Statystyki: Manchester United - Middlesbrough 1:1

» 5 lutego 2022, 00:09 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United po serii rzutów karnych odpadł z rozgrywek o Puchar Anglii. Czerwone Diabły przez 120 minut nie potrafiły poradzić sobie z Middlesbrough (1:1, karne 7:8).
» Jadon Sancho wpisał się na listę strzelców w piątkowym meczu z Middlesbrough
Manchester United w starciu z ekipą Chrisa Wildera raził nieskutecznością. W pierwszej połowie rzut karny zmarnował Cristiano Ronaldo. Czerwone Diabły oddały 30 strzałów na bramkę przeciwników, ale tylko raz udało im się wpakować piłkę do siatki.

Bramkę dla Manchesteru United zdobył Jadon Sancho, a dla gości trafił Matt Crooks. Bramka Middlesbrough wzbudziła spore kontrowersje, bo w akcji bramkowej piłkę ręką zagrał Duncan Watmore.

Oto najważniejsze statystyki piątkowego spotkania pomiędzy Manchesterem United a Middlesbrough.

MANCHESTER UNITED – MIDDLESBROUGH 1:1 (1:0), karne 7:8
Posiadanie piłki: 70,8% – 29,2%
Strzały łącznie: 30 – 6
Strzały celne: 9 – 3
Strzały niecelne: 16 – 2
Strzały zablokowane: 5 – 1
Celność podań: 84,8% – 63,1%
Rzuty rożne: 7 – 2