Oceny: Luton Town vs Manchester United 0:3

» 22 września 2020, 23:43 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United wygrał z Luton Town 3:0 (1:0) w III rundzie Pucharu Ligi. Jak występ Czerwonych Diabłów na Kenilworth Road ocenili dziennikarze Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl?
» Dean Henderson w meczu z Luton Town zanotował znakomitą interwencję
Dean HendersonDean Henderson
Pewny w swoich poczynaniach. Dobrze dystrybuował piłkę. Zdecydowanie głośniejszy od De Gei i do tego dorzucił dobrą interwencję w końcówce.
MEN: 8/10 DevilPage.pl: 8

Aaron Wan-BissakaAaron Wan-Bissaka
Sztab trenerski musiał mu nieustannie przypominać, aby podłączał się do ataków. Trzeba mu uświadomić, że nie jest już w Crystal Palace.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.5

Eric BaillyEric Bailly
Był jeden chaotyczny moment, ale ogólnie był to stabilny występ w meczu, który mógł być jego przesłuchaniem przed starciem z Brighton.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.23

Harry MaguireHarry Maguire
Mógł lepiej korzystać z piłki, gdy wyprowadzał ją z defensywy. Ale dowodził obroną pewnie i pomógł zachować czyste konto.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.32

Brandon WilliamsBrandon Williams
Miał niepewny początek, lecz pozbierał się i podłączał do ataków. Wywalczył karnego w końcówce pierwszej połowy. Po przerwie zdecydowanie się poprawił.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.45

Nemanja MatićNemanja Matić
Dobrze korzystał z piłki, wykorzystywał też swoją boiskową inteligencję, dzięki której United przetrwali podstępne okresy w pierwszej połowie. Musi być brany pod uwagę na mecz z Brighton.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 5.97

FredFred
Schludny przy piłce, choć bez większego efektu na grę. Przydał mu się taki trening w pierwszy meczu sezonu.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.87

Juan MataJuan Mata
Dał Manchesterowi United prowadzenie i jest jedynym piłkarzem w postfergusonowskiej erze, który strzelał w każdym z dotychczasowych sezonów.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.95

Donny van de BeekDonny van de Beek
Wyglądał obiecująco z piłką i bez niej. Wypracował sytuację Juanowi Macie. Sam miał swoją szansę, ale strzał obronił James Shea.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.77

Jesse LingardJesse Lingard
W jego grze był zamysł. Plotki na temat Tottenhamu nie wpłynęły na niego. Bliski zdobycia bramki.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 6.05

Odion IghaloOdion Ighalo
Chwilami był biernym widzem, nie wyglądał groźnie na tle Luton w pierwszej połowie. Po przerwie było lepiej.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.79