Oceny pomeczowe: Wolverhampton - Manchester United 2:1

» 17 marca 2019, 00:37 - Autor: aruna12 - źródło: MEN/DevilPage.pl
Czerwone Diabły przegrały z Wolverhampton 1-2 i odpadły z Pucharu Anglii. Poniżej prezentujemy oceny zawodników United za to spotkanie, wystawione przez redakcję Manchester Evening News oraz czytelników DevilPage.pl.
» Gol Marcusa Rashforda nie podniósł znacząco jego noty
Sergio RomeroSergio Romero
Kilka prostych interwencji i jedna bardziej skomplikowana, po strzale Diogo Joty z końcówki połowy. Świetnie zatrzymał Raula Jimeneza, przy golu Joty powinien zachować się lepiej.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.56

Diogo DalotDiogo Dalot
Trzymał się linii bocznej i ochoczo zapuszczał się pod bramkę rywali. Mógł zarobić rzut karny dla drużyny, ale sędzia kazał grać dalej.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.6

Victor LindelöfVictor Lindelöf
Trochę się poprawił względem meczu z Arsenalem, ale nie zdołał zapobiec bramce Jimeneza. Jego czerwoną kartkę słusznie anulował VAR.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.77

Chris SmallingChris Smalling
Dobry występ w pierwszej połowie, również w ofensywie. Po przerwie, zwłaszcza gdy Wolverhampton przycisnęło United, Anglik zgasł.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.98

Luke ShawLuke Shaw
Słabe dogrania z rzutów rożnych i mało produktywności. Do tego został ośmieszony przez Diogo Jotę.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 4.37

Ander HerreraAnder Herrera
Zaczął dobrze po przerwie spowodowanej urazem, umiejętnie łączył formacje. Niestety w drugiej połowie grał znacznie gorzej.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 3.88

Nemanja MatićNemanja Matić
Zdyscyplinowany w osłanianiu defensywy, ale niewiele oferował w ataku. Powinien zostać zmieniony wcześniej.
MEN: 3/10 DevilPage.pl: 3.44

Paul PogbaPaul Pogba
W pierwszej połowie zaskakująco powściągliwy, gdy się trochę przebudził zaczął popełniać cyniczne faule. Nie zrobił wystarczająco dużo dla zespołu.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 2.67

Jesse LingardJesse Lingard
Wyglądał niepewnie w pojedynkach fizycznych, więc trener chyba zbyt wcześnie wprowadził go do gry. Po przerwie było jeszcze gorzej.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 3.21

Marcus RashfordMarcus Rashford
Podejmował decyzje tak złe, jak rzuty rożne egzekwowane w tym spotkaniu przez United. Był zbyt samolubny, ale strzelił gola na otarcie łez.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 4.35