Oceny pomeczowe: Nottingham Forest - Manchester United 2:1

» 30 grudnia 2023, 21:03 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United w fatalnym stylu zakończył 2023 rok. Czerwone Diabły w 20. kolejce Premier League przegrały z Nottingham Forest (1:2). Jak występ zawodników Erika ten Haga ocenili użytkownicy DevilPage.pl i redakcja Manchester Evening News? Oto oceny za sobotnie spotkanie.
» Manchester United przegrał z Nottingham Forest (1:2) w ostatnim meczu w 2023 roku | Fot. Press Focus
Andre Onana
W pierwszej połowie nie musiał interweniować ani razu. Przy bramkach nie miał szans.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 2.56

Aaron Wan-Bissaka
Jako jedyny oddał strzał w pierwszej połowie. W defensywie zrobił za mało.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.72

Raphael Varane
Niewiele brakowało, aby wpakował piłkę do własnej bramki po dośrodkowaniu Elangi. Nie czuł się komfortowo na City Ground.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.91

Jonny Evans
Kolejny solidny występ doświadczonego defensora. Zawiedli go koledzy z linii pomocy.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 3.15

Diogo Dalot
Dobry strzał zza pola karnego, lecz trafił piłką w słupek. Gracze Forest mieli dużo radości z ataków jego stroną.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.61

Kobbie Mainoo
Przyzwoite 45 minut i jego zejście z boiska było zaskoczeniem, bo to nie w nim leżał problem.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 3.35

Christian Eriksen
Nie miał takiego wpływu na grę, jak w meczu z Aston Villą. Po jego strzale Forest wyprowadzili bramkową kontrę.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.78

Antony
Miał szczęście, że wyszedł na drugą połowę, ale wytrwał na boisku tylko kilka minut. Ściągniety z powodu urazu.
MEN: 3/10 DevilPage.pl: 1.43

Bruno Fernandes
Był wściekły, kiedy Manchester United stracił gola na 1:2. W sobotę zrobił za mało, aby odwrócić niekorzystny wynik.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 2.98

Alejandro Garnacho
Wrócił na lewe skrzydło, a większość ataków w pierwszej połowie przechodziła prawą stroną. Asysta przy golu Rashforda.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.33

Marcus Rashford
Przesunięty na środek ataku, ale był tam bezzębny do czasu efektownego wykończenia akcji w 78. minucie.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 3.13

Zmiennicy:

Scott McTominay (za Mainoo 46’)
Biegał po boisku jak kurczak bez głowy. Manchester United był z nim gorszym zespołem.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 2.57