Fantastyczna bramka Pereiry na wypożyczeniu [wideo]

» 16 października 2017, 08:59 - Autor: matheo - źródło: twitter.com
Andreas Pereira zdobył fantastyczną bramkę w meczu Valencii z Realem Betis. Nietoperze rozbiły rywala aż 6:3.
» Andreas Pereira do końca sezonu 2017/2018 będzie przebywał na wypożyczeniu w Valencii
Wypożyczony do Valencii Pereira ustalił wynik spotkania w 90. minucie, popisując się kapitalnym uderzeniem zza pola karnego.

Mecz w Sewilli miał niesamowity przebieg. Valencia wygrywała już 4:0, ale od 79. minuty, w odstępie pięciu minuty, straciła trzy gole. Końcówka należała jednak do gości, którzy dzięki trafieniom Simone Zazy i Andreasa Pereiry uspokoili grę.

Pereira jest wypożyczony do Valencii do końca sezonu 2017/2018. Manchester United w umowie z Hiszpanami zawarł jednak klauzulę pozwalającą na wcześniejszy powrót zawodnika na Old Trafford.