Oceny pomeczowe: Partizan Belgrad - Manchester United 0:1

» 24 października 2019, 21:21 - Autor: matheo - źródło: MEN
Manchester United w meczu z Partizanem (1:0) w Lidze Europy przerwał fatalną serię spotkań bez zwycięstwa na wyjeździe. Oto jak występ Czerwonych Diabłów ocenili dziennikarze Manchester Evening News i użytkownicy DevilPage.pl.
» Anthony Martial pewnie wykorzystał rzut karny w meczu z Partizanem (1:0) w Lidze Europy
Sergio RomeroSergio Romero
Na początku spotkania lekko skoczyło mu ciśnienie, ale zanotował kluczową interwencję przy stanie 1:0, kiedy Partizan naciskał. W końcówce miał jeszcze lepszą paradę.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.44

Phil JonesPhil Jones
Nie zrobił niczego złego w pierwszej połowie. W drugiej flirtował z katastrofą. Został upomniany żółtą kartką. W końcówce kluczowy blok.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.96

Harry MaguireHarry Maguire
Popełnił kilka niezdarnych fauli w swoim pierwszym meczu w roli kapitana. Dał się łatwo ograć Soumahowi w najlepszej okazji, którą wypracował sobie Partizan. Najsłabszy z dotychczasowych występów w United.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.16

Marcos RojoMarcos Rojo
Zaczął na lewej stronie trójki defensorów. Kiedy tylko rywale biegli na niego, to się prześlizgiwali. Pomógł natomiast zachować czyste konto.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.32

Aaron Wan-BissakaAaron Wan-Bissaka
Zagrał bardziej niedbale na wahadle, niż w spotkaniu z Liverpoolem. Wyglądał na nieco przytłoczonego atmosferą na trybunach. Wahał się przed podłączaniem się do ataków w ostatnim sektorze.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.48

Scott McTominayScott McTominay
Starał się napędzać akcje z linii pomocy, ale czasami za długo zwlekał z podaniem. Zmarnował dobrą sytuację strzelecką.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.52

James GarnerJames Garner
Podjął kilka pochopnych decyzji na początku, ale później się uspokoił. Miał pomysł na rozegranie piłki. Całkiem udany debiutancki występ od pierwszej minuty.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.12

Juan MataJuan Mata
Gra przechodziła obok niego zbyt często, co może martwić jak na rozgrywającego. Rola paymakera nie zawsze wygląda na odpowiednią dla Maty.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.28

Brandon WilliamsBrandon Williams
Pokazywał dobre chęci, aż wpadł w pole karne Partizana i wywalczył rzut karny.
MEN: 7/10 DevilPage.pl: 7.04

Jesse LingardJesse Lingard
Obił słupek w pierwszej połowie. Zrobił natomiast niewiele przed przerwą. Wyglądał na trochę „zardzewiałego” w pierwszym występie od trzech tygodni.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 3.6