Ten Hag: Przegraliśmy mecz w pierwszej połowie

» 30 grudnia 2023, 21:22 - Autor: matheo - źródło: BBC Sport
Erik ten Hag musiał przełknąć kolejną gorzką pigułkę w sezonie 2023/2024. Manchester United w ostatnim meczu w tym roku przegrał z Nottingham Forest (1:2).
» Erik ten Hag nie był zadowolony z postawy swoich zawodników na City Ground | Fot. Press Focus
Czerwone Diabły nie poszły za ciosem i po dobrej drugiej połowie z Aston Villą (3:2) znów obniżyły loty. Manchester United dwukrotnie tracił prowadzenie na City Ground i rok 2023 zakończy w kiepskim humorze.

– Wynik jest oczywisty, jest rozczarowujący. Przegrywaliśmy 0:1, wróciliśmy do gry i graliśmy nieźle, ale kontra sprawiła, że oddaliśmy gola – stwierdził Erik ten Hag w rozmowie z BBC Sport.

– Porażka była niepotrzebna. Przegraliśmy mecz w pierwszej połowie. Nie było widać u nas energii, nie zainwestowaliśmy wystarczająco sił w to spotkanie.

– Moim zdaniem w meczu z Aston Villą w pierwszej połowie graliśmy dobrze. Straciliśmy gole po stałych fragmentach gry. Tym razem w pierwszej połowie powinniśmy zainwestować więcej energii.

– W drugiej połowie byliśmy lepsi. W pierwszej połowie powinniśmy coś wykreować, a tak się nie stało. Wiemy, że te wyniki są poniżej naszych standardów.

– Wiemy, że musimy być bardziej konsekwentni. Musimy spisywać się lepiej. Mecz trwa 90 minut i trzeba inwestować siły od pierwszej minuty. Mamy nadzieję, że od nowego roku wróci wielu zawodników i wzmocnią nasz skład.

– Znamy powody, dla których nie działa to jak należy. Żaden zespół nie potrafi sobie poradzić z tyloma kłopotami i kontuzjami, które mieliśmy. Mimo wszystko i tak powinniśmy spisywać się lepiej. Mamy głębię w naszym składzie. Kiedy masz jednak tyle kontuzji, to głębia to za mało – dodaje Ten Hag.

Manchester United kolejne spotkanie ma zaplanowane na 8 stycznia. Czerwone Diabły zmierzą się na wyjeździe z Wigan Athletic w ramach III rundy Pucharu Anglii.

Oceny pomeczowe: Nottingham Forest - Manchester United 2:1
Eriksen: Ten sezon to jeden krok naprzód i dwa w tył

Komentarze (24)

Paps: Jak zwykle odnosi sie do pojedynczego promyka nadziei.Przed chwila byl cudowny remis z Live teraz powrot z AV.Pozniej oczywiscie kontuzje no i ma sie rozumiec - "standardy".Projekt nie wypalil,nic nie dziala.
» 31 grudnia 2023, 10:03 #24
boro: Nic się nie zmienia. Ten gość nie ma na nich kompletnie żadnego wpływu
Jak uda się wygrać to słyszymy że wracamy na właściwe tory, że możemy pokonać każdego.
Euforia trwa maksymalnie do 3 dni, czyli do następnego - skeczu/meczu
» 31 grudnia 2023, 08:27 #23
Styper: Zarząd powinien pomyśleć o tym żeby wszystkim dać podwyżki do 350KÂŁ może wtedy by lepiej grali :)
Jak sancho dostaje z mety 350 a bruno ma po podwyżce 200/250🤣 to też bym gonił w kółko w robocie i tylko rękami machał przy takich proporcjach i zaagazowaniu
» 30 grudnia 2023, 23:50 #22
Martelink: W pierwszej połowie nie wykreowaliśmy prawie żadnej sytuacji, w drugiej połowie gdyby nie wylew bramkarza byłoby podobnie.
Zasłużona porażka kiedy jedziesz na mecz ze sredniakiem (z całym szacunkiem dla Nottingham) i oddajesz przeciwnikowi kontrolę nad meczem.
Tylko "wylew bramkarza" Nottingham podłączył nas do meczu, druga bramka dla Nottingham to zasługa ETH i jego zmiana Mainoo na McTominay.
Jak to jest, że klub wydał ze 150 milionów na 3 prawych napastników a żaden z nich nie potrafi grać i każdy z nim ma taką samą charakterystykę (mały, bez szybkości).
Tak można wyliczać na każdej pozycji, 2 lata pod wodzą ETH, transfery za 400+ milionów i nie ma kim grać...
» 30 grudnia 2023, 23:01 #21
Rondon1986: Real Madryt chyba też miał dosyć sporo kontuzji, a mimo wszystko zakończyli rok na I miejscu i wyszli z grup Ligi Mistrzów. U nas prawie cała ofensywa zdrowa (Hojlund nieobecny dzisiaj oraz Mounta, który i tak nie zachwycał), więc nie rozumiem z czego wynika taka niemoc w ataku.
» 30 grudnia 2023, 22:51 #20
PatDevil83: Kuzwa. Już nie da się tego łysego mitomana słuchać! Komu te kity chce wciskać że będzie lepiej po nowym roku itp?? Człowieku pakuj walizki i bye bye do Amsterdamu. Aha,,weź swojego ziomka i najwybitniejszego bramkarza grającym nogami pana Onane!
» 30 grudnia 2023, 22:37 #19
Alex45: Ciekawe kiedy zaczną w końcu czyścić kadrę ,a nie trenerów zwalniać . trener w dwa sezony nie zrobi mistrza to pewne, chyba ,że się nazywa Guardiola i może sobie pozwolić na każdego gracza jakiego zechce.
» 30 grudnia 2023, 21:59 #18
wider: tylko że tą kadrę trzeba też czyścić z wynalazków ETH. Był burdel w składzie przed ETH a Holender go tylko powiększył
» 30 grudnia 2023, 22:26 #17
PatDevil83: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.12.2023 22:39

Zrozum człowieku ten typ to całkiem rozwala nasz klub! Aż tak źle to nie było za żadnego trenera po SAF! On musi odejść i w najbliższym okienku muszą się pozbyć złomu!
» 30 grudnia 2023, 22:39 #16
Alex45: PatDevil83: a kogo byś widział w roli trenera i czy to twoje zdanie czy chcesz go zwolnić tylko dlatego bo tłum kibiców nawołuje by zwolnić trenera . Widać ,że znowu piłkarze grają by zwolnić trenera ,więc nie patrząc cel piłkarze w meczu osiągneli. Pewnie Rashford myśli ciekawe co zrobi zarząd jak z Nottingham przegramy.
» 31 grudnia 2023, 10:01 #15
lawoss: Czy ja inny mecz oglądałem, czy bramki straciliśmy jednak w drugiej połowie a nie w pierwszej? Obie bardzo podobne. Lej po bombie w środku pola. Trudniej strzelić bramkę na treningu niż w tym meczu. Takich samych bramek zresztą padło już w tym sezonie wiele i nic się nie zmienia. Gdzie był McTominay? Czy to nie była decyzja trenera, żeby go wpuścić w przerwie zamiast Mainoo? Co to za pier…nie że to przegraliśmy do przerwy? Chyba już wystarczy.
» 30 grudnia 2023, 21:57 #14
Gintoki: Nigdy nikim nie gardzilem zwiazanym z tym klubem jak tym czlowiekiem. Kiedy poprzedni trenerzy byli zwolniani myslalem sobie, spoko zasluzyli ale w glowie dziekowalem im za prace i zyczylem powodzenia w dalszej karierze. A temu? Tego goscia nienawidze z calego serca tak mocno ze kiedy juz go zwolnia to mam nadzieje ze to bedzie koniec jego kariery trenerskiej. Zaden poprzedni trener nawet nie byl blisko tego co ten gosc zrobil z tym klubem. Malo ze spuscil nasz klub w kiblu to jeszcze spłukal wode 10 razy upewniajac sie ze napewno nic z tego klubu nie zostalo.
» 30 grudnia 2023, 21:52 #13
brazylianwisnia: Chłopie a co on zrobił?zastał klub po Ole i Ralfie który zdobywał 1,5pkt na mecz i zajął 6te miejsce. Teraz właściwie jest to samo. Jest to co zastał czyli co najwyżej niewiele się zmieniło.
» 30 grudnia 2023, 22:27 #12
kleks: Przecież Ole w normalnych warunkach miał pewne top4, 2/3 miejsce więc co ty za kit wciskasz?
» 30 grudnia 2023, 22:32 #11
JahKowalski: Czyli w jakich?
» 30 grudnia 2023, 22:33 #10
exe: W 100% się zgadzam , też mam nadzieję że to będzie koniec jego kariery , patrzeć i słuchać na tego mitomana już nie można
» 31 grudnia 2023, 00:22 #9
kleks: Czyli bez wciskania mu na siłę transferów 40 letnich dziadków pod publiczke którzy rządzą składem.
» 31 grudnia 2023, 12:27 #8
Schme666: Nie jego wina… proste! Kłopoty,
Kontuzje… przypadek… pamiętam jak LvG grał kiedyś 11, z której znałem może ze 3 nazwiska, a reszta to sami wychowankowie. chociaż interesuję się klubem dość mocno od początku lat 90tych to takiej padaki przy wielu kontuzjach przez te wszystkie lata nie było nigdy… i bez kitu można przegrać mecz, ale bez stylu, zaangażowania, woli walki nie ma po co wychodzić na boisko… grają generalnie jak nasza reprezentacja - nie da się tego oglądać… a człowiek głupi wierzy w każdym meczu do ostatniej akcji, że jeszcze jakimś cudem coś wpadnie..:(
» 30 grudnia 2023, 21:48 #7
klusek0128: Kibice opuszczą ten klub jak on dalej tutaj bedzie. A jak zatrudnią pottera to pojda do city...
» 30 grudnia 2023, 21:33 #6
JahKowalski: Komentarz zedytowany przez usera dnia 30.12.2023 21:43