Hazard: W pierwszej połowie Lukaku chował się z przodu

» 20 czerwca 2018, 11:08 - Autor: matheo - źródło: The Sun
Eden Hazard wyjawił, że w przerwie meczu z Panamą na mistrzostwach świata odbył krótką rozmowę z Romelu Lukaku, która zaowocowała lepszą grą napastnika Manchesteru United w drugiej połowie.
» Romelu Lukaku w swoim pierwszym meczu w MŚ 2018 zdobył dwie bramki
Reprezentacja Belgii pokonała Panamę 3:0, a dwie bramki zdobył Romelu Lukaku. Wszystkie trafienia miały jednak miejsce po przerwie.

– Powiedziałem Romelu po pierwszej połowie, że go potrzebujemy – powiedział Eden Hazard cytowany przez dziennik The Sun.

– W pierwszej części Romelu chował się z przodu. Kiedy zaangażował się w grę, to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, strzelił dwa gole. Mam nadzieję, że to zrozumie.

– Romelu nie miał złego spotkania. Strzelił dwa gole, więc wszyscy są zadowoleni. To na pewno dobre dla jego pewności siebie.

– Chcę natomiast, żeby był bardziej zaangażowany w mecz. Szczególnie w pierwszej połowie, bo wiemy na co go stać. Choć mamy dobrych piłkarzy, to nie jest łatwo grać z jednym graczem mniej – dodaje Hazard.

Belgowie w kolejnym meczu zmierzą się z Tunezją (23.06 o 14:00), a na zakończenie fazy grupowej zagrają z Anglikami (28.06 o 20:00).