Oceny pomeczowe: Manchester United - Crystal Palace 2:1

» 4 lutego 2023, 18:43 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United po nerwowej końcówce pokonał Crystal Palace 2:1 (1:0) w spotkaniu 22. kolejki Premier League, które odbyło się na Old Trafford. Jak występ piłkarzy Erika ten Haga ocenili dziennikarze Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl? Oto oceny za sobotnie spotkanie.
» Marcus Rashford w meczu z Crystal Palace zdobył swoją 19. bramkę w sezonie 2022/2023 | Fot. Press Focus
Cenne trzy punkty dały Manchesterowi United bramki Bruno Fernandesa i Marcusa Rashforda. Czerwone Diabły przeżywały nerwowe chwile po tym jak czerwoną kartkę w 70. minucie obejrzał Casemiro.

David de Gea
W końcówce pierwszej połowy obronił uderzenie Jeffa Schluppa, a po zmianie stron zanotował dobrą paradę po strzale Marca Guehiego.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.58

Aaron Wan-Bissaka
Dobra współpraca z Antonym na prawej stronie. Anglik ma coraz większy wpływ na grę Manchesteru United w ostatnim sektorze. Jego umiejętności defensywne przydały się w końcówce.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.14

Raphael Varane
Bronił spokojnie, tak jak zawsze. Miał więcej pracy, gdy Manchester United stracił Casemiro. Mobilizował publiczność do dopingu.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.54

Lisandro Martinez
Na nic zdała się przewaga wzrostu zawodników Crystal Palace. Lisandro Martinez niemal zawsze stawał im na drodze.
MEN: 9/10 DevilPage.pl: 8.4

Luke Shaw
Uważny na własnej połowie i nieustannie obecny w ostatnim sektorze boiska. Jego ostatnie podania nie zawsze były dobre.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.72

Casemiro
Nie miał takiego wpływu na grę Manchesteru United, jak w ostatnich meczach. Niepotrzebnie starł się z Willem Hughesem i został odesłany do szatni.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.36

Fred
Energiczny jak zawsze i tym razem ustawiony nieco wyżej. Trafił w boczną siatkę. Stanął na wysokości zadania po zejściu Casemiro.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 7.43

Antony
Dobra współpraca z Wanem-Bissaką. Jego strzał zmierzający do bramki zablokował kolega z drużyny. W drugiej połowie bardziej bezpośredni.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 5.73

Bruno Fernandes
Wykorzystał rzut karny z dużym spokojem. Odegrał też swoją rolę przy drugim trafieniu.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.06

Marcus Rashford
Wywalczył rzut karny. W drugiej połowie został przesunięty na środek ataku i zdobył swojego gola.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.49

Wout Weghorst
Jego strzał głową obronił Vicente Guaita. Kolejny słaby występ holenderskiego napastnika.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 5.51

Zmiennicy:
Alejandro Garnacho (za Weghorsta 59’)
Zmieniony, gdy Manchester United zaczął grać w osłabieniu.

Komentarze (18)

awe: Bardzo dobre oceny, zwlaszcza ze kiedy szlo to tacy pilkarze jak Antony i AWB czy Casemiro wygladali co najwuyzje soldnie (max 6 za pierwsza polowe) tak w gdy CP jak w pierwszymm meczu postanowili zagrac wyzje to juz kryminal u wyzej wymienionej trojki, wszyscy opuscili boisko z powodu slabej postawy.
» 5 lutego 2023, 18:06 #18
Celt15: Ale DP się uwzięli na Antonego. Chłopak dziś bardzo dobry mecz zagrał zarówno w ofensywie jak i defensywie. Niczym nie odbiegał od reszty drużyny.
» 4 lutego 2023, 19:46 #17
shadow17: tak dlatego sprawdzam tylko MEN lub inne a nie DP bo wiem że jest który użytkownik daje 1 ocenę nie zależnie od formy tylko od nazwisk.
» 4 lutego 2023, 20:19 #16
Abstrahujacy: Antony zagrał dobrą pierwszą połowę. Druga niestety była mierna, ale i tak nie zasłużył na takie biczowanie tutaj.
» 4 lutego 2023, 20:26 #15
Mat123: Anthony niestety chyba nie jest skrzydłowym.Drepta w miejscu z piłką a gdy próbuje minąć Obrońcę to przepada niestety nie jest w stanie stworzyć przewagi w akcji ofensywnej.Brak mu prawej nogi i dynamiki w próbie dryblingu.
» 4 lutego 2023, 21:15 #14
waletpl: Sory Mati, ale dzisiaj ani jeden, ani drugi Anthony nie byli nawet w składzie.
» 4 lutego 2023, 22:49 #13
sturmik: Antony już któryś mecz próbuje swoich słabych jak siki pająka strzałów na bramkę... A żeby jeszcze minął w meczu jakiegoś obrońcę toby było święto narodowe. Chłopak jest bardziej jednonożny niż Valencia z jego jednym zwodem.
» 5 lutego 2023, 00:08 #12
DevoMartinez: No tragedia. Najwyższa celność podań z graczy w polu 90%+. Straszny mecz zagrał.
» 5 lutego 2023, 01:08 #11
piter1375: Ogólnie czytając te oceny po każdym meczu można odnieść wrażenie że większość zawodników gra bezbłędnie xd
» 5 lutego 2023, 10:16 #10
EvilDevil: Rashford znowu głaskany:/ Dobrze, że strzela ale hamuje mnóstwo akcji swoją samolubnością!! Tragedia!!
» 4 lutego 2023, 19:46 #9
bart667: hamuje mnóstwo akcji ? co ty mówisz... jest w gazie podejmuje szybkie decyzje, bierze odpowiedzialność na siebie - no i mamy skutek w postaci bramek oraz asyst.
» 4 lutego 2023, 20:17 #8
bart667: "znowu głaskany" - daje bramki i asysty, pressing w pierwszej strefie, jest pod grą , daje wygrane mecze. Czego oczekiwać więcej od napastnika?!
» 4 lutego 2023, 20:19 #7
b4u2h0: Bart z odklejeńcami nie warto dyskutować. Gość ewidentnie powinien zamienić V na B
» 5 lutego 2023, 10:10 #6
EvilDevil: Wy, to się znacie panowie na piłce nie ma co.. Polecam przejrzeć killa ostatnich występów Marcusa, poobserwować jego samolubność i frustrację pozostałych zawodników, gdy Anglik zamiast wyłożyć im patelnię, to strzela w pięciu obrońców na pałę.. Nikt mu nie ujmuje bramek ani asyst, gdyby którykolwiek z was skończył podstawówkę i opanował czytanie ze zrozumieniem, nie byłoby dyskusji:/ Po prostu pozostali ofensywni czesto cierpią z tego powodu.. Martial, pomimo, że ostatnio szuka formy, zawsze gra pod drużynę, a nie pod siebie i zawsze szuka lepiej ustawionych zawodników, Rashford za to ma klapki na oczach.. Będą przez to problemy, ale myślę, że Erik wyeliminuje ten element:/ Na chwilę obecną jest z tym bardzo kiepsko!!
» 5 lutego 2023, 10:50 #5
brazylianwisnia: Shaw 7? Przecież gość grał fantastycznie. Wyprzedzał graczy CP, ciągnął lewe skrzydło. Tam powinno być mocne 8.
» 4 lutego 2023, 19:06 #4
DevoMartinez: Podobnie Rash. 7/10 za wywalczony karny i bramkę? Rozumiem, że walnał dwie bobmy w niebo i dwa razy wleciał w nogi obrońców ale oba gole to jego zasługa kurna.
» 4 lutego 2023, 19:22 #3
VersorWhite: Antony 7/10 MEN xddd
» 4 lutego 2023, 18:46 #2
brazylianwisnia: Nie wiem o co Ci chodzi. Grał na podobnym poziomie co Bruno. W pierwszej połowie mógł się podobać, uczestniczył w rozegraniu.
» 4 lutego 2023, 19:04 #1