Harry Maguire wyrównał rekord Premier League

» 26 kwietnia 2021, 07:56 - Autor: matheo - źródło: twitter.com
Harry Maguire ma powody do dumy. Kapitan Manchesteru United w spotkaniu z Leeds United (0:0) wyrównał klubowy rekord, jeśli chodzi o liczbę ligowych meczów z rzędu rozegranych w pełnym wymiarze czasowym.
» Harry Maguire w barwach Manchesteru United nie opuścił ani jednego spotkania w Premier League
Dla Maguire’a spotkanie z Leeds United było już 71. meczem z rzędu w Premier League, w którym grał od pierwszej do ostatniej minuty.

Maguire nie opuścił ani jednego ligowego starcia odkąd trafił do Manchesteru United z Leicester City w 2019 roku.

W niedzielę Maguire wyrównał klubowy rekord, który od dawna należał do Gary’ego Pallistera. Pally tej sztuki dokonał w Manchesterze United w okresie od listopada 1993 roku do maja 1995 roku.