Prywatno嗆 na

Tyrada Fernandesa i Martineza s造szana na korytarzach Etihad Stadium

» 4 pa寮ziernika 2022, 11:16 - Autor: matheo - 廝鏚這: The Sun
Pi趾arze Manchesteru United mieli sobie sporo do powiedzenia w przerwie meczu z Manchesterem City (3:6) na Etihad Stadium. Dziennik The Sun twierdzi, 瞠 przemowy Bruno Fernandesa i Lisandro Martineza by造 tak g這郾e, 瞠 da這 us造sze si je na stadionowych korytarzach.
» Bruno Fernandes mia sporo do powiedzenia swoim kolegom w przerwie meczu z Manchesterem City
Manchester United nie b璠zie mi這 wspomina 188. derb闚 Manchesteru. Czerwone Diab造 przegra造 3:6, trac帷 cztery bramki jeszcze przed przerw.

Gdy pi趾arze zeszli do szatni po 45 minutach emocje wzi窸y g鏎. Bruno Fernandes i Lisandro Martinez mieli zarzuci swoim kolegom brak wiary w ko鎍owy sukces. Druga po這wa wygl康a豉 nieco lepiej w wykonaniu Czerwonych Diab堯w, co zaowocowa這 trzema bramkami.

– Nasza wiara od samego pocz徠ku nie by豉 najlepsza i my郵, 瞠 to spowodowa這 du穎 problem闚 i sprawi這, 瞠 stracili鄉y szybko gole – m闚i Fernandes przed kamerami MUTV po ko鎍owym gwizdku.

Fernandes, kt鏎y w niedzielne popo逝dnie pe軟i rol kapitana Manchesteru United, bardziej dosadny mia by w trakcie przerwy. Na przemow Portugalczyka i Lisandro Martineza zgodzi si Erik ten Hag. Holender nie ma nic przeciwko, aby jego zawodnicy g這郾o m闚ili o b喚dach pope軟ianych przez dru篡n.

Manchester United kolejne spotkanie rozegra w czwartek. Czerwone Diab造 zmierz si z Omoni Nikozja w Lidze Europy. W niedziel dru篡n czeka starcie o ligowe punkty z Evertonem na Goodison Park.