Statystyki: Burnley - Manchester United 0:1

» 12 stycznia 2021, 23:25 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United długo musiał czekać na rozegranie zaległego meczu 1. kolejki Premier League z Burnley. Czerwone Diabły w końcu się doczekały, wygrały 1:0 i objęły prowadzenie w angielskiej ekstraklasie.
» Manchester United pokonał Burnley 1:0 w zaległym meczu 1. kolejki Premier League
Piłkarze Manchesteru United ciężko pracowali na komplet punktów na Turf Moor. Zwycięskiego gola w 71. minucie zdobył Paul Pogba, który wykorzystał dobre podanie Anthony’ego Martiala.

Manchester United dzięki wygranej z Burnley przystąpi do kolejnego ligowego starcia z pozycji lidera. A Czerwone Diabły czeka spotkanie nie byle jakie, bo wyprawa na Anfield na mecz z Liverpoolem!

Oto najważniejsze statystyki wtorkowego meczu Manchesteru United z Burnley.

BURNLEY – MANCHESTER UNITED 0:1 (0:0)
Posiadanie piłki: 37,3% – 62,7%
Strzały łącznie: 12 – 13
Strzały celne: 0 – 7
Strzały niecelne: 7 – 2
Strzały zablokowane: 5 – 4
Celność podań: 66,1% – 84,1%
Rzuty rożne: 3 – 4