaha
» 1 listopada 2012, 00:13 #164
Kubus93: no jeszcze ramires
» 1 listopada 2012, 00:16 #163
Milin25: Dziękuję, ja się przyzwyczaiłem na 'mojej stronie' do krytyki w postaci pustych epitetów, ona na mnie nie działa, bo wiem, że nie mają racji. Fergie mówił na konferencji, że chce go wygrać, ale to pewnie też gierka słowna
» 1 listopada 2012, 00:16 #162
Sigo: LampardChelsea szkoda ze po ligowym nie przyszedles tutaj... :)
» 31 października 2012, 23:54 #161
Lynryx: Chelsea gratulujemy środków- Skoro na motorynkę wypuszczają czołg, to ja nie zazdroszczę im tego czołgu.
» 31 października 2012, 23:53 #160
Dominik1988: piękne widowisko...fatalna defensywa Diabłów...szkoda tylko, że w "dorosłej" defensywie też nie ma szału, bo to może rzutować (jak widać rzutuje) na zdobywane trofea...rezerwowi napastnicy strzelają, obrona zaś, czy pierwsza czy druga, mega słabo...rafa jest jedynym jasnym punktem(oczywiście wśród młodych)...
» 31 października 2012, 23:53 #159
Sigo: Gdyby Anderson byl do konca meczu to bysmy wygrali, Tunnicliffe za dobrze nie zagral slaba zmiana.
» 31 października 2012, 23:51 #158
LampardChelsea: Przyszedł do was kibic Chelsea F.C! Teraz już chyba wiecie gdzie jest wasze miejsce?
» 31 października 2012, 23:51 #157
Joker7: haha co za troll

Twoja "Wielka" Chelsea nie ma rezerwowych?? ze musi grac z rezerwami United 1 skladem?? romek cos slabo kupuje mlodziez;]
» 31 października 2012, 23:53 #156
LampardChelsea: pocieszaj się jak możesz, i tak jesteście słabi, diabełki
» 31 października 2012, 23:54 #155
Arvv: Ależ to podniosłe, głębokie i nietuzinkowe. Żartuje, Twój trolling stoi na poziomie rezerw Chelsea.
» 31 października 2012, 23:56 #154
froncuAF: Komentarz zedytowany przez usera dnia 31.10.2012 23:58

hahah nom wiemy - na 1-szym miejscy PL na koniec sezonu i miejmy nadzieję z pucharem Ligi mistrzów, a Wam zostanie nic nie znaczący puchar... szkoda tylko że musiałeś w nicku wybrać nazwisko człowieka którego lubię i szanuję... bo zaiste jest On wielkim graczem, a o Tobie jako o człowieku raczej tego samego powiedzieć nie można...
» 31 października 2012, 23:57 #153
SkowronManUtd: kocham to jak kibice cfc udają mocnych tylko po zwyciestwie :) a po porazce ? ( nie chodzi mi tylko o mecz z niedzieli ) 95% z was zwala wine na sedziego , pozostałe 5% na arbitra :) pozdrawiam :)
» 31 października 2012, 23:57 #152
Mefistofeles: @LampardChelsea kojarzysz liczby 19 i 4? Tutaj przejawia się siła United
» 31 października 2012, 23:58 #151
Milin25: Pierwszy skład Chelsea - Cech - grał
Ivanović - zawieszenie
Terry - zawieszenie
Luiz - grał
Cole - kontuzja
Hazard - ławka
Mikel - grał
Oscar - ławka
Lampard - kontuzja
Mata - grał
Torres - zawieszenie
Ewidentnie pierwsza jedenastka, po co się pocieszacie w tak żałosny sposób, dzisiaj byliście słabsi, pogódźcie się z tym, my też graliśmy w większości rezerwami, a że Alex nie dał dobrego jokera na ławkę, to już nie nasza wina, tak jak nie wasza, że nam sędzia Torresa wyrzucił i zaliczył wam gola ze spalonego
» 31 października 2012, 23:58 #150
Rasiak: A na co im młodzież. Jedni odejdą, Romek przepłaci za następnych. Powodzenia w COC, najbardziej prestiżowym pucharze na świecie, gdzie wszyscy, poza pewnym klubem, wystawiają młodzież i rezerwy - nawet Ci teoretycznie najsłabsi. :D
» 31 października 2012, 23:59 #149
Rasiak: Komentarz zedytowany przez usera dnia 01.11.2012 00:03

@Milin25 - jakoś nie wierzę, że United przez te ponad 10 minut nie strzeliłoby jeszcze bramki, gdyby nie zaliczyli tej ze spalonego. Torres mógł wylecieć za faul na Clevie już wcześniej. Dziś, od jakiejś 70-80 minuty, po wprowadzeniu kolejnych zawodników, którzy są w rytmie meczowych, aż do ostatniego gwizdka byliście lepsi.
» 1 listopada 2012, 00:01 #148
Kubus93: dokladnie Rasiak
» 1 listopada 2012, 00:02 #147
Milin25: Przepraszam, ale najbardziej prestiżowy Puchar chyba Ligi Mistrzów tak myślę, stoi w naszej gablocie za ostatni sezon, a wy rywalizację skończyliście na... fazie grupowej?
Nie mam pytań
» 1 listopada 2012, 00:03 #146
Arvv: Milin - powalasz logiką. Pozwól, że wytłumaczę Ci to w sposób, który powinieneś być w stanie zrozumieć. Czytaj więc; masz 2 kiełbasy, jedna leży na szafce, druga w lodówce. Po zjedzeniu obu, zapewne powiedziałbyś, że zjadłeś tylko jedną, gdyż druga została wyjęta z lodówki. Otóż właśnie nie. Hazard i Oscar są w tym przypadku kiełbasami z lodówki.
» 1 listopada 2012, 00:05 #145
Kubus93: jak nie masz pytan baranie to po co te pytajnik na koncu cwelu
» 1 listopada 2012, 00:07 #144
Rasiak: Natomiast w lidze odpadliście na półmetku. Niemniej jednak nie odbieram Wam zwycięstwa w LM. Pokonaliście "w pięknym stylu" silne zespoły. Gratuluję. Zobaczymy jak poradzicie sobie w tym sezonie. Osobiście sądzę, że COC jest Wasz lub Arsenalu. W lidze na razie prowadzicie, w LM musicie odrobić trochę strat. Jeśli wygracie ze Swansea, to dobra Wasza. W ciągu tygodnia 3 spotkania podobnym składem? Łatwo nie będzie. Ogólnie mówiąc liczyłem, że dzisiejsze spotkanie obejrzę więcej młodzików - Ci z ławki United będą w pierwszym. I to samo po stronie Chelsea, spodziewałem się mniej znanych nazwisk.
» 1 listopada 2012, 00:09 #143
FanUnited69: Ci kibice Chelsea zaczynają mi na nerwy działać. Jeden z drugim wejdą i będą mi wmawiać ,że Chelsea grała rezerwami. Nie no zajefajnie to niech mi kur... powiedzą jeszcze że MATA ,CAHIL , LUIZ , CZECH to nie jest pierwszy skład do tego jeszcze przez 60 min grali z Hazardem ,Ramirezem. To na pewno nie był 1 skład.
LampardChelsea- mały człowieczku po tym co ty piszesz to wydaje mi się ,że tej drużynie(Chelsea) to ty od finału Ligi Mistrzów w Monachium kibicujesz. Teksty na poziomi gimnazjalisty jak nie dziecka z podstawówki.
Tak na koniec dla fanów Chelsea- mówi wam coś wynik 2-3 ? To pokazuje ,że to wy jesteście słabi i możecie nas w du... pocałować.
Dziękuje Dobranoc
» 1 listopada 2012, 00:09 #142
sciniak: My wiemy,Nasze miejsce zawsze jest na szczycie,a Wasze w tym niebieskim kurniku, gdzie dzisiaj rzadzila czerwona armia
» 1 listopada 2012, 00:21 #141
sabacs90: Jak dla mnie najlepszym zawodnikiem na boisku był Anderson. Szkoda, że został zmieniony, bo go brakowało w dogrywce.
» 31 października 2012, 23:48 #140
manunited12: Jeżeli Fabio będzie grał tak jak Rafael to będę w niebo wzięty.
» 31 października 2012, 23:47 #139
Kubus93: leeds vs cwelsi czyli gralibysmy z leeds
» 31 października 2012, 23:46 #138
User: Jeżeli 93 to Twój rocznik to, naprawdę , Ci współczuję.
» 1 listopada 2012, 00:20 #137
Szilk: Nie można oglądać takiej gry i powiedzieć , że był dobry mecz - ten mecz był pod jednym warunkiem dobry - jako materiał szkoleniowy jak nie wolno grać -oczywiście mam na myśli M.U. Tylu błędów w obronie i głupio straconych piłek to może starczyć na kilka meczów dla klasowej drużyny a za taką się uważamy,a nie żeby w jednym meczu.Gdyby Chelsea była bardziej dokładna to mogliśmy przeżyć pogrom . Wszystkie akcje ofensywne Chelsea ma dużo lepiej przemyślane i bardziej groźne to nie ulega wątpliwości w pierwszym meczu też tak było - szczególnie w drugiej połowie gdy grali jeszcze w 11. Mecz przegraliśmy dzięki samolubnemu Naniemu , który zamiast pograć jeszcze 10 sekund w dziada z przeciwnikiem tak jak reszta drużyny - zaczął samolubnie się kiwać stracił piłkę i poszła centra - a dalej wszyscy widzieli. Boję się o sędziowanie w meczach M.U. bo wyraźnie widać nadgorliwość sędziów w stosunku do naszych zawodników - boją się dziennikarskiego linczu takiego jak jest zawsze gdy M.U. wygrywa a jest choćby jedna kontrowersyjna sytuacja.
» 31 października 2012, 23:46 #136
MUforever1987: Mecz oglądałem od sześćdziesiątej którejś minuty i zauważyłem 6 kardynalnych błędów sędziego:

1) brak karnego po ewidentnej ręce Wootona(antybohatera meczu)
2) brak drugiej żółtej dla Wootona po faulu przed polem karnym jakoś tak z 72 minuty
3) brak drugiej żółtej dla Wootona (kolejny raz) przy rzucie karnym z 93 minuty
4) żółta, zamiast należnej czerwonej dla Keane'a za faul taktyczny
5) żółta, zamiast należnej czerwonej dla Giggsa za brutalny atak od tyłu(sfrustrowany dziadzia miał szczęście że kopnął murzyna akurat na boisku i ten nie mógł mu oddać...)
6) karny z 118 minuty- absolutnie nic tam nie było- groszek się ze zmęczenia przewrócił- zero pracy rękami ze strony Cahilla, poza tym nie było tam piłki.

W ogóle ten sędzia wydawał się wystraszony i kompletnie bezradny. Już abstrahując od tych błędów, miał cały czas strach w oczach... Jego błędy były efektem słabości a nie złej woli, tak uważam...

United zagrało fatalnie! młodzi stoperzy pokazali że absolutnie nic z nich nie będzie (Pique w ich wieku to...), zagrali katastrofalnie. Z zawodników z boiska to tylko Chicharito mi się podobał, Lindegaard też przyzwoicie- cała reszta powinna odejść (no bez jaj- po co ich trzymać) Pojęcia nie mam jak wbiliśmy im te 3 gole, ale sądząc po bramce numer 4- pewnie sędzia pomagał... CFC nas dziś zmiażdżyło, udowodniło że niedzielny mecz, był ustawiony.

Mam nadzieję ze ten pfuuu! Clutenburg, nigdy już nikogo nie skrzywdzi i trafi tam gdzie jego miejsce - do paki! Muszą coś z tym zrobić bo na prawdę źle sie dzieje z angielską piłką, najlepszy przykład to ostatni mecz reprezentacji i haha 1-1 z Polską haha.
» 31 października 2012, 23:44 #135
krysbe: Przestań bredzić.
» 31 października 2012, 23:46 #134
MUforever1987: Lubię takie riposty. Koleś chce być fajny, ale jako iż nie potrafi pisac, ogranicza się do dwu wurazowego spamu, który zgłaszam modom, bo nic nie wnosi :) Chcesz dyskutować na argumenty zapraszam, chcesz spamować- idź na fotka.pl, gdzie twoje miejsce!
» 31 października 2012, 23:48 #133
Bayron: o jakim ty meczy piszesz?? a tak w ogóle weź se jakieś tabletki na głowę, to taka przyjacielska rada.
» 31 października 2012, 23:52 #132
ducken: Dokładnie, niektórym zaczyna brakować argumentów i uciekają się do utartych zwrotów, mających pokazać "jakimi to oni są prawdziwymi kibicami United". Do szkoły.
» 31 października 2012, 23:52 #131
SkowronManUtd: MUforever1987 .... gosciu co ty piszesz ... 100% jestes małym zakompleksionym "kibicem" Cfc który leczy swoje kompleksy piszac takie prowokacje ... daj se looz i jak masz tak pisac to nie pisz wcale
» 31 października 2012, 23:53 #130
leszek1544: Co do punktu 6) może dlatego podyktował że Cahill przewracając się dotknął piłki ręką ?? ciężko powiedzieć ale co do reszty mam podobne zdanie
» 31 października 2012, 23:53 #129
elma1710: Ta i bramka Giggsa z ręki, Chicharito i Naniego ze spalonego...
» 31 października 2012, 23:54 #128
MUforever1987: Bayron - o tym, którego albo nie oglądałeś, albo nie zrozumiałeś. Powody moga być 2.

1 - masz 12 lat i nic jeszcze nie kumasz. Kiedyś zmądrzejesz.
2 - masz 22-30 lat i wciąż nic nie kumasz. Kolejny wyborca PIS-u.
» 31 października 2012, 23:54 #127
MUforever1987: "Zakompleksiony kibic CFC" - chyba właśnie się przedstawiłeś Skowron CFC :)
» 31 października 2012, 23:56 #126
Krzyk: Niestety ale musze się zgodzić co najmniej z trzema punktami (1,3,4)
1 - skoro obstawałem (jak i większość fanów Diabłów) za karnym po ręce Luiza w poprzednim meczu, to ta ręka była jeszcze bardziej oczywista...
3 - rzeczywiście mając jeszcze na uwadze punkt nr 2 to należała się niestety druga żółta
4 - no cóż, tu znów porównanie do poprzedniego meczy. Podobnie jak Young niebieski wychodził na czystą pozycje, więc powinna być czerwona.
Co do 5 to uważam, że sędzia mógł dać czerwoną, ale równie dobrze mógł dać żółtą, więc błędu nie było. A co do karnego to nie Cahil go faulował, ale Azpilicoś tam w niego wpadł i staranował, a skoro sędzia podyktował podobnego karnego po faulu Wottona to i powinien podyktować i tu.
» 31 października 2012, 23:57 #125
Mefistofeles: Z tego co wiem to Pique w wieku dzisiejszej pary stoperów był właśnie w United i wcale nie robił tu wielkiej kariery więc jeden argument obalony :D
» 1 listopada 2012, 00:02 #124
Matejko: Z takimi prowokacjami to prosze gdzie indziej. Ja jak ogladam mecz od 90 minuty to sie nie wypowiadam co sie dzialo, a co nie, bo tego nie wiem. Manchester byl druzyna lepsza od pomocy w gore przez cale spotkanie. Obrona z wyjatkiem Rafaela grala po prostu fatalnie/beznadziejnie/najgorzej. Lindegard uratowal kilka razy nam dupsko i chociaz uwazam go za bramkarza gorszego od de Gei to brawa dla niego. Wszystko co zle dla MU w tym meczy to konsekwencje bledow obrony, a przede wszystkim (i tu sie jedynie z toba zgadzam) Wootona. Zagral fatalne spotkanie, razem z Keanem i buttnerem (ktory opuscil boisko juz w 45 minucie co przegapiles). Byli beznadziejni praktycznie w kazdym aspekcie. Krytykowalem ta trojke juz wczesniej, ale wtedy wygralismy i wszyscy byli szczesliwi. Hejterzy teraz nie dojda do glosu i nie beda mieli kolejnego argumentu na to, ze Evra i Ferdinand powinni wypie***lac. To tyle jesli chodzi o te zle aspekty gry United.

Jezeli chodzi o te dobre to zdecydowanie praktycznie cala reszta. Przede wszystkim podobala mi sie gra 3 zawodnikow:

Anderson - genialny wystep, 3 asysty mowia same za siebie. Naprawde po raz kolejny pokazal na co go stac i mam nadzieje, ze moze w koncu dostanie swoja szanse.

Giggs - bardzo dobry wystep. Mimo uplywu lat widac, ze dalej chce i umie grac w pilke. Wykonczyl akcje tak jak powinien, wielki plus dla niego. W mniej waznych meczach na pewno bardzo sie przyda.

Hernandez - po raz kolejny pokazal klase. Wraca ten sam Chicharito co
dwa sezony temu i bardzo mi sie to podoba:)

Reszta jak juz mowilem zagrala dobrze, ale nie tak dobrze jak oni. Wielki plus dla Naniengo za akcje bramkowa, ale minus za bezmyslne straty. Welbeck po prostu przecietny mecz. Flecher madra gra, ale za duzo strat. Rafael bardzo dobre spotkanie. Jego strona ciezko bylo sie przedostac, nie dawal szans rywalom. Powell pozytywnie, madrze. Macheda i Tuncliffe bez zadania. Tyle mialem do powiedzenia na temat dzisiejszego meczu. Manchester zasluzyl zeby wygrac w podstawowym czasie gry, niestety nie wykorzystali okazji. Dogrywka to juz zupelnie inna bajka, Chelsea byla lepsza i Chelse wygrala.
» 1 listopada 2012, 00:04 #123
Bayron: A no widzę, że ta Twoja rozmowa na argumenty sprowadza się o wypowiadania się o czyimś wieku lub preferencjach politycznych...gratuluje inteligencji...
» 1 listopada 2012, 00:11 #122
dawidmanutd13: 1) brak karnego po ewidentnej ręce Wootona(antybohatera meczu) - kontrowersyjna sytuacja, sędziowie coraz częściej nie gwiżdżą takich karnych (patrz sobotni mecz), przepisy pozostawiają tu chyba zbyt dużo pola do interpretacji sędziom, powinni coś z tym zrobić...

2) brak drugiej żółtej dla Wootona po faulu przed polem karnym jakoś tak z 72 minuty - nie pamiętam takiej sytuacji?

3) brak drugiej żółtej dla Wootona (kolejny raz) przy rzucie karnym z 93 minuty - jak dla mnie już sam faul był naciągany (plecami?), Wooton bardzo chciał uniknąć jakiegokolwiek kontaktu, żółta kartka i to skutkująca czerwoną to chyba jakiś żart.

4) żółta, zamiast należnej czerwonej dla Keane'a za faul taktyczny - pełna zgoda

5) żółta, zamiast należnej czerwonej dla Giggsa za brutalny atak od tyłu(sfrustrowany dziadzia miał szczęście że kopnął murzyna akurat na boisku i ten nie mógł mu oddać...) - przesadzasz, pierwszy może drugi faul Giggsa w meczu i od razu czerwona, faul chamski ale bez przesady, krzywdy mu nie zrobił

6) karny z 118 minuty- absolutnie nic tam nie było- groszek się ze zmęczenia przewrócił- zero pracy rękami ze strony Cahilla, poza tym nie było tam piłki. - kontrowersyjna sytuacja, ale gracze Chelsea nawet nie protestowali, myślę że był faul, ale nie jestem pewien

United zagrało fatalnie! młodzi stoperzy pokazali że absolutnie nic z nich nie będzie (Pique w ich wieku to...), zagrali katastrofalnie - to jest moment w którym zaczynasz gadać od rzeczy. Mało znaczący puchar ligi, nastolatkowie w obronie, naprzeciwko nich jeden z lepszych ataków PL... i ci nastolatkowie o mały włos ich nie powstrzymali! No ale tak, piłkarz nie może zaliczyć parę błędów w swoim pierwszym poważnym meczu w karierze, najlepiej od razu spisać ich na straty. Ja się cieszę, że młodzi się ogrywają, gdyby Chelsea zagrała rezerwowymi stoperami zapewne nie wyglądałoby to lepiej. Dajmy im czas.

Z zawodników z boiska to tylko Chicharito mi się podobał, - a Anderson? Trzy asysty to co? A Rafael? Trochę się gubił na lewej stronie, ale generalnie dobry mecz. Nie oglądałeś od początku i się wymądrzasz (" (no bez jaj- po co ich trzymać)" - na tej podstawie Chelsea powinna mieć 11 zawodników w kadrze i wywalić wszystkich rezerwowych którzy dzisiaj grali. Chwilami wyglądało to jak na podwórku gdy starsi koledzy (Hazard, Mata, Oscar) nie chcą podawać młodszym (Moses, Sturridge - swoją drogą beznadziejni) i rozwiązać wszystko sami.)

Lindegaard też przyzwoicie - hahaahahahah, puścił 5 goli, prawie nie strzelił samobója, przy sam na sam położył się przed przeciwnikami, nawet nie skrócił kąta, poza tym jest w tej bramce pasywny do bólu i poza sam na sam strzelonym prosto w niego nic dzisiaj nie pokazał

sądząc po bramce numer 4- pewnie sędzia pomagał... - nieśmieszny żart

CFC nas dziś zmiażdżyło, udowodniło że niedzielny mecz, był ustawiony. - kwintesencja głupoty, szkoda słów... 5:4 to taka miażdżąca przewaga? Poza tym w pierwszej połowie której NIE WIDZIAŁEŚ Chelsea nie istniała.
» 1 listopada 2012, 00:13 #121
krysbe: Koleś ja już się dosyć wypowiedziałem ostatnio i brakuje mi sił do takich jak Ty, oglądasz końcówkę meczu i pie... głupoty.

@ducken do szkoły to Ty zapier... i skończ z tymi argumentami bo sam nic mądrego nie piszesz, tym bardziej guzik wiesz o mojej sympatii do United.
» 1 listopada 2012, 00:14 #120
elma1710: To Keane spartaczył gola na 4:3 a nie Wotton...
» 31 października 2012, 23:44 #119
piokrop: No właśnie to była strata w najmniej odpowiednim momencie meczu. Doliczony czas gry, a Nani zamiast szanować piłkę i grać z klepki do kolegów to wdaje się w niepotrzebne kiwki.
» 31 października 2012, 23:44 #118
marianxp: a ja tam się cieszę że Groszek formę odzyskał ;)
» 31 października 2012, 23:42 #117
manutdfan92: Lubię takie mecze właśnie ze względu na możliwość przyjrzenia się młodzieży. I po dzisiejszym meczu nikogo bym jeszcze nie skreślał, ale jednak potwierdza się teza, że na pozycje środkowych obrońców produkujemy chłopaków, którzy muszą być silni fizycznie ale niekoniecznie umieć obchodzić się z piłką. Kimś w podobnym typie jak widac jest również Tunnicliffe.
Co do samego meczu to trzeba pochwalić Andersona, Powella i oczywiście Rafaela, o którego zaczynam się bać ze względu na to, że SAF eksploatuje go w każdym meczu.
Na minus zdecydowanie Nani, do którego zaczynam tracić powoli cierpliwość. No i Wotton się nie popisał na koniec, ale do momentu wejścia Oscara i Hazarda było przyzwoicie. W każdym razie wielkiego wstydu nie ma.
» 31 października 2012, 23:42 #116
Sivers88: nie wiem czy nadal, ale z tego co pamiętam to w tym pucharze kasa do podziału jest żenująco mała, chyba dlatego wszyscy to odpuszczają, oprócz Chelsea:)
» 31 października 2012, 23:42 #115
Milin25: Dwie minut później londyńczycy wywalczyli rzut rożny. Po dośrodkowaniu mocno głową uderzał Tim Cahill. - Gary Cahill to raz.
Teraz sprawa druga - nie mydlcie sobie oczu, bo podstawowy skład z dzisiejszego meczu zawierał 4 słownie CZTERECH graczy nominalnego podstawowego składu, który wygląda następująco - CECH Ivanović, Terry, LUIZ, Cole, Hazard, MIKEL, Oscar, Ramires/Lampard, MATA, Torres , wielkimi literami gracze grający dzisiaj - ktoś jeszcze chcę powiedzieć że Chelsea grała podstawową jedenastką, jako argument dająć wprowadzonego w 70 minucie Hazarda, czy niewiele wcześniej Oscara? Dziękuję, nie mam pytań
» 31 października 2012, 23:40 #114
Arvv: Fascynujące...
» 31 października 2012, 23:43 #113
MG13: Dogrywka wiele dała kolego z tymi zawodnikami. Więc w kluczowym momencie, jakimi była końcówka regulaminowego czasu gry + dogrywka grała tym Hazardem i Oscarem, którzy na dodatek mieli więcej sił niż cała reszta już wcześniej biegająca.
» 31 października 2012, 23:47 #112
crstiano7pl: doprawdy fascynujące...
» 31 października 2012, 23:47 #111