SuperCupNI: Czerwone Diabły rozbiły ekipę Rangers

» 28 lipca 2019, 08:50 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Sobotnie spotkanie rezerw Manchesteru United z rezerwami szkockiej drużyny Rangers zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Neila Wooda 4:0.
» Czerwone Diabły bez większych problemów poradziły sobie z ekipą Rangers
Mecz został zorganizowany w ramach turnieju SuperCupNorthernIreland i odbył się na obiekcie Showgrounds w mieście Coleraine.

Strzelanie już w siódmej minucie rywalizacji rozpoczął Ethan Galbraith. 18-letni pomocnik znalazł się z piłką przed polem karnym, przełożył ją na prawą stopę i zaskoczył stojącego w bramce rywali Kierana Wrighta.

Po upływie pięciu minut prowadzenie swojego zespołu podwoił Arnau Puigmal. Dwójkowa akcja Brandona Williamsa i Anthony'ego Elangi doprowadziła do precyzyjnego dogrania w pole karne, z którego skorzystał wspominany Puigmal.

Na kolejne trafienia trzeba było poczekać do drugiej połowy. Cztery minuty po wznowieniu gry rzut rożny dla United przyniósł dośrodkowanie Williamsa, które na gola zamienił Elanga.

Ostatnim akcentem rywalizacji był gol Di'Shona Bernarda, który wykorzystał nieporadność rywali i wpakował piłkę do bramki z bliskiej odległości.

Piłkarze Manchesteru United pozostaną w Irlandii Północnej, bowiem już w najbliższy poniedziałek czeka ich konfrontacja z ekipą Ballymena United.

Bramki oraz skrót spotkania Rangers - Manchester United można zobaczyć tutaj.