Hiszpański pomocnik przyznaje, że dużym ciosem dla drużyny Jose Mourinho było odpadnięcie z rozgrywek Ligi Mistrzów.
– W United obowiązkiem w każdym sezonie jest walka o tytuł. Rozumiem więc, że ludzie nie są w 100% zadowoleni z tego, jak przebiega ten sezon – mówi Herrera.
– Dajemy z siebie wszystko na boisku. Sezon jeszcze się nie skończył. Wciąż mamy szansę na progres: możemy ukończyć rozgrywki na drugim miejscu i musimy walczyć o Puchar Anglii.
– Odkąd opadliśmy z Ligi Mistrzów było nam trudno, to był najgorszy moment sezonu. Moja ocena sezonu na chwilę obecną to 7/10. Jeśli wygramy FA Cup, to podwyższę ocenę do ósemki – dodaje Ander.