Statystyki: Wolverhampton - Manchester United 1:2

» 23 maja 2021, 19:11 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United pokonał Wolverhampton 2:1 (2:1) w 38. kolejce Premier League. Czerwone Diabły przez cały sezon 2020/2021 nie przegrały ani jednego ligowego spotkania na wyjeździe.
» Manchester United pokonał Wolverhampton 2:1 w 38. kolejce Premier League
Wynik starcia na Molineux Stadium otworzył w 13. minucie Anthony Elanga. Szwed popisał się efektownym uderzeniem głową i zdobył swojego pierwszego gola dla Manchesteru United.

W 39. minucie stan rywalizacji wyrównał Nelson Semedo. Tuż przed przerwą Czerwone Diabły zdobyły drugiego i jak się okazało ostatniego gola. Rzut karny na bramkę zamienił Juan Mata.

Oto najważniejsze statystyki niedzielnego spotkania pomiędzy Wolverhampton a Manchesterem United.

WOLVERHAMPTON WANDERERS – MANCHESTER UNITED 1:2 (1:2)
Posiadanie piłki: 57% – 43%
Strzały łącznie: 14 – 9
Strzały celne: 4 – 4
Strzały niecelne: 6 – 5
Strzały zablokowane: 4 – 0
Celność podań: 88,2% – 86,7%
Rzuty rożne: 6 – 2