Statystyki: Manchester United vs Fulham 4:1

» 8 grudnia 2018, 18:00 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United bez większych problemów pokonał Fulham (4:1) w 16. kolejce Premier League. Czerwone Diabły po czterech meczach bez zwycięstwa w angielskiej ekstraklasie w końcu zgarnęły komplet punktów.
» Juan Mata wpisał się na listę strzelców w meczu z Fulham
Kibicom na Old Trafford podobać się mogła zwłaszcza pierwsza połowa, w której piłkarze Jose Mourinho zaaplikowali rywalom trzy gole. Na listę strzelców wpisali się Ashley Young, Juan Mata i Romelu Lukaku. Po przerwie czwartą bramkę dla Czerwonych Diabłów dorzucił Marcus Rashford.

Fulham mecz kończyło w dziesiątkę, bo chwilę po bramce Aboubakara Kamary z rzutu karnego, z boiska za dwie żółte kartki wyleciał Andre Zambo Anguissa.

Oto najważniejsze statystyki sobotniego spotkania.

MANCHESTER UNITED – FULHAM 4:1 (3:0)
Posiadanie piłki: 62,6% – 37,4%
Strzały łącznie: 20 – 10
Strzały celne: 11 – 4
Strzały niecelne: 6 – 4
Strzały zablokowane: 3 – 2
Celność podań: 86,6% – 76,1%
Rzuty rożne: 10 – 3