Fellaini wyjaśnia, dlaczego piłkarze United zebrali się w kółku

» 3 października 2018, 15:40 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Marouane Fellaini na łamach oficjalnej strony internetowej Manchesteru United wyjaśnił, dlaczego piłkarze Czerwonych Diabłów przed spotkaniem z Valencią zdecydowali się zebrać w kółku i powiedzieć sobie kilka motywujących słów.
» Przed pierwszym gwizdkiem w meczu z Valencią piłkarze Manchesteru United zebrali się w kółku i powiedzieli sobie kilka słów
We wtorkowy wieczór kibice Manchesteru United zobaczyli dość nietypową scenę. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego piłkarze Czerwonych Diabłów utworzyli kółko i przez chwilę ze sobą rozmawiali. To widok dość powszechny na wielu stadionach, ale rzadki na Old Trafford.

– Każdy idzie w tym samym kierunku, staramy się poprawiać i spisywać lepiej. Myślę, że chcieliśmy pokazać, że jesteśmy razem – mówi Fellaini.

Belg pytany o to, kto zaproponował taką formę motywacji, odpowiada: – Wszyscy.

– Myślę, że wszyscy są za menadżerem. Musimy spisywać się najlepiej jak to możliwe i wykonywać naszą pracę. Pokazaliśmy to w meczu z Valencią, ale w sobotę musimy zagrać lepiej. Atmosfera w zespole jest. Widzieliście to dziś, ale z Newcastle trzeba wygrać.

– Z West Hamem mieliśmy kiepski dzień. Zagraliśmy wszyscy słabo. W spotkaniu z Valencią poprawiliśmy się i musimy robić to nadal. Było lepiej niż w starciu z Młotami. Włożyliśmy w mecz energię, wysiłek, biegaliśmy do przodu i staraliśmy się strzelić gola. Trzeba iść w tym kierunku.

– Musimy kontynuować ciężką pracę. Kolejne spotkanie mamy już w niedzielę. To kolejna okazja, aby się poprawić. Trzeba ciężko pracować i spróbować wygrać. Zawsze fajnie, gdy zwycięża się mecz tuż przed przerwą na mecze reprezentacji. To więc bardzo ważne – dodaje Fellaini.