Włoskie media donoszą, że Czerwone Diabły w ostatnim tygodniu złożyły Napoli ofertę za Senegalczyka, opiewającą na 100 milionów euro.
– Manchester United jest gotowy za mnie zapłacić 100 milionów euro? To sporo pieniędzy – mówi Koulibaly cytowany przez włoski dziennik
Il Mattino.
– Chcę zdobywać trofea z Napoli. Jest wiele klubów, które są mną zainteresowane. To bardzo miłe, ale zobaczymy, co przyniesie jutro.
– Dla mnie najważniejsze jest dziś Napoli i zakończenie najbliższych sześciu miesięcy w możliwie najlepszy sposób – dodaje defensor włoskiego klubu.