Moyes: Nie mogę doczekać się początku sezonu

» 7 sierpnia 2013, 08:15 - Autor: matheo - źródło: ManUtd.com
David Moyes jest umiarkowanie zadowolony z wtorkowego meczu sparingowego z AIK Fotboll. Ostatnie spotkanie Manchesteru United na tegorocznym tournée zakończyło się remisem 1:1.
» David Moyes jest zadowolony z ostatniego sprawdziany Manchesteru United w ramach Tournee 2013
Czerwone Diabły musiały gonić wynik, po tym jak fantastycznym uderzeniem zza pola karnego popisał się Robin Quaison. Wyrównującego gola zdobył Angelo Henriquez.

– To był dla nas trudny mecz. W pierwszej połowie graliśmy nieco lepiej, choć byłem nieco zmartwiony liczbą szans, którą pozwoliliśmy wypracować rywalom – mówi David Moyes na łamach MUTV.

– W pierwszych 15 minutach zbliżaliśmy się do linii końcowej trzy czy cztery razy i miałem nadzieję, że jedno z tych dośrodkowań znajdzie naszego zawodnika. Tak się jednak nie stało.

– Wróciliśmy do gry w drugiej połowie, po tym jak straciliśmy gola. Ograniczyliśmy liczbę szans rywali i sami mieliśmy kilka okazji. Myślę, że w drugiej połowie powinniśmy byli wygrać to spotkanie.

– Jesteśmy już prawie na finiszu przygotowań do nowego sezonu. Na pewno chcielibyśmy mieć większą stabilność w zespole, bo cały czas mieliśmy 1-2 zawodników, którzy wypadali ze składu z powodu kontuzji. Piłkarze spisywali się jednak świetnie i nie mogę doczekać się początku sezonu – dodał Moyes.