Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Lingard: Muszę częściej strzelać gole

» 24 maja 2017, 07:32 - Autor: Bart - źródło: tribalfootball.com
Jesse Lingard przed finałowym starciem z Ajaxem Amsterdam, stwierdził, że wraz z zaawansowaniem swojej piłkarskiej kariery, musi zacząć zdobywać większą liczbę bramek.
Lingard: Muszę częściej strzelać gole
» Jesse zdobył kilka ważny goli dla United. To jednak za mało.
Anglik, który w grudniu skończy 25 lat, wie że nie może być już dłużej opisywany jako młody piłkarz. Lingard zdołał zdobyć jedynie jednego gola w lidze w 25 występach w tym sezonie.

- Myślę, że wiek 25, 26, 27 lat to szczytowe lata. To wtedy odpalasz i wykorzystujesz całe zgromadzone doświadczenie w swojej grze i uczysz się na jego podstawie - komentował Jesse.

- Proces idzie dalej, przenosząc doświadczenie na kolejny sezon. Ucząc się dalej, możesz jednocześnie ciężko pracować. Muszę strzelać więcej bramek. To nadejdzie, miejmy nadzieję, że w kolejnym sezonie, albo jeszcze kolejnym.

- Czasami trzeba znaleźć się w odpowiedniej pozycji, w odpowiednim czasie. Mam nadzieję, że piłka częściej będzie mnie znajdować - mówił angielski zawodnik.


TAGI


« Poprzedni news
Ajax - Man Utd na żywo. Gdzie obejrzeć w TV finał LE?
Następny news »
Sergio Romero wdzięczny Mourinho za zaufanie

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (50)


majk: Are you fukin serious?
» 24 maja 2017, 20:10 #42
Fenek: No to tylko czekać aż odpali...
» 24 maja 2017, 17:35 #41
atos1234: Piłkarz dobry...Ale na WBA czy Stoke
» 24 maja 2017, 15:27 #40
Fugas: Myślę że nawet w ekstraklasie by się nie wyróżniał.
» 24 maja 2017, 16:48 #39
dev13: Lubie go jest ambitny troche moze szlony ale ma talent dzis wystarczy jak trafisz jedna brameczke i wygramy LE :D :D :D
» 24 maja 2017, 15:07 #38
odbyciarz: Właśnie talentu to nie ma zbyt wiele, ale ja też go lubię za ambicje i serce na boisku.
» 24 maja 2017, 15:34 #37
mamwsiowd: Dla mnie Lingard jest zagadką ! Co on i komu robi, że przy tak beznadziejnej grze trafia do pierwszej jedenastki MU.Chyba Klewerlej i Łelbek więcej myśleli od niego na boisku.Jak będzie wystawiony do gry to wg. mnie jakby MU grał w 10 przeciwko 11 przeciwnikom !!
» 24 maja 2017, 14:26 #36
Diabelred: No niestety Jesse jak mamy dzis wygrac to musisz pokazac cos wiecej niz tylko bieganie. Chociaz moze Mourinho nas zaskoczy i zagra ofensywnie stawiajac na Mate/Martiala? Malo realne, ale dopoki nie bedzie skladow to jest nadzieja. :D
» 24 maja 2017, 13:47 #35
Fugas: Najlepiej jak złamie nogę wysiadajac z autobusu. Martial też raczej słabo ale on przynajmniej może "odpalić".
» 24 maja 2017, 14:00 #34
Sideswipe: "Najlepiej niech złamie nogę"... nie no brawo, jakim kretynem trzeba być by komukolwiek tak źle życzyć.
» 24 maja 2017, 14:07 #33
Fugas: Ponieważ klub jest wazniejszy od jakiegoś tam Lingarda. A tobie radze delikatnie wyluzować bo ci żyłka pęknie. Sam jesteś kretynem jak myślisz że ludzie piszą takie rzeczy na poważnie.
» 24 maja 2017, 14:12 #32
Sideswipe: A jakiś tam Lingard nie jest częścią tego klubu? Czy tego chcesz czy nie jest i ty swoimi debilnymi tekstami nic nie wskórasz, więc lepiej się zamknij. Co za różnica czy na poważnie czy nie, fajnie byś się czuł jakby ci kolega (jeśli jakichś masz) życzył złamania nogi a potem mówił że żartował?
» 24 maja 2017, 14:37 #31
Kalina: Dla niego Manchester United to tylko nazwiska czyli pewnie kilku pilkarzy tego klubu. Zwykly kibic sukcesu nic wiecej
» 24 maja 2017, 15:25 #30
Fugas: Po 1 Lingard to nie jest żaden mój kolega, co najwyżej znajomy. Ale nawet jeśli to jakoś bym się tym nie przejął. A ty kalina widze że mnie dobrze znasz skoro takie wnioski wyciagasz. A kibice sukcesu już dawno siedzą na stronie farsy.
» 24 maja 2017, 16:46 #29
Kalina: Jakby bylo inaczej to nie cisnalbys po zawodniku ktory rowniez jest Manchesterem United (nalezy do tego klubu) ktoremu rzekomo kibicujesz
» 24 maja 2017, 18:38 #28
Fugas: A ty chyba nie oglądasz meczy United albo jesteś ślepy że go bronisz, chyba że pasuje ci 6 miejsce to zwracam honor.
» 24 maja 2017, 19:33 #27
duncaneedwards: Dzisiaj JESSI pokaze calemu swiatu swoja nowa cieszynke,ktora opatentuje
» 24 maja 2017, 13:38 #26
1996kutno: jeszcze pewnie z pogbą :D
» 24 maja 2017, 14:19 #25
szarosc: Jak strzeli zwycięskiego gola to może dla mnie cieszyć się przez całe wakacje z kim chce..
» 24 maja 2017, 14:58 #24
SYSTEM: Z całą pewnością najgorszy piłkarz w składzie obok takich gwiazd jak Darmian i Fellaini.
» 24 maja 2017, 13:09 #23
b90: Jak dziś nic nie pokaże to dziękuje mu za grę w tych barwach. Gra chyba tylko dlatego że nie ma kto grać ale po letnim oknie się to zmieni. Gość niczym nie wyróżnia się od przeciętnych piłkarzy ofensywnych w PL, a powinien być klasę lepszy od tuzów z Bornemouth, Watford i innych słabeuszy.
» 24 maja 2017, 13:01 #22
mikon70: Jak ja go nie lubię, to jak jakimś cudem dzisiaj zagra to oby strzelił coś
» 24 maja 2017, 12:44 #21
qlop: Ten gość, nie jest w stanie nawet w połowie, doścignąć osiągnięć Naniego w United.
» 24 maja 2017, 13:07 #20
Diabelred: Qubutek,

Nie tyle co jest lubiany przez menagerow, co po prostu duzo biega + ma status wychowanka(a takich przereklamowanych Anglikow niestety sie na sile promuje co pokazaly wczesniejsze przyklady Cleverleya czy welbecka). Przypadek Lingarda pokazuje jak na prawde niewiele potrzeba by grac( i to regularnie) w tak duzym klubie jak nasz.
» 24 maja 2017, 13:43 #19
qlop: Kończ waść, wstydu oszczędź.
» 24 maja 2017, 12:19 #18
Luke88: Ooo, a ja postawiłem, że dziś strzeli :D
» 24 maja 2017, 11:54 #17
wladek22ban: Krakowscy kibice mają fajną przyśpiewkę o Lindegardzie nawiązującą do tego niusa :D
» 24 maja 2017, 11:23 #16
odbyciarz: Lindegardzie?
Lindegaard to był bramkarz, z tego co pamiętam to raczej taki średniawy, ale relfeks miał skubany.
» 24 maja 2017, 16:14 #15
duncaneedwards: Ten kto duzo gada malo robi
» 24 maja 2017, 11:12 #14
wmb035: Tak jest! Jak się zaweźmie w sobie to wszystkim w pięty pójdzie, aż im laczki pospadają. Zobaczycie, żę w przyszłym sezonie podwoi tę liczbę goli i nie będzie wam tak do śmiechu.
» 24 maja 2017, 10:59 #13
PanWolodyjowski: Czyli 2 gole w sezonie ?
» 24 maja 2017, 11:32 #12
wmb035: A co? To mało?
» 24 maja 2017, 11:36 #11
b90: On podać często nie umie normalnie a wy tu o golach gadacie.
» 24 maja 2017, 13:14 #10
Fugas: Zrób coś w końcu dla tego klubu i odejdź. Liczby żałosne gra padline a okazji więcej sam zmarnował niż stworzył innym.
» 24 maja 2017, 10:11 #9
Kundziu: Jak ja nie lubię takiego pitolenia. Mniej gadania, a więcej grania na poziomie...
» 24 maja 2017, 09:46 #8
Sancho: Musisz mniej grać a nie strzelać. Wtedy gole przyjdą same, wypracowane przez zespół
» 24 maja 2017, 08:18 #7
QsQs: Komentarz zedytowany przez usera dnia 24.05.2017 08:19

Wierzę w Ciebie Jessie! Liczę na 1:0 dla MU i taką akcję jak w meczu Watford - Liverpool (Leiva-Can). Fellaini wrzuca piłkę a Lingard strzela spektakularnie z PRZEWROTKI. Specjalnie nie nawiązałem do gola Nani-Rooney, a do gola Leiva-Can, ponieważ oni tak samo jak u nas Fellaini, Lingard, delikatnie mówiąc...są średnio szanowani przez swoich kibiców. Życzę im tego z całego serca.
» 24 maja 2017, 08:10 #6
chojnas95: Tylko oby trafił do siatki a nie słupek. Ale wierze w każdego naszego chłopaka i oby sie działo jak tutaj opisałeś. Glory MU
» 24 maja 2017, 08:25 #5
Budewajn: Szczerze bo chętniej zobaczyłbym Fellainiego robiącego przewrotkę :D
» 24 maja 2017, 09:56 #4
Krystiano98: Fellaini mocniej strzela głową niż nogą, nie ma szans na przewrotke :P
» 24 maja 2017, 10:03 #3
EmilCioran: News idealny na hejt Lingarda. Zaczynajcie! Czas start!
» 24 maja 2017, 07:36 #2
Vampiro: Proces