Oceny pomeczowe: West Ham United - Manchester United 1:0

» 7 maja 2023, 22:32 - Autor: matheo - źródło: MEN
Piłkarze Manchesteru United zaprezentowali się z bardzo kiepskiej strony w meczu 35. kolejki Premier League z West Hamem United (0:1). Jak występ Czerwonych Diabłów ocenili użytkownicy DevilPage.pl i dziennikarze Manchester Evening News? Oto oceny za niedzielne spotkanie.
» Bruno Fernandes i piłkarze Manchesteru United nie będą miło wspominać meczu z West Hamem | Fot. Press Focus
David de Gea
Zaczął obie połowy, podając piłkę do piłkarzy West Hamu. Fatalny błąd przy golu Benrahmy.
MEN: 1/10 DevilPage.pl: 1.68

Aaron Wan-Bissaka
Często miał wolną przestrzeń na prawej stronie, lecz jak zawsze atakował niechętnie. Upomniany kartką za faul na Antonio.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.01

Victor Lindelöf
Sędzia mógł podyktować jedenastkę po zagraniu przez niego piłki ręką. Antonio nie był dla niego łatwym rywalem.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.52

Luke Shaw
Stracił piłkę przy bramce Benrahmy. Nie mógł jednak przewidzieć tego, co zrobi De Gea. Oprócz tego kolejny imponujący występ na środku obrony.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 3.9

Tyrell Malacia
Jarrod Bowen go nie onieśmielił. Złapał żółtą kartkę po jednym z ataków.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.24

Casemiro
Zbyt spokojny występ doświadczonego Brazylijczyka. Wyglądał na zmęczonego.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 2.36

Christian Eriksen
Manchester United miał większą kontrolę z Eriksenem w składzie. Niezła sytuacja strzelecka. Po przerwie zniknął z radaru.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 2.3

Antony
Zbyt jednowymiarowy. Zanotował strzał, po którym piłka trafiła w słupek. Pop przerwie mało widoczny.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 3.45

Bruno Fernandes
Strzelił obok słupka, gdy powinien trafić przynajmniej w światło bramki. Gdy Manchester United stracił bramkę, to w jego podaniach czuć było panikę.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.42

Marcus Rashford
Trafił w słupek. Ma już tylko 5 goli w 17 ostatnich meczach. W drugiej połowie jego strzał obronił Fabiański.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 2.88

Wout Weghorst
Jeden z jego lepszych występów po powrocie do wyjściowej jedenastki. Zanotował dobry strzał na bramkę. Później ustąpił miejsca Martialowi.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 2.58