Oceny pomeczowe: Aston Villa - Manchester United 3:1

» 6 listopada 2022, 17:36 - Autor: matheo - źródło: MEN
Piłkarze Manchesteru United nie będą miło wspominać niedzielnego meczu z Aston Villą. Czerwone Diabły przegrały na Villa Park 1:3. Jak występ zawodników Erika ten Haga ocenili użytkownicy DevilPage.pl i dziennikarze Manchester Evening News?
» Manchester United przegrał z Aston Villą 1:3 w 15. kolejce Premier League
David de GeaDavid de Gea
Linia defensywy Manchesteru United, która spisywała się tak dobrze w ostatnich meczach, pękła na Villa Park.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.18

Luke ShawLuke Shaw
To po jego faulu piłkę do bramki z wolnego skierował Lucas Digne. Zdobył honorowego gola dla United.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.62

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Nie poradził sobie z szybkością i siłą graczy Aston Villi. Został praktycznie zastraszony przez rywali.
MEN: 3/10 DevilPage.pl: 3.62

Lisandro MartinezLisandro Martinez
Musiał asekurować Victora Lindelofa raz po raz. Nie udało mu się powstrzymać Leona Baileya. Jeden z nielicznych zawodników, który zasłużył na jakąś pochwałę po tym spotkaniu.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 4.35

Diogo DalotDiogo Dalot
Nie był celem ataków Aston Villi, ale po raz pierwszy od miesiąca spisał się poniżej oczekiwań. Zmarnował niezłą okazję do strzału w drugiej połowie.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.08

CasemiroCasemiro
Nie dał rady napędzić ataków Manchesteru United w drugiej połowie, bo napastnicy Czerwonych Diabłów byli nieobliczalni.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.6

Christian EriksenChristian Eriksen
Kolejny słabszy występ. Prawdopodobnie spore obciążenie meczowe zaczęło się odbijać na jego postawie.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.03

Marcus RashfordMarcus Rashford
Nie gra efektywnie na prawej stronie i powinien zacząć mecz na drugiej. Przesunięty na lewe skrzydło, gdy wszedł Anthony Elanga.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 2.8

Donny van de BeekDonny van de Beek
Erik ten Hag jest prawdopodobnie jedynym menadżerem na świecie, który wystawiłby Donny’ego van de Beeka. Anonimowy w pierwszym od 701 dni starcie w Premier League.
MEN: 3/10 DevilPage.pl: 1.68

Alejandro GarnachoAlejandro Garnacho
Najlepszy gracz ofensywy Manchesteru United. Zmusił do interwencji Emiliano Martineza. Po tej akcji Czerwone Diabły wróciły do meczu w pierwszej połowie.

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo
Najlepszy strzelec w historii futbolu przestał być wielkim strzelcem w tym sezonie. Ronaldo trafia w trybuny częściej niż do bramki.
MEN: 3/10 DevilPage.pl: 2.11