Menadżer Brentfordu: Zniszczyliśmy Manchester United w pierwszej połowie

» 19 stycznia 2022, 23:33 - Autor: matheo - źródło: BT Sport
Thomas Frank, menadżer Brentfordu, był wyraźnie niepocieszony po meczu z Manchesterem United. The Bees przegrali przed własną publicznością 1:3 (0:0).
» Thomas Frank nie ukrywał swojego rozczarowania po meczu z Manchesterem United
Brentford zaprezentował dobrą piłkę w pierwszej połowie starcia z Czerwonymi Diabłami. Dobre zawody w bramce Manchesteru United rozegrał David de Gea, który obronił dwa groźne strzały Mathiasa Jensena.

– Jestem niesamowicie dumny z mojego zespołu. Jesteśmy najmniejszym klubem w Premier League, Manchester United jest największym. Zniszczyliśmy ich w pierwszej połowie, nie zwęszyli nawet okazji bramkowej, my mieliśmy trzy wielkie szanse i po pierwszej połowie mógł być tylko jeden zwycięzca. Mieli niewiarygodne szczęście. Wiem wszystko o wykorzystywaniu okazji. Zmienili system przeciwko małemu Brentfordowi – mówił Frank w rozmowie z reporterem BT Sport.

– To jeden z tych wieczorów. Trzeba pogratulować Davidowi de Gei. Gdybyśmy znów mieli te okazje, to jedna z nich zakończyłaby się golem. Nasza intensywność zabiła wręcz Manchester United. Pokazaliśmy to w pierwszej połowie. Zagraliśmy w stylu Brentford.

– Z trzech bramek to ta druga jest najbardziej rozczarowująca i trudno było wrócić. To w jaki sposób moi piłkarze zniszczyli ich w pierwszej połowie był fantastyczny. Jestem dumny z mojej drużyny – dodał Frank.