Sky Deutschland informuje, że Ten Hag chciałby zakontraktować Briana Brobbeya. 21-letni napastnik był łączony z Manchesterem United w letnim oknie transferowym, ale Czerwone Diabły postawiły wówczas na Rasmusa Hojlunda.
Ten Hag chciałby mieć większe pole manewru w ofensywie w drugiej części sezonu 2023/2024. Ajax Amsterdam niechętnie jednak pozbędzie się swojego napastnika, który w obecnych rozgrywkach zdobył dla holenderskiego klubu 13 bramek w 25 występach.
Według informacji
Sky Deutchland, jeśli Manchesterowi United nie uda się zakontraktować Brobbeya w zimowym oknie transferowym, to temat zakupu holenderskiego napastnika może wrócić latem, jeżeli menadżerem Czerwonych Diabłów nadal będzie Erik ten Hag.
Brobbey jest związany kontraktem z Ajaxem Amsterdam do czerwca 2027 roku.