Keane: Manchester United nie może liczyć tylko na Fernandesa

» 2 marca 2020, 10:04 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Roy Keane uważa, że Manchester United nie może polegać wyłączenie na geniuszu Bruno Fernandesa, jeśli w przyszłym sezonie chce zagrać w Lidze Mistrzów. Czerwone Diabły w niedzielę zremisowały z Evertonem (1:1).
» Roy Keane negatywnie ocenił grę Manchesteru United w drugiej połowie meczu z Evertonem
Błąd na Goodison Park szybko popełnił David de Gea i Manchester United musiał gonić wynik. W pierwszej połowie do remisu doprowadził Bruno Fernandes, strzelając mocno zza pola karnego w krótki róg bramki Jordana Pickforda.

– Na pewno to martwi, że Manchester United czeka na jakiś przebłysk ze strony Bruno Fernandesa. Przecież on jest nowy w tym klubie – mówi Keane na antenie Sky Sports.

– Manchesterowi United w drugiej połowie brakowało prawdziwej jakości. Można robić wymówki i mówić, że grali w ciągu tygodnia. Ale mecz z Club Brugge grali u siebie i wygrali go bardzo komfortowo.

– Anthony Martial nie istniał w meczu z Evertonem. Mason Greenwood dopiero uczy się swojego fachu. Nie można natomiast cały czas liczyć tylko na Fernandesa. On potrzebuje wsparcia dookoła siebie.

– Tego nie zobaczyliśmy i być może to za mocne słowa, aby mówić, że zrobili krok wstecz, ale jestem zmartwiony tym, co widziałem w wykonaniu Manchesteru United w drugiej połowie – dodaje Keane.