Lingard zagra od pierwszej minuty z West Hamem w Pucharze Ligi

» 20 września 2021, 14:31 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Ole Gunnar Solskjaer po meczu z West Hamem United (2:1) chwali Jessego Lingarda za dobry występ Anglika na London Stadium. Menadżer Manchesteru United potwierdził, że Anglik zagra od pierwszej minuty w środowym meczu z Młotami w ramach III rundy Carabao Cup.
» Jesse Lingard dostanie kolejną szansę od Ole Gunnara Solskjaera w środowym meczu z West Hamem United
Lingard w niedzielnym meczu z West Hamem dał znakomitą zmianę i w 89. minucie zdobył zwycięskiego gola dla Czerwonych Diabłów.

– Dziś Jesse udzielił bardzo dobrej odpowiedzi – stwierdził Ole Gunnar Solskjaer, gdy po meczu z West Hamem zapytano go, dlaczego Lingard latem nie trafił do ekipy Młotów.

– To było oczywiste, że chce walczyć o swoje miejsce i chce być częścią drużyny Manchesteru United. Czuje, że ten zespół zmierza w dobrym kierunku. Nie mogę wypowiadać się w imieniu Jessego, ale ma naprawdę robi swoje.

– Jesse zagra w środę, bo dokonamy kilku zmian w wyjściowym składzie – przyznał Solskjaer.

Dla Lingarda ostatnie dni były naprawdę szalone. Anglik w meczu z Young Boys (1:2) podarował zwycięskie trafienie gospodarzom. W niedzielę 28-latek był pozytywnym bohaterem Manchesteru United.

– Bardzo się z tego cieszę i jestem z niego zadowolony. Jesse poradził sobie z komplikacjami. Dobrze radzi sobie ze wzlotami i upadkami. Stał się dorosłym mężczyzną i jest bardzo dobrym piłkarzem – dodał Solskjaer.

Początek meczu Manchester United vs West Ham United w III rundzie Carabao Cup w środę 22 września o 20:45.