Fred: Muszę starać się częściej trafiać do bramki

» 11 kwietnia 2021, 20:01 - Autor: Rio5fan - źródło: MUTV
Fred niespodziewanie znalazł się w gronie strzelców goli niedzielnego pojedynku Tottenhamu z Manchesterem United w Londynie (1:3).
» Fred nieoczekiwanie znalazł się na liście strzelców niedzielnego spotkania z Tottenhamem
Brazylijczyk wpakował piłkę do bramki z bliskiej odległości doprowadzając do wyrównania. Zwycięstwo Czerwonym Diabłom zapewniły bramki Edinsona Cavaniego i Masona Greenwooda.

Odczucia po zdobyciu bramki
– Jestem bardzo zadowolony ze zdobycia bramki. To moje pierwsze trafienie w tym sezonie. Wiem, że zdobywanie bramek nie jest moim zdaniem, lecz jestem bardzo szczęśliwy. Muszę starać się częściej trafiać do bramki.

Powrót po stracie bramki
– W pierwszej połowie nie graliśmy dobrze. W przerwie sporo rozmawialiśmy. Po przerwie wyglądaliśmy lepiej i dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce. Po zdobyciu pierwszej bramki mieliśmy więcej przestrzeni, co udało nam się wykorzystać. To zwycięstwo jest dla nas niezwykle istotne. Musimy nadal iść naprzód.

Gol Edinsona Cavaniego
– Edinson na to zasłużył. Uważam, że pierwsza bramka Cavaniego nie powinna zostać anulowana. Edinson bardzo się stara oraz dużo biega. Jestem bardzo zadowolony z tego zwycięstwa. Musimy starać się o więcej.