Statystyki: West Ham United - Manchester United 1:2

» 19 września 2021, 17:11 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United pokonał West Ham United 2:1 (1:1) w 5. kolejce Premier League. Mecz na London Stadium dostarczył kibicom mnóstwo emocji.
» Manchester United pokonał West Ham United w 5. kolejce Premier League
Wynik spotkania w 30. minucie otworzył Said Benrahma, a przed przerwą stan rywalizacji wyrównał Cristiano Ronaldo.

Prawdziwe emocje mieliśmy w końcówce. Najpierw w 89. minucie do bramki Łukasza Fabiańskiego trafił Jesse Lingard. W doliczonym czasie gry sędzia wskazał na rzut karny po ręce Luke’a Shawa. Jedenastkę wykonywaną przez Marka Noble’a obronił David de Gea.

Oto najważniejsze statystyki niedzielnego spotkania.

WEST HAM UNITED – MANCHESTER UNITED 1:2 (1:1)
Posiadanie piłki: 38,6% – 61,4%
Strzały łącznie: 13 – 17
Strzały celne: 4 – 10
Strzały niecelne: 5 – 4
Strzały zablokowane: 5 – 4
Celność podań: 83,4% – 90,4%
Rzuty rożne: 2 – 11