Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Składy: Manchester United vs West Bromwich Albion

» 15 kwietnia 2018, 16:03 - Autor: aruna12 - Źródło: Twitter.com
Poznaliśmy wyjściowe jedenastki, jakie wystawili menadżerowie Jose Mourinho i Darren Moore na niedzielne spotkanie Premier League pomiędzy Manchesterem United a West Bromwich Albion. Początek pojedynku na Old Trafford o godzinie 17:00!
Składy: Manchester United vs West Bromwich Albion
» Czerwone Diabły zmierzą się z czerwoną latarnią ligi

Man Utd vs WBA: Relacja na Żywo



Manchester United: De Gea - Valencia, Lindelöf, Smalling, Young, Matić, Herrera, Mata, Pogba, Sánchez, Lukaku

Rezerwa: Pereira, Jones, Rojo, McTominay, Lingard, Martial, Rashford

West Bromwich Albion: Foster - Nyom, Dawson, Hegazi, Gibbs, Phillips, Livermore, Brunt, McClean, Rodriguez, Rondon

Rezerwa: Myhill, Yacob, Sturridge, Gabr, Burke, Krychowiak, Field

« Poprzedni news
Hitowe mecze Man Utd w International Champions Cup
Następny news »
José Mourinho wyjaśnił nieobecność Bailly'ego


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (254)


trader7: To jest jakiś cud ze jestesmy jeszce na 2 miejscu. Żenada
» 15 kwietnia 2018, 19:24 #246
TwojPan: Z taką gra to jeszcze ta '4' nie jest taka pewna
» 15 kwietnia 2018, 18:59 #245
Micci: Zero pomysłu na gre....
» 15 kwietnia 2018, 18:55 #244
dlabigt23: Wstyd i jeszcze raz wstyd ! To juz niechodzi o porazke ale o nasza gre . Majac tyle zawodnikow fajnych ofensywnych gramy taka kupe ze az szkoda gadac . Zero zrozumienia , zero ! Totalne Dno ta nasza druzyna . 2 miejsce to duzy wyczyn dla naszych kopaczy i taka jest prawda . Zeby nie potrafili oni sklepac po ziemii i zrobic pare skladnych akcji . Tutaj ida tylko wrzutki albo jakies strzaly beznadziejne z dystansu . A jak juz mamy setki to nietrafiamy .
» 15 kwietnia 2018, 18:54 #243
radinho: Już teraz wiem dlaczego Martial nie gra nic. Nie chce mu się grać, biegać, walczyć (w przeciwieństwie do Lindgarda). Jak już dostanie piłkę pod polem karnym to i tak mu się odbije albo nie czysto uderzy.
» 15 kwietnia 2018, 18:54 #242
Paps: Az sprawdzilem z ciekawosci .West Brom wygral ostatnie wyjazdowe spotkanie w lidze 19 sierpnia 2017 :D
» 15 kwietnia 2018, 18:53 #241
Foster: Mentalność tej drużyny jest tragiczna.... Ale to co wyczyniał dziś MATA do tyłu i jeszcze raz do tyłu to jest po prostu przegięcie
» 15 kwietnia 2018, 18:52 #240
trader7: Brawooooooooo. Pięknie graliście
» 15 kwietnia 2018, 18:51 #239
Szekspir: Rozwalileś system tym "ojciec lukaku" hahaha
» 15 kwietnia 2018, 19:40 #238
dlabigt23: Jeszcze z Bournemouth remis albo porazka a to wcale mnie nie zdziwi i mamy 2 miejsce jak chu*
» 15 kwietnia 2018, 18:50 #237
Fenek: Jak powstanie ta żeńska drużyna MU, to przynajmniej kilku zawodników z obecnego składu mogą tam wypożyczać.
» 15 kwietnia 2018, 18:49 #236
KMWTW: Tak w ogóle to bez spin panowie, po co się denerwować, w następnym sezonie będzie lepiej WIĘCEJ WIARY!!
» 15 kwietnia 2018, 18:49 #235
DjTED: 92 min A mata kółeczka sobie kreci
» 15 kwietnia 2018, 18:49 #234
Koltan: Mieć na boisku Sancheza, Martiala, Lingarda, Rasha i Lukaku i nie oddać żądnego strzału celnego to jest wyczyn
» 15 kwietnia 2018, 18:48 #233
MixEx: Haha ci komentatorzy to są jacys bogowie XD Lukaku przytrzymywał obrońce stojąć przednim odwrócony do niego plecami.Kisne XD
» 15 kwietnia 2018, 18:47 #232
marekw: na koniec sezonu wylądujemy za liverpoolem
» 15 kwietnia 2018, 18:47 #231
welllone: W skrócie bez większego płaczu dlatego nie jesteśmy mistrzem. Takie drużyny powinniśmy odprawiać z kwitkiem. Jak jest każdy widzi. Zamiast dojechać spokojnie na 2 pozycji będziemy o nią walczyć do końca.
» 15 kwietnia 2018, 18:47 #230
Spadkobierca: Patrzę w terminarz, ach, to tylko WBA, pewnie United zje, przeżuje i wydali tego spadkowicza... Tak to powinno wyglądać, chyba nikt się nie spodziewał innego rezultatu...
» 15 kwietnia 2018, 18:54 #229
whyalwaysme01: A najgorsze jest to że jeżeli my dzisiaj przegramy to $ity ma już mistrza zaklepanego
» 15 kwietnia 2018, 18:45 #228
dlabigt23: Ciul z tym . Gorzej ze Liverpool i Tottki moga nas przeskoczyc
» 15 kwietnia 2018, 18:48 #227
Diabelred: co tam City, trzeba patrzec na dol, a tam LFC sie do nas zbliza i juz tylko 1 pkt + 1 mecz wiecej do zagrania przewagi nad nimi...
» 15 kwietnia 2018, 18:49 #226
Blau: City ma mistrza zaklepanego od grudnia, najgorszy jest brak czystego konta dla Dawida i strata punktów z najgorszą drużyną w lidze.
» 15 kwietnia 2018, 18:49 #225
rvn10: Nierozumiem mentalność naszych na poziomie zero...Z WBA przegrać masakra
» 15 kwietnia 2018, 18:45 #224
Spadkobierca: Wiesz co? Po prostu szkoda słów.
» 15 kwietnia 2018, 18:47 #223
Diabelred: WBA wygralo na wyjezdzie w tym sezonie zaledwie raz na 16 spotkan... Niech nasze grajki chociaz ten remis wyciagna, bo to mega wstyd i upokorzenie bedzie przegrac u siebie z czerwona latarnia ligi.
» 15 kwietnia 2018, 18:45 #222
whyalwaysme01: Do widzenia wygrany kuponie...
» 15 kwietnia 2018, 18:45 #221
KMWTW: Jak przegrywamy zaczynamy grać jak City, kombinacyjnie xdddd
» 15 kwietnia 2018, 18:44 #220
kris8711: Co się dzieje z tym zespołem ? 85 min a ono truchtaja jakby z 4-0 prowadzili.. 0 presingu, chociażby pokazania woli walki ..
» 15 kwietnia 2018, 18:43 #219
sisinho: @Abeltamek

Mówisz ze Mata czy Martial grali pressingiem za Van Gaala? No chyba nie :)
» 15 kwietnia 2018, 18:48 #218
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.04.2018 18:44

Oni graja jakby 1 raz grali ze soba. To juz nie pierwszy mecz w ktorym tak graja zreszta. I te gorne pilki . Zenada ze niepotrafimy rozegrac szybkiej akcji po ziemii majac takich technicznych zawodnikow .
» 15 kwietnia 2018, 18:43 #217
mycka86: 80 minuta, przegrywamy 0-1, świeżo wprowadzony Martial daje się wyprzedzić i traci piłkę jak junior, po czym idzie kontra i on wraca truchcikiem do obrony. Niech nikt się nie zdziwi, że nie zobaczymy go częściej na boisku.
» 15 kwietnia 2018, 18:42 #216
KnabrnyGad: A co ma grac? On juz nie gra na ten klub. Pewnie dostal info, ze leci i tak gra. Mou nie ma do niego zaufania. W reprezentacji to zupelnie inny pilkarz..
» 15 kwietnia 2018, 18:46 #215
sisinho: @KnabrnyGad

W reprezentacji to ostatnio tez nic nie pokazywał :) Niech gra dla siebie ale jak widać takich jak on się nie da zmienić, i nigdy nie dają z siebie 100%.
» 15 kwietnia 2018, 18:49 #214
Me89: Gość jest typowo ofensywny i albo się go wpasuje w grę albo nie. Jose woli słabszych A walecznoejszych i dlatego taki piach gramy. A co inni ofensywni piłkarze z topu tak gryzą trawę ? No chyba nie. Martial odejdzie od cygana i odzyje. Jeszcze będziemy tęsknić
» 15 kwietnia 2018, 18:50 #213
sisinho: @Me89

Może Ty będziesz tęsknić. Jak dla mnie jest zwykłym grajkiem i tyle. Skoro nie ma szacunku do tych barw to czemu ktoś ma mieć szacunek do niego? Wolę piłkarzy jak Hernandez, co dali się pokroić dla klubu a nie jakiegoś płaczka co nie zagra 1-2 spotkania i smutny jak dziecko. Wchodzi typ w 60 minucie i jest zmęczony by wrócić po stracie? No bez jaj.
» 15 kwietnia 2018, 18:55 #212
Javi9203: Żona do SAFA
No zadzwoń powiedz co mają zrobić
» 15 kwietnia 2018, 18:41 #211
cieslak123: Martial nieprofesjonalnie i mało dojrzały, to fakt. Ale gość był najlepszym piłkarzem i nagle stracił miejsce w skłądzie (teraz nie gra prawie w ogóle) na rzecz gościa, który gra mocno w kratkę, a trener narzuca taktyczny antyfutbol. No są tacy, którzy już tego mają dość i szykują się na przenosiny.

Życzę mu, aby się odbudował w innym klubie. My zostaniemy ze starym Sanchezem, Mourinho na ławce i zawodnikami, którzy nigdy nie przeskoczą pewnego poziomu (Lingard,Young,Herrera,Mc Tominay etc). Potem kupa transferów, z których niewiele wyjdzie, bo zawodnicy ofensywni nie będą w stanie przystosować się do taktyki dinozaura. A zawodników to kupi pewnie z samym nazwiskiem, bez formy i pod trzydziestkę.
» 15 kwietnia 2018, 18:40 #210
Gunner01S: Malo profesjonalne to jest zmienianie mu numeru bez wiedzy i sciaganie zawodnika na jego pozycje gdzie jest jednym z najlepszych pilkarzy United.
» 15 kwietnia 2018, 18:41 #209
sisinho: Nie był najlepszym, był niezły ale jakoś nie widziałem u niego bramki czy asysty co spotkanie więc po co takie gadanie?
» 15 kwietnia 2018, 18:42 #208
cieslak123: A u kogo widziałeś? :v
» 15 kwietnia 2018, 18:44 #207
sisinho: Bramki i asysty to miał na początku sezonu. W grudniu praktycznie nie istniał, w styczniu owszem 3 bramki ale w ważnych spotkaniach też go nie było widać na boisku (tottenham, newcastle) nie mówiąc już o jego ostatnim świetnym występie z Sevillą gdzie był bardziej 12 zawodnikiem niż naszym 11.
» 15 kwietnia 2018, 18:52 #206
PogromcaTroli: Wlasnie wlaczylem mecz,widze murarz w formie....
» 15 kwietnia 2018, 18:40 #205
Fenek: Ciekawe jaką my mamy celność podań w ofensywie, chyba z 20%.
» 15 kwietnia 2018, 18:40 #204
EricKing: Mysialem, ze najbardziej irytuje dzisiaj Mata, ale Martial chyba jeszcze bardziej. Gra ledwo 20 minut, a biega jak by miał w nogach 120minut.
» 15 kwietnia 2018, 18:40 #203
Gunner01S: Ciezko byc w gazie meczowym jak nie grasz.
» 15 kwietnia 2018, 18:41 #202
EricKing: Aaa,.. Ciężko biegać? No tak, zapomniałem, ze nie odbywa treningów tylko siedzi przed TV.
» 15 kwietnia 2018, 18:44 #201
Gunner01S: Po prostu nie czuje gry.
» 15 kwietnia 2018, 18:47 #200
EricKing: Znaczy nie widzi piłki? Albo zostało pare minut, a ten truchta do bo bocznej linii wykonać rzut z autu? Weźcie go sobie do arsenalu - u was brak motywacji i determinacji to norma wiec idealnie się nada.
» 15 kwietnia 2018, 18:50 #199
1wolf1: To jest kpina, by w druzynie nie bylo prawoskrzydlowego od 4 lat. Na to pchanie sie 3 zawodnikami lewa strona nie da sie juz patrzec... TO debil juz wie, ze trzeba pilnowac tej strony grajac przeciwko MU...
» 15 kwietnia 2018, 18:40 #198
olek1143: Słyszycie trybuny ?? Omg
» 15 kwietnia 2018, 18:39 #197
MixEx: No wstyd.
» 15 kwietnia 2018, 18:40 #196
tom93: bardzo dobrze reagują na boiskowe wydarzenia
» 15 kwietnia 2018, 18:41 #195
Fenek: Pora kolacji, wyjęli kanapki i termosy.
» 15 kwietnia 2018, 18:41 #194
MixEx: @tom93 tak bo drużynie kibicuje się tylko jak wygrywa ^^
» 15 kwietnia 2018, 18:43 #193
olek1143: Chyba mamy za dużo punktów..
» 15 kwietnia 2018, 18:38 #192
dlabigt23: Dla nas 4 miejsce to juz jest sukces . A co dopiero 2 miejsce na ktore w ogole nie zaslugujemy .
» 15 kwietnia 2018, 18:37 #191
sisinho: Martial jak na wczasach haha ambitny chłopak z niego. Chyba z Shawem w jednym rzędzie siedzi.
» 15 kwietnia 2018, 18:37 #190
olek1143: Już wie że odejdzie ;)
» 15 kwietnia 2018, 18:37 #189
sisinho: Lewandowski tez wiedział ze odejdzie, do Bayernu a mimo to dawał w BvB z siebie 200%. To sie profesjonalizm nazywa. Zresztą takie spotkania to chyba okno wystawowe dla niego bo kto by chciał zawodnika, który nie potrafi się przyłożyć do spotkania?
» 15 kwietnia 2018, 18:39 #188
Gunner01S: Bo gral regularnie, a nie 10 minut na tydzien?
» 15 kwietnia 2018, 18:42 #187
sisinho: Bo w każdym meczu był profesjonalny a panu z numerem 11 zawsze coś nie pasowało. Jak grał padakę i go ściągano w 70 minucie to wyglądał jakby chciał kogoś zabić ale wracać to mu się nigdy nie chciało i to bez znaczenia czy grał 10 czy 70 minut.
» 15 kwietnia 2018, 18:44 #186
Gunner01S: To znajdz mi moment gdzie Lewy wraca.Znjadz mi moment gdzie zabieraja mu numer i sciagaja za niego napastnika. Martial nie pasuje do taktyki. U was to podobno i Miki nie wracal, a w Arsenalu biega jak jakis chory i robi wiecej odbiorow niz caly atak United.
» 15 kwietnia 2018, 18:48 #185
sisinho: Czytania ze zrozumieniem nie nauczyli? Nie mówię o wracaniu a o ambicjach i profesjonalizmie. Lewy nie odkładał nogi w żadnym spotkaniu, Martial nie dość ze przechodzi obok to w dodatku nie robi tego od dziś a juz od tamtego sezonu. Jak straci to nie wraca, taka przypadłość. Już za Van Gaala miał takie chwile ale wydawało się ze to tylko chwilowe bo młody, jak widać to taki typ.
» 15 kwietnia 2018, 18:58 #184
RedsFan: Martial stoi jak słup i dziwi sie że nie wychodzi w pierwszym składzie.
» 15 kwietnia 2018, 18:36 #183
Gallacher: ktoś pisał że to kwestia kilku goli dla nas.Gdzie są ci ?
» 15 kwietnia 2018, 18:36 #182
kckMU: Tutaj. Jeśli to przeze mnie/przez nas tak się dzieje to sorry, nie chciałem źle.
» 15 kwietnia 2018, 18:40 #181
MixEx: Martial czeka aż piłka do niego przyjdzie.Za to ma grać w podstawie znafcy z DP?
» 15 kwietnia 2018, 18:36 #180
olek1143: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.04.2018 18:36

Mógł Felle wprowadzić bo i tak nasi będą grali na różne..
» 15 kwietnia 2018, 18:35 #179
tomek2010k: Nie ma go nawet na ławce.
» 15 kwietnia 2018, 18:36 #178
olek1143: Nie widziałem skaldy przedmeczowego..
» 15 kwietnia 2018, 18:37 #177
tomek2010k: Spoko, rozumiem. Ale faktycznie przydałby się teraz Fellaini.
» 15 kwietnia 2018, 18:39 #176
raceman08: To trzeba wpierw spojrzeć niż później pisać głupoty.
» 15 kwietnia 2018, 18:41 #175
Himself: City puchnie,gonimy,,,oh wait :) ale jak od jakiegos czasu powtarzalem,ze ta druzyna nie ma jaj to zostalem zbluzgany,ze troll itd,,,wychodza nam pojedyncze mecze,zawodnicy raz zagraja bdb by pozniej na 5 meczow zniknac,,,nie ma charakteru ,nie ma stylu,nie ma walki,nie ma druzyny,nie ma nic,,,cud,ze wciaz jestesmy na drugim miejscu.
» 15 kwietnia 2018, 18:34 #174
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.04.2018 18:40

dokladnie . A najlepsze jest to jak co niektorzy mnie bluzgali ze chce wygranej City z Tottkami czy Liverpoolem . Niektorzy serio nawet jeszcze wierzyli ze City ta przewage roztwoni . A zaraz beda jaja jak nas Tottki i Liverpool wyprzedza. Z naszymi kopaczami to wszystkiego mozna sie spodziewac wiec ja patrze juz dawno na tył anizeli na przód ( City )
» 15 kwietnia 2018, 18:38 #173
EricKing: Nyom już powinien druga żółtą złapać :P
» 15 kwietnia 2018, 18:34 #172
RedsFan: Trole wychodzą z cienia.
» 15 kwietnia 2018, 18:34 #171
Brontozaur: Jakość naszych akcji ofensywnych to raz , dwa to sędzia , gościu stoi 5 metrów od Martial i patrzy jak byk , że jest ręka a pokazuje , że widział dokładnie , różnego nie gwizdnal z niewiadomych przyczyn , a idź pań z takim slepakiem .. Diabły też się nie popisaly
» 15 kwietnia 2018, 18:34 #170
Spadkobierca: Ja pitolę, to jest WBA, a nie Real Madryt. Przed tą sytuacją powinniśmy prowadzić z tymi ogórasami pewnie 3:0, a nie liczyć na sędziego.
» 15 kwietnia 2018, 18:55 #169
Vilgax: brawo dinozaurze kolejny raz ośmieszasz klub... a juz pochwaliłem parcha za ostatni mecz to jednak byl wypadek przy jego beznadziejnej pracy. murarz nara
» 15 kwietnia 2018, 18:34 #168
Fenek: Większość dziś gra dno ale co robi mata na boisku cały czas? Kur.. to już ja bym chyba celniej podawał.
» 15 kwietnia 2018, 18:33 #167
olek1143: Może uda się o remis kto wie
» 15 kwietnia 2018, 18:33 #166
walentos: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.04.2018 18:34

Czy to wina Matica? Zobaczcie co robił zawodnik wba którego Matic kryl. Pchał Nemanje rękoma w głowę i w szyje utrudniając mu wybicie, a sędzia na to patrzył...przecież to był ewidentny faul...
» 15 kwietnia 2018, 18:33 #165
DjTED: Co ten Mata gra za zenade
» 15 kwietnia 2018, 18:32 #164
mateo444: Najbardziej żal DDG, bo nie będzie mieć czystego konta :/
» 15 kwietnia 2018, 18:32 #163
tom93: Jeśli zastanawialiście się czemu Martial na ławie, to przed chwilą jego strzał Wam najlepiej odpowiedział
» 15 kwietnia 2018, 18:32 #162
Me89: Błagam. Akurat gra i podaje dziś o wiele lepiej od maty sancheza itp
» 15 kwietnia 2018, 18:33 #161
tom93: Co nie zmienia faktu, ze miał setke na bucie
» 15 kwietnia 2018, 18:34 #160
sisinho: Co podaje? Do najblizszego? Bo juz 3 straty miał i jeden beznadziejny strzał.
» 15 kwietnia 2018, 18:35 #159
Me89: Piłka Kozlowala i była bardzo mocna. Dobra okazja ale nie seta. Daj mu spokój . poza ttm zmarnowanie sety nawet jak już to ławka? Heh szkoda gadac
» 15 kwietnia 2018, 18:35 #158
sisinho: @Me89

Masz kolejne dwa przykłady - strata, czeka na piłkę i nawet nie wraca. Pozniej truchta jakby było 5:0 dla nas.
» 15 kwietnia 2018, 18:38 #157
Spadkobierca: sisinho, nie zdziwię się jeśli mu już nie zależy. Też by mi nie zależało, gdyby szef zlewałby mnie całkiem dla jakiejś pseudo gwiazdki u kresu kariery.
» 15 kwietnia 2018, 18:57 #156
sisinho: To gratuluje szacunku dla samego siebie :) Jeśli opinia innych jest dla Ciebie tak ważna że zlewasz własną robotę to powodzenia, ja właśnie wręcz przeciwnie, pokazuje innym że opinia mnie nie interesuje i przykładam się dodatkowo by pokazać swój profesjonalizm w pracy :) Uwierz że nawet głupi hooy prędzej czy później to doceni (masz przykład Younga, który był u Mourinho skreślony).
» 15 kwietnia 2018, 19:00 #155
Spadkobierca: No właśnie, to jest szacunek do samego siebie i znanie własnej wartości. Jeśli nie masz większych ambicji i zadowala Cię grzanie ławy to luzik, nie moja sprawa. Nie oszukujmy się, Martial nie ma szans na pierwszy skład po przyjściu Sancheza i tu zupełnie nie chodzi o formę piłkarzy. Drugi raz klub Manchester United pokazał, że ktoś kto dopiero przychodzi stoi wyżej od reszty drużyny - smutne, ale prawdziwe.
» 15 kwietnia 2018, 20:23 #154
rvn10: Patrząc na gre united to mam wrażenie że im nie zależy...Cmon Liverpool ciśnie i WBA ma nas ośmieszyć do boju diabły!
» 15 kwietnia 2018, 18:32 #153
Sancho: Co się stało że Fellainiego nie wpuścił
» 15 kwietnia 2018, 18:32 #152
Paps: Co niektorzy byli zachwyceni fartem z City,nic sie nie zmienilo niestety :) City ma mistrza juz dzis na to wyglada :P
» 15 kwietnia 2018, 18:32 #151
ForneX: Wygrywamy z liderem na wyjeździe, a w następnym meczu przegrywamy u siebie z ostatnią drużyną w tabeli...
Po prostu żenada
» 15 kwietnia 2018, 18:31 #150
Fenek: Kolejny gol stracony po stałym fragmencie, zero pomysłu na grę, bicie głową w mur przez całe spotkanie i liczenie na cud.
» 15 kwietnia 2018, 18:31 #149
dlabigt23: Gdzie sa ci ludzie co chca odkladac mistrza City ? jak tutaj zaraz Liverpool i Tottki nas zepchna na 4 miejsce ! Gratulacje dla nich . Cieszmy sie ze Tottki wczoraj przegraly bo z naszymi kopaczami to ciezko bedzie nam utrzymac to 2 miejsce .
» 15 kwietnia 2018, 18:31 #148
zgrzycistopa: hahahha i notesik xd
» 15 kwietnia 2018, 18:30 #147
walentos: Sędzia jest dziś tragiczny, pozwala wba na ostra grę, co raz to myli się co do różnych i autów, nieodgwizdany oczywisty karny i oczywista ręka... to ma być poziom premier league ?
» 15 kwietnia 2018, 18:30 #146
Gunner01S: Karma za poprzednia kolejke?
» 15 kwietnia 2018, 18:31 #145
1wolf1: Ewidetnie MU tez swoja gra sie do tego poziomu dostosowalo. Tak wiec nie maja plakac. Bylo biegac, grac, a nie czekac na okazje, ktora nie nadejdzie. Za to nadeszla dla drwali...
» 15 kwietnia 2018, 18:32 #144
olek1143: Niezła asysta Maticia
» 15 kwietnia 2018, 18:30 #143
tom93: Jaka gra taki rezulat
» 15 kwietnia 2018, 18:30 #142
Fenek: Heh co za żenada.
» 15 kwietnia 2018, 18:29 #141
MixEx: Matić ladna asysta
» 15 kwietnia 2018, 18:29 #140
champione2013: Mourinho kontrakt do konca zycia oj tak
» 15 kwietnia 2018, 18:29 #139
RedRevolta: hahahahahhahahha 9 bramka na wyjezdzie west bromu ale my jesteśmy żałośni ....
» 15 kwietnia 2018, 18:29 #138
DjTED: Wykrakalem
» 15 kwietnia 2018, 18:29 #137
Sancho: Hahaha to musiało się tak skończyć
» 15 kwietnia 2018, 18:29 #136
dlabigt23: Mamy to !
» 15 kwietnia 2018, 18:29 #135
harris: To są piłkarskie jaja normalnie
» 15 kwietnia 2018, 18:29 #134
RedsFan: Serio
» 15 kwietnia 2018, 18:29 #133
MixEx: No to niezle
» 15 kwietnia 2018, 18:29 #132
RedDevils4life: Ja jego...
» 15 kwietnia 2018, 18:29 #131
DjTED: Chyba idę do buka
» 15 kwietnia 2018, 18:29 #130
DjTED: Coś czuję że dzisiaj City mistrzem zostana
» 15 kwietnia 2018, 18:28 #129
RedsFan: Czy ja dobrze widzę czy Sanchez gra na prawej
» 15 kwietnia 2018, 18:27 #128
tom93: Cicho, bo jeszcze się zlecą niedowiarki...
» 15 kwietnia 2018, 18:28 #127
DjTED: Lingard 2 strzały i 4 przechwyty
» 15 kwietnia 2018, 18:27 #126
Sancho: Ten sędzia to chodząca katastrofa, błąd za błędem
» 15 kwietnia 2018, 18:27 #125
dlabigt23: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.04.2018 18:27

Ten sedzia jest slepy jakis ... Jak nie sedzia to to nasi pokolei wszystko je*** . Masakra ten mecz
» 15 kwietnia 2018, 18:26 #124
sisinho: To własnie uwielbiam w Martialu, stracić piłkę w głupi sposób i pomachać łapkami zamiast wrócić.
» 15 kwietnia 2018, 18:25 #123
tom93: Cały Martial
» 15 kwietnia 2018, 18:28 #122
Blau: Widać, że Foster grał kiedyś w Manchesterze :D
» 15 kwietnia 2018, 18:24 #121
Vilgax: Podobno Pogba wraca do Juve a do nas Dybala
» 15 kwietnia 2018, 18:23 #120
MixEx: No jeszcze Foster życiówka ciężko będzie to wygrać
» 15 kwietnia 2018, 18:23 #119
champione2013: Oczywiscie wszyscy wychwalali Pogbe po City a on wraca do starej beznadziejnej gry
» 15 kwietnia 2018, 18:22 #118
Fenek: Arbiter zapomniał patrzałek z domu?
» 15 kwietnia 2018, 18:21 #117
MixEx: Ręka ułożona naturalnie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
» 15 kwietnia 2018, 18:21 #116
DjTED: To są debile. Wyłącz glos
» 15 kwietnia 2018, 18:23 #115
dlabigt23: Ja wale ale beznadziejna gra . Przypomina mi to mecz z Southampton zremisowany 0;0
» 15 kwietnia 2018, 18:19 #114
DjTED: Ja kocham Hiszpana, ale jak źle wszedł w mecz to po co go trzymać?
» 15 kwietnia 2018, 18:19 #113
Vilgax: Panowie mam nieciekawe wieści.... Mou zostaje podobno na przyszły sezon :/ :/
» 15 kwietnia 2018, 18:19 #112
Lookasinho: Ale mnie czasem irytuje gra tej drużyny.
» 15 kwietnia 2018, 18:18 #111
DjTED: 6 strat Maty
» 15 kwietnia 2018, 18:17 #110
sisinho: I to lubie w Mourinho. Widzi ze gra ktoś beznadziejnie to go ściąga.
» 15 kwietnia 2018, 18:15 #109
Vilgax: haha szkoda ze jak ktos gra dobrze to go nie wystawia w 1szym
#martial
» 15 kwietnia 2018, 18:16 #108
Blau: Myślę, że głównym powodem ściągnięcia Pogby była żółta kartka.
» 15 kwietnia 2018, 18:17 #107
sisinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.04.2018 18:19

Vilgax

A kiedy Martial gra dobrze? Jedynie jak wchodzi na podmęczonego rywala. I tak było na początku tego sezonu gdy grał w 1wszym składzie to grał "qupe" a gdy wchodził to asysta lub bramka.

Jak miał tak zagrać jak z Sevillą to ja dziękuje za taki 1wszy skład, grał taką tragedie w waznym meczu ze powinien się wstydzić za swój występ.
» 15 kwietnia 2018, 18:18 #106
Fenek: Jeszcze niech Mate zdejmie i da Rasha.
» 15 kwietnia 2018, 18:15 #105
RedsFan: Jest i Martial ale ja bym za Mate wolal go.
» 15 kwietnia 2018, 18:15 #104
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.04.2018 18:13

Czemu on nie wpuszcza Rashforda?! To jego zarządzanie zawodnikami to jakaś parodia.
» 15 kwietnia 2018, 18:13 #103
sisinho: Jakby wprowadził Rashforda to byś płakał czemu nie Martial. Takiemu typowi wiecznie będzie źle.
» 15 kwietnia 2018, 18:16 #102
Vilgax: Nie wiem czy zauwazyliscie, ale u Mou pilkarze zaczeli schodzic z terytorium srodka polowy lekko na lewo jednoczesnie uzyskujac odwrotny efekt do zamierzonego jakim było zageszczenie srodka pola w celu ofensywazcji zakonczonej golem, niestety w efekcie takiej taktyki tracimy czesciej pilke w srodkowej czesci strefy gry a przy okazji posiadanie pilki na poziomie 40 %
» 15 kwietnia 2018, 18:12 #101
Pogman4899: Czy tylko ja mam wrażenie że niechcą ich skaleczyć to nie jest gra na pół gwizdka ale na ćwierć
» 15 kwietnia 2018, 18:12 #100
DjTED: Mata 4 straty w 2 połowie... Chyba z Sancheza przeszło na niego
» 15 kwietnia 2018, 18:09 #99
sisinho: W pierwszej połowie tez niczego nowego nie wymyślił.
» 15 kwietnia 2018, 18:12 #98
tomek2010k: Pogba też nie zachwyca tak przy okazji. Szkoda tylko, że nie ma kim go zastąpić.
» 15 kwietnia 2018, 18:13 #97
RedsFan: Liczę że zejdzie bo ma najwiecej strat podobnie bylo z Andre.
» 15 kwietnia 2018, 18:13 #96
zgrzycistopa: nie ma ani srodka ani skrzydel, Mata i Herrera chyba sa mentalnie na emeryturach, Pogbus to jest jedna z najwiekszych pomylek w historii futbolu i jeszcze do tego siwy gruzojad. Nic sie nie klei no ale po co skoryzstac z Martiala czy Rasha... jeszcze by gre ozywili...
» 15 kwietnia 2018, 18:08 #95
Diabelred: Wbijam na flashscore by zobaczyc ile juz u siebie prowadzimy z czerwona latarnia ligi, a tu maly szok widzac tylko remis. Az tak slabo gramy, czy nie ma wykonczenia, a bramkarz wybronil setke/kilka setek?
» 15 kwietnia 2018, 18:04 #94
DjTED: Piknik grają by się nie zmeczyc
» 15 kwietnia 2018, 18:06 #93
EricKing: Graja jak najmniejszym nakładem sił. Lukaku miał dwie dobre sytuacje, ale zmarnował - dobre zachowanie bramkarza +sędzia nie dal karnego, ale to żadne wytłumaczenie. Zakładam ze taka taktyka jose, ze w drugiej połowie przyciśniemy.
» 15 kwietnia 2018, 18:09 #92
RedsFan: Nie oglądaj, nie komentuj meczybuła z ciebie nieziemski.
» 15 kwietnia 2018, 18:11 #91
DjTED: Nareszcie Lingard
» 15 kwietnia 2018, 18:01 #90
EricKing: Wchodzi Dżessi, worek z bramkami się otworzy :)
» 15 kwietnia 2018, 18:01 #89
Vilgax: To prawda piknik na Old Trafford ale szczerze?to wy spodziewacie sie że nasi kibole będą wspierać taki i dopingować taki antyfubol? Przeciez na to patrzec sie nie da a mourinho stoi dumne i jeszcze sie gloryfikuje w wypowiedziach i obraza naszych kiboli niedziwne ze nie maja checi i zapalu. Niby kibole powinni wspierac zawsze swoj klub no ale mourinho jest wyjatkowo odpychajacych typem i zniechecajacym kiboli i fanow klubu
» 15 kwietnia 2018, 17:59 #88
Kalina: Co za typ :D
» 15 kwietnia 2018, 18:00 #87
sisinho: Kibice są bez zmian od wielu lat i to nie wina Mourinho, Moyesa, Van Gaala czy nawet Fergusona.
» 15 kwietnia 2018, 18:08 #86
RedsFan: Typ pokroju wszystko albo nic tqkim osoba podziekujemy.
» 15 kwietnia 2018, 18:09 #85
DelPiero: Ciezko sie to ogląda. Na takie dryzuny trzeba miec mocne i szybkie skrzydła. Martial i Rashford in. I moze rozerwiemy ten westbromowy autobus
» 15 kwietnia 2018, 17:58 #84
sisinho: A co dadzą mocne skrzydła na drużyne która broni się całym składem? Z tego co wiem to własnie w taki sposób zablokowaliśmy skrzydła Liverpoolu, oddając im pole gry by nie mieli jak grac szybkim Mane i Salahem.
» 15 kwietnia 2018, 18:09 #83
Bossicky: Mourinho łobuzie...
» 15 kwietnia 2018, 17:58 #82
Romek1981: Szkoda że karnego nie było. Ważne żeby coś wcisnąć, później będzie teoretycznie łatwiej.
» 15 kwietnia 2018, 17:57 #81
RedsFan: Jak to mówili " komentatorzy " oni maja gorsze drugie połowy mam nadzieję że ruszymy do ataku i przebijemy ten autobus.
» 15 kwietnia 2018, 17:56 #80
Foster: I te nasze TRYBUNY MILCZĄCE SĄ NIESAMOWITE... nie dziwie się, że tym na boisku też się srednio chce grać
» 15 kwietnia 2018, 17:56 #79
dlabigt23: No jak tego meczu niewygramy to bedzie dramat i Liverpool moze nas przeskoczyc . Z Bournemouth bedzie ciezej . Jesli my meczymy z West Bromem u siebie to cienko to widze
» 15 kwietnia 2018, 17:52 #78
Vilgax: Mourinho gra na uspanie kibicow zeby nie ogladac tej zenujacej dinolagi w jego wykonaniu... mou out
» 15 kwietnia 2018, 17:51 #77
RedRevolta: Co my gramy w ogóle?! haha wiadomo west brom nie odda nam meczu "za darmo" ale miałem nadzieje, że to jednak będzie tylko formalność a tu widze, że na razie dwie równe drużyny się spotkały xd obyśmy się obudzili w drugiej połowie...
» 15 kwietnia 2018, 17:49 #76
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.04.2018 17:50

Jak dla mnie Lukaku jest wszędzie rzadko tam gdzie powinnien, ale co sie dziwić jak Mata albo na środku albo po lewej Sanchez tez wiecej na środku siedzi. Nie rozumiem jak maja grac dobrze jak na skrzydłach tylko nasi obroncy grają na prawej samotny Valencja.
» 15 kwietnia 2018, 17:49 #75
Foster: MATA Koniecznie do zmiany
» 15 kwietnia 2018, 17:49 #74
Brontozaur: Wkurza to , że tak bardzo chcą wejść z piłką do bramki , oby druga połowa była lepsza
» 15 kwietnia 2018, 17:48 #73
Sideswipe: Słabiutko, Young i Valencia zwłaszcza.
» 15 kwietnia 2018, 17:47 #72
RedsFan: Jak maja grać i z kim jak są samotni na skrzydłach, albo jak juz na lewym skrzydle wszyscy z Sancheza m mata i pogba na czele. Idą kupa i robią sztuczny tlok i ich brakuje na wolnych pozycjach.
» 15 kwietnia 2018, 17:52 #71
Fenek: Rash za Metę w przerwie!
» 15 kwietnia 2018, 17:47 #70
sisinho: Ewidentnie brakuje kogoś kreatywnego w środku pola, bo ani Matic ani Herrera nic nie wnoszą do ofensywy.
» 15 kwietnia 2018, 17:46 #69
harris: Jak na razie słabo to wygląda. Nie potrafimy u siebie zdominować ostatniej drużyny. .. Sanchez słabo, Maty to wgl nie widać, Pogba pajacuje co to ma byc
» 15 kwietnia 2018, 17:45 #68
Fenek: Nie twierdzę, że spodziewałem się 4:0 ale liczyłem na trochę lepszą grę i wynik.
» 15 kwietnia 2018, 17:42 #67
RedDevils4life: Próbujemy kombinować i pograć coś innego niż zawsze. Tylko przeciwko tak rosłemu zespołowi, gdzie jest to bardziej waleczny mecz, nie wychodzi nam to najlepiej. Trochę prostszych rozwiązań i padną bramki.
» 15 kwietnia 2018, 17:42 #66
mataderPL: Herrera co za ruletka :D
» 15 kwietnia 2018, 17:40 #65
emenems: Nie marudzicie, ciężko się gra przeciwko nim, tym bardziej ze od bramki do 30 metra przed nią stoi cały zespół WBA, obyśmy coś wcisnęli
» 15 kwietnia 2018, 17:38 #64
Me89: Atak pozycyjny widac pilowany na treningach :D standardowo czekamy na błysk jednostek
» 15 kwietnia 2018, 17:38 #63
SweetDarkness: Zzzz Zzzzz....
» 15 kwietnia 2018, 17:37 #62
franek95: Mata do zmiany
» 15 kwietnia 2018, 17:37 #61
Fenek: Niestety Mou zmiany pewnie zrobi koło 60 min.
» 15 kwietnia 2018, 17:43 #60
RedsFan: Lukaku wyglada na zmęczonego (może przez tą chorobę w tym tygodniu) dal by tam pograć Rashfordowi
» 15 kwietnia 2018, 17:37 #59
dlabigt23: Po co dawac mu odpoczac ? lepiej niech siedza rash i martial na ławce . To jest chore majac tylu zawodnikow do rotacji a my gramy ciagle Lukaku a koles juz jest podmeczony
» 15 kwietnia 2018, 17:38 #58
DjTED: Prawda. Ja nie wiem dlaczego on chory musi grać... Skoro na ławie mamy atomy
» 15 kwietnia 2018, 17:39 #57
dlabigt23: podmeczony i chory :D a Martial i Rash sie kisza na ławce .. to jak nie teraz to kiedy oni maja wchodzic ? w przyszlym sezonie w Carling Cup ?
» 15 kwietnia 2018, 17:43 #56
RedsFan: Może to głupie ale liczę że go zmienią w drugiej polowie chociaż na te 20minut.
» 15 kwietnia 2018, 17:55 #55
MixEx: Lukaku już 2 setka zmarnowana.Szkoda
» 15 kwietnia 2018, 17:36 #54
Fenek: Trochę za mało ruchliwi jesteśmy w ofensywie, dałbym Rasha za Matę.
» 15 kwietnia 2018, 17:32 #53
DjTED: Mata fatalnie. Brakuje Lingarda albo Mart/Rash. Sanchez coraz lepiej
» 15 kwietnia 2018, 17:30 #52
RedDevils4life: Mata fatalnie? Aha.
» 15 kwietnia 2018, 17:31 #51
DjTED: No fatalnie. 0 strzałów 0 klarownych podan
» 15 kwietnia 2018, 17:34 #50
karol100: Reka boga
» 15 kwietnia 2018, 17:29 #49
RedDevils4life: Ale zaserwował.
» 15 kwietnia 2018, 17:28 #48
Mattias: Nudy. Lepiej spędzić czas na świeżym powietrzu bo od oglądania hosekracji taktycznej zaczynają boleć oczy. Za tydzień starcie z Tottenhamem w ramach FA Cup - ostatni mecz wart oglądania w tym sezonie.
» 15 kwietnia 2018, 17:27 #47
RedDevils4life: Jak masz zamiar zapisywać najciekawsze spotkania w kalendarzu to od razu odpuść sobie kibicowanie.
» 15 kwietnia 2018, 17:29 #46
RedsFan: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.04.2018 17:33

Nastepny wyznawca hosekracji (albo multi konto albatomcia czy jak on tam ma :) . Głupota jednak jest zarazliwa.
» 15 kwietnia 2018, 17:30 #45
DjTED: Realowi by gwizdneli. Tych palantow nie da się sluchac
» 15 kwietnia 2018, 17:21 #44
MixEx: No ciekawe czy teraz Rudzki będzie płakał przez to że sedzia sie pomylił (karny dla united powinien być)
» 15 kwietnia 2018, 17:20 #43
marcienko55: sportslive juz nie ma ?
» 15 kwietnia 2018, 17:17 #42
EmilCioran: Dzisiaj kolejne czyste konto Davida a z przodu trójeczka.
» 15 kwietnia 2018, 17:10 #41
maticr7: Uff było blisko. ;)
» 15 kwietnia 2018, 17:12 #40
artix206: Można teraz gdzieś obejrzeć mecz w dobrej jakości w internecie? Bez pobierania czegokolwiek.
» 15 kwietnia 2018, 17:09 #39
Mattias: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.04.2018 16:57

Mourinho przekazał Martialowi że powinien sobie szukać nowego klubu bo nie znajduje się w jego planach na następny sezon. Kontakty z Perisicem zostały wznowione.

Źródło: "The Sun"
» 15 kwietnia 2018, 16:56 #38
BartkoGGMU: Interesujesz się Premier League i cytujesz The Sun, traktując to powaznie? Aha.
» 15 kwietnia 2018, 17:58 #37
Gallacher: Widzieliście końcowę sytuację Milika w meczu AC Milan vs Napoli :D ? ten gracz nigdy nie będzie graczem pokroju Lewandowski jeśli coś takiego pudłuję.W C klasie takie coś z zamkniętymi oczami strzelają.
» 15 kwietnia 2018, 16:55 #36
Michux3: Nie spudłował, leciało w prawy dolny róg ale donnaruma popisał sie mega interwencją
» 15 kwietnia 2018, 16:57 #35
RedsFan: Are you ready lads? GGMU!!
» 15 kwietnia 2018, 16:55 #34
dlabigt23: Niestety ale trzeba sie z tym pogodzic ze Martial odejdzie . On poprostu nie pasuje do taktyki Jose i nawet jesli dawal by z siebie wiecej w obronie to i tak nic tego nie zmieni . Szkoda troche ale nie bedzie tak zle bo jest Sanchez i Rashford do tego za Martiala mozna wyciagnac fajne pieniadze albo jeszcze lepiej zrobic jakas wymiane z jakims klubem a PSG i Juve jest w czym wybierac :)
» 15 kwietnia 2018, 16:52 #33
RememberMe: Też Wam wygasła subskrybcja w Delta Media Player?
» 15 kwietnia 2018, 16:51 #32
raceman08: Niestety :(
» 15 kwietnia 2018, 17:22 #31
krystus123: Jprd a gdzie w wyjściowym składzie Martial i Rasford
» 15 kwietnia 2018, 16:46 #30
RedDevils4life: 19.04 Burnley-Chelsea
06.05 Arsenal-Burnley

Ja nic nie sugeruję.
» 15 kwietnia 2018, 16:29 #29
Gunner01S: Dadza rade na 5 miejsce w obecnej formie obu pozostalych kandydatow.
» 15 kwietnia 2018, 16:29 #28
Sancho: Ja chętnie bym zobaczył Burnley w europejskich pucharach, to byłoby coś nowego, świeżego
» 15 kwietnia 2018, 16:32 #27
jassaj: A ja nie, w sensie, jasne trzymam za nich kciuki żeby rozbili TOP6 czy na 6 czy 5 miejscu. Ale jednak patrząc na LE to zdecydowanie bardziej wolałbym oglądać Arsenal i Chelsea, bo jednak one podnoszą poziom rozgrywek a kto wie czy za 12 miesięcy zaś któraś z tych ekip nie uczyni sobie z tej drogi drogi do raju. Burlney jak znam życie pokazałoby tyle co Everton, Southampton czy WHU w ostatnich latach, czyli albo wogóle nie weszło do fazy grupowej albo dostało sromotny wpierdziel na zasadzie- " i tak nie wygramy więc olewamy LE bo w PL jest większa kasa i większe parcie na "sukces" i większa konkurencja więc ten puchar to dla nas tak sobie poklepać i pojeździć po Europie "
» 15 kwietnia 2018, 16:37 #26
Sideswipe: szkoda liczyłem na większą rotację
» 15 kwietnia 2018, 16:26 #25
Pogman4899: No nic skład składem a po prostu ten mecz z obowiązku trzeba wygrać tyle. Mi tylko szkoda Martiala że z 20stym zespołem nadal siedzi na ławie i nie gra
» 15 kwietnia 2018, 16:25 #24
kckMU: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.04.2018 16:25

pbs.twimg.com/media/Dap0E4XWkAA0fGz.jpg

To ci ścierka.
» 15 kwietnia 2018, 16:25 #23
Kalina: Czy to dua pana Olivera?
» 15 kwietnia 2018, 16:40 #22
RedDevils4life: Powiem krótko, Newcastle.
» 15 kwietnia 2018, 16:24 #21
Wawrzu: Jak ktoś ma zamiar obstawiać coś na ten mecz to polecam żółte kartki +2.5
» 15 kwietnia 2018, 16:21 #20
harris: Ja dałem handi -2.5 MU. Liczę na grad bramek
» 15 kwietnia 2018, 16:23 #19
RememberMe: Skład na plus. To co wiemy, to to, że Martial i Shaw odejdą, prawie oczywiste staje się więc, że zakupimy prawego pomocnika i lewego obrońce. Fajnie, że Pogba będzie ofensywny, ciekawe tylko czy nie obrazi sie za brak Lingarda w składzie. Smalling i Lindelof - to zapewne rezerwowy duet obrońców, a podstawowy jest szykowany na FA Cup, czyli Bailly i Jones.
» 15 kwietnia 2018, 16:20 #18
harris: Taaa Smalling rezerwowy jak on w każdym meczu gra w pierwszym
» 15 kwietnia 2018, 16:25 #17
JuzaLord: Ma ktoś linka do polskiego streama bo sportlife info nie działa xd
» 15 kwietnia 2018, 16:19 #16
trader7: Dobrze to wygląda
» 15 kwietnia 2018, 16:19 #15
RedsFan: Ciekawi mnie czy Martial nie przez napięta sytuację z Jose, czy jednak forma lub mentalność nie pozwala mu dobrze grać. Trzeba przyznać że juz sporo czasu nie pokazywał nic ciekawego jak wchodził, a jego zapał do gry gdzieś uciekł.
» 15 kwietnia 2018, 16:15 #14
gaucho2015: Czas pogodzić się z tym, że Martial odejdzie. Jose nie da go na prawą stronę, a Rashford jest wychowankiem, więc nie odejdzie. Szkoda, w Juve będzie super klepał. Przez głupotę go tracimy.
» 15 kwietnia 2018, 16:11 #13
Janek: No jak, przecież Martial zostaje w PL i będzie bił się w Arsenalu o Top 6 :) przynajmniej na pewnej stronce takie rzeczy wyczytałem :D
» 15 kwietnia 2018, 16:15 #12
Noctate: btw to mam nadzieję, że w meczu z Bournemouth nasz kochany menago porotuje trochę składem (Martial, Rashford in), może da szansę Shawowi
» 15 kwietnia 2018, 16:10 #11
RedDevils4life: Spoko skład, oby DDG zachował czyste konto.
» 15 kwietnia 2018, 16:10 #10
Foster: Luke Shaw The End
» 15 kwietnia 2018, 16:08 #9
Michux3: Cieszę się że gra Mata, świetny koleś
» 15 kwietnia 2018, 16:07 #8
kolek1996: GG Manchester United !! Po 3 punkty !
» 15 kwietnia 2018, 16:06 #7
grzeho16: Komentarz zedytowany przez usera dnia 15.04.2018 16:06

Baily ma kontuzje?
» 15 kwietnia 2018, 16:05 #6
RedsFan: Też zacząłem się zastanawiać co z nim.
» 15 kwietnia 2018, 16:11 #5
Mraskyy: Pewnie dostal wolne. Po co ma grac z zespolem ktory ma 20 miejsce
» 15 kwietnia 2018, 16:18 #4
Janek: Martial zagra jeszcze choć raz w tym sezonie?
» 15 kwietnia 2018, 16:04 #3
Michux3: To samo można zadać apropo Krychowiaka
» 15 kwietnia 2018, 16:06 #2
Blau: Tylko z ławki kilka minut, a w przyszłym sezonie zmiana barw.
» 15 kwietnia 2018, 16:07 #1