A-League All Stars - Man Utd: Pierwsza wygrana Moyesa!

» 20 lipca 2013, 14:21 - Autor: Rio5fan - źródło: Devilpage.pl
David Moyes może cieszyć się ze swojego inauguracyjnego triumfu w roli menadżera Manchesteru United. Czerwone Diabły pokazały dziś fantastyczny futbol, co znalazło odzwierciedlenie także w wyniku - 5:1 dla mistrzów Anglii.
» David Moyes ma na koncie pierwsze, bardzo efektowne zwycięstwo w roli menadżera United. Czerwone Diabły ograły australijskich rywali 5:1, a z dobrej strony pokazali się Danny Welbeck i nowy nabytek klubu z Old Trafford, Wilfried Zaha. Dwa trafienia na swoich koncie zapisał również zawodnik rezerw - Jesse Lingard.
Autorem pierwszego strzału w tym spotkaniu był zawodnik gospodarzy, Predrag Bojić. Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło pod nogi Australijczyka, lecz jego uderzenie poszybowało wysoko nad bramką.

Przyjezdni odpowiedzieli już w 6. minucie, kiedy to Tom Cleverley wrzucił futbolówkę wprost na głowę Phila Jonesa, ale były gracz Blackburn nie zdołał pokonać golkipera rywali.

Już minutę później Czerwone Diabły stworzyły sobie kolejną groźną okazję. Podanie Jessego Lingarda znalazło w polu karnym Danny‘ego Welbecka, jednak i tym razem zwycięsko z pojedynku wyszedł Ante Čović.

Podopieczni Davida Moyesa raz po raz mieli okazję na dośrodkowanie piłki z rzutu rożnego. Po jednym z nich dobrą okazję zmarnował Patrice Evra. Francuz nie był kryty przez żadnego z przeciwników, jednak wynik na tablicy świetlnej się nie zmienił.

Fani mistrzów Anglii mogli cieszyć się z pierwszego trafienia swoich ulubieńców w 11. minucie. Danny Welbeck błyskotliwie przepuścił między nogami podanie z prawej strony boiska, co sprawiło, że Jesse Lingard znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. 20-latek wpisał się na listę strzelców kozłowanym strzałem w lewy róg bramki.

Gospodarze postanowili odpowiedzieć na straconego gola, czego efektem była składna trójkowa akcja zakończona bardzo mocnym uderzeniem nad poprzeczką bramki Andersa Lindegaarda.

16. minuta towarzyskiego starcia przyniosła kolejny korner dla Czerwonych Diabłów. Ponownie niekryty Patrice Evra uderzał z piątego metra, lecz futbolówka i tym razem poszybowała zbyt wysoko.

Nieco ponad 10 minut później po raz pierwszy musiał wykazać się duński golkiper Manchesteru United. Ładna akcja gospodarzy została zwieńczona kąśliwą próbą Bojicia, ale Lindegaard zapobiegł utracie bramki.

Ante Cović musiał po raz drugi wyjąć piłkę z siatki w 34. minucie. Jesse Lingard dynamicznie zszedł z futbolówką przy nodze do środka boiska, oddał ją do Ryana Giggsa, który świetnym delikatnym podaniem wyprowadził Danny‘ego Welbecka na czystą pozycję. Anglik zachował zimną krew i podwoił bramkowy dorobek swojego zespołu.

22-latek mógł podwyższyć wynik już pięć minut później po tym, jak otrzymał cudowne długie podanie od Wilfrieda Zahy. Wychowanek United minął bramkarza, ale temu w sukurs przyszedł jeden z defensorów.

W 42. minucie najlepszą szansę na zdobycie bramki mieli gospodarze. Besart Berisha otrzymał dobre zagranie z prawej strony pola karnego i znalazł się w dogodnej okazji przed bramką Czerwonych Diabłów. Jego strzał został jednak ofiarnie zablokowany przez wślizg Rafaela.

Arbiter doliczył do pierwszej części meczu zaledwie minutę, w której drobnego, lecz jak się później okazało niegroźnego, urazu doznał zdobywca drugiej bramki dla Manchesteru.

Po przerwie w ekipie gospodarzy pojawiło się dwóch nowych piłkarzy. David Moyes także zdecydował się na korektę - Rio Ferdinanda zastąpił Michael Keane.

20-latek niemal od razu popełnił błąd, który prawie zakończył się utratą bramki. Gracz z numerem 38 mógł zrehabilitować się chwilę później, lecz jego uderzenie głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego poszybowało nad poprzeczką.

W 52. minucie Anders Lindegaard został pokonany po składnej akcji gwiazd australijskiej A-League. Besart Berisha miał sporo wolnego miejsca w okolicach 16 metra i płaskim strzałem nie dał Duńczykowi szans na interwencję.

Kibice nie musieli długo czekać na odpowiedź Czerwonych Diabłów. Wilfried Zaha przedarł się prawą flanką, zszedł do środka i zagrał do Ryana Giggsa. Walijczyk obsłużył podaniem Jessego Lingarda, który po szybkim zwodzie umieścił futbolówkę w okienku bramki Čovicia.

W 62. minucie w ekipie gospodarzy ponownie doszło do podwójnej roszady. W zespole mistrzów Anglii Ryana Giggsa zastąpił Robin van Persie.

Siedem minut później Danny Welbeck po raz kolejny otrzymał wyśmienite prostopadłe podanie. Wychowanek United minął bramkarza, ale i tym razem futbolówka nie znalazła drogi do bramki. 22-latek zrehabilitował się jednak po dośrodkowaniu Robina van Persie z rzutu rożnego i Czerwone Diabły prowadziły już różnicą trzech goli.

W 71. minucie strzelec trzeciej bramki dla Manchesteru opuścił plac gry, a pojawił się na nim Adnan Januzaj. Michaela Carricka zastąpił z kolei Anderson.

Pięć minut później Robin van Persie przejął obowiązki kapitana, bowiem na ławce rezerwowych usiadł Patrice Evra. Swoją szansę dostał za to Fabio.

Ostatni gol w tym spotkaniu padł w 87. minucie. Robin van Persie nie wykorzystał sytuacji jeden na jeden z bramkarzem, ale okazja do poprawki przyszła bardzo szybko. Król Strzelców Premier League ustalił wynik rywalizacji płaskim strzałem z prawej nogi.

Do końcowego gwizdka wynik nie uległ już zmianie i David Moyes mógł cieszyć się z inauguracyjnego triumfu w roli szkoleniowca Manchesteru United.

A-League All Stars - Manchester United 1:5 (0:2)
(Lingard 11‘, 55‘, Welbeck 34‘, 69‘, Berisha 52‘, Van Persie 87‘)

Skład United: Lindegaard - Rafael, Ferdinand (Keane 45‘), Jones, Evra (Fabio 76‘) - Carrick (Anderson 71‘), Cleverley, Giggs (Van Persie 62‘), Zaha, Lingard - Welbeck (Januzaj 71‘).

» 21 lipca 2013, 13:48 #63
kacpersky: I niech ktoś mi powie, że Czelsky ma silną bazę kibicowską... (wyłączając oczywiście kibiców z Londynu, bo fetują wygrane bardzo kulturalnie)
Te trepy sezonowe kończące 2gą klasę gimnazjum ganiają już nie za klubami tylko piłkarzami/gwiazdkami. Dziś "Cielsi" jutro pe-ez-że... Głowa człowieka boli.
Piszcie sobie te wasze durnoty w sandboxie na fcc.pl, a nie śmiecicie po cudzych serwisach.

Ema i do zobaczenia w drugiej lidze!
» 21 lipca 2013, 15:03 #62
KejsiK: Pseudoznawco oni tam pojechali trenować, a nie wygrywać, wielki fan....
» 22 lipca 2013, 13:19 #61
kapiozza: kaspersky wypraszam sobie, tez skończyłem drugą gimnazjum, ale nie jestem żadnym ,,Trepem" jak to nazwałeś. To że większość taka jest nie znaczy, że osoba kończąca drugą klasę gimnazjum jest ,,Trepem" który ugania się za Gwiazdkami.
» 22 lipca 2013, 15:03 #60
BraveDevil: Kolejny troll i masa postow... skonczcie juz tą dziecinade :) spoko wygrana, ale news moglby byc bardziej przejrzysty na wprowadzeniu...
» 23 lipca 2013, 14:24 #59
Klimaa: Chłopaki wreszcie zagrali jak powinni. Bardzo fajny mecz rozegrał Lingard.
» 21 lipca 2013, 11:26 #58
bartoszek4502: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.07.2013 00:55

Lindegard-Miał mało pracy , chodź przy straconej bramce mógł lepiej się popisać
Rafael-Poprawny mecz ,mało strat i kilka dobrych wejść ofensywnych
Ferdinand-Dobry mecz ,choć kilka niecelnych podań
Jones-Bardzo dobry mecz jako stoper , dużo wygranych pojedynków ,mógł nawet wpisać się na liste strzelców
Evra-Bardzo dobry mecz Pata , dużo wejść w pole karne i dobrze w defensywie
Carrick-Dużo mniej strat niż w poprzednim meczu choć nie zachwycił nas jak to robił przez cały poprzedni sezon
Cleverly-Dobrze sobie poczyniał w śrdku pomocy a szczególnie po zejściu carricka
Zaha-Przyzwoity mecz Wilfreda ,choć miał sporo strat ale wynagrodził to pięknymi zagraniami
Lingard -Bardzo dobrze wykorzystał szanse , strzelił 2 gole i popisał się asystą przy tym dobrze ciągnąc akcje swojego zespołu nie popełniając przy tym błędów
Giggs-Po słabym meczu przeciwko Sinha all stars Walijski czarodziej znów nas pozytywnie zaskoczył popisując się dwiema asystami i pięknymi zagraniami
Welbeck-Strzelił 2 gole ale mógł strzelić więcej niewykorzystując kilka dogodnych sytuacji

RVP-strzelił gola wchodząc z ławki
Anderson-sporo strat i niecelnych zagrań , ale często udawało mu się to ratować
Januzaj- dobry mecz ,wchodząc z ławki udało mu się kilka razy ładnie zagrać ,przy jednej sytuacji miał pecha ,bo uderzył w słupek
Fabio-Nie było widać różnicy po zejściu Evry
Keane -Słaby mecz młodego Anglika ,mógł lepiej zachować sie przy straconym golu
» 21 lipca 2013, 00:52 #57
vip14: Doskonały mecz w wykonaniu Czerwonych Diabłów :) Zaha rozegrał piękny mecz, Lingard dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.. Po prostu doskonale :D Obyśmy takie same sukcesy odnosili w nadchodzącym sezonie =) Glory, Glory Manchester United :)
» 21 lipca 2013, 00:34 #56
Beere: Evra zderzył się z zawodnikiem w stylu Naniego, nie wiadomo nic czy wszystko ok?
» 21 lipca 2013, 00:01 #55
kacpersky: Lingard bardzo dobre zawody - energicznie, z parciem, wywierał presję, grał wysoko. Chłopak zapowiada się doskonale.
Welbz spudłował dwukrotnie niemiłosiernie, ale ostatecznie dwie strzelone bramki go uratowały. Ogółem na wysokim poziome, choć nerwowo (to dla niego akurat charakterystyczne).
Szkoda, że nie wystąpił Powell (kontuzja), bo biorąc pod uwagę lekkość z jaką przychodziło nam stwarzać sobie okazje mógł coś z tego tortu uszczknąć. :)

W ogóle czy ktoś wie czy na tournee pojechali: Henriquez, Bebe i Wottoon?
» 20 lipca 2013, 18:17 #54
BartASiu: Nie pojechali. Bebe grał ostatnio mecz w U-21, a reszta nie wiem ;)
» 20 lipca 2013, 18:34 #53
Kamixxx: brawo Diabełki ! :)
cieszy rezultat meczu...oby tak dalej :)
» 20 lipca 2013, 18:13 #52
UnitedProClub: Tylko pomyślcie co teraz potrafią tacy gracze jak Lingard czy Zaha... co dopiero za parę lat gdy nauczą się o wiele wiele więcej i nabiorą cennego doświadczenia.. ale i tak potrzebujemy jeszcze jednego lub dwóch klasowych śr.pomocników i 1 skrzydłowego niestety nie ma opcji..
» 20 lipca 2013, 18:13 #51
grandes: Danny Welbeck widać ,że jeśli nauczy się strzelać bramki z zimną krwią to będzie wielką gwiazdą. Zawsze wie co zrobić z piłką, piłka co najważniejsze go lubi bo do tych sytuacji dochodzi.
» 20 lipca 2013, 17:59 #50
Satler4: Zaha dzisiaj nieźle, miał parę strat ale i kilka świetnych zagrań. Według mnie ma on jeden problem a mianowicie taki, że za bardzo się spina. Momentami widać, że jest spięty we większości tego co robił ale jak się oswoi z presją to będzie z niego wielki pożytek!
» 20 lipca 2013, 17:45 #49
DIABELEKzUNITED: dla mnie zawodnik meczu Lingard ! Ta wspaniała bramka (ta 2) i ogólnie za udany debiut, takie debiuty to najczęściej się w fifie zdarzają po 2 w debiucie :)
» 20 lipca 2013, 17:18 #48
MU29: Jaki debiut?
» 20 lipca 2013, 18:07 #47
bartoszek4502: chodzi mu o debiut goli jesse:D
» 21 lipca 2013, 00:20 #46
naniLuis: Dobry mecz, dobrze ,że Robin trafił :) Lingard MOTM :)
» 20 lipca 2013, 17:17 #45
grobla95: Nono Lingard ma potencjał. Na prawde mi zaimponował. Welbeck pomimo 2 goli, nadal niepewnie czuje sie w 90% sytuacjach. Hernandez przy jego okazjach pewnie spokojnie miałby hat-tricka. Na jakiej pozycji Lingard grał nominalnie w tym meczu ?
» 20 lipca 2013, 17:15 #44
niedoniebieski: jako lewy skrzydłowy
» 20 lipca 2013, 18:01 #43
mu007: nieźle jak na debiutanta dla Jessego Lyngarda
» 20 lipca 2013, 16:39 #42
SapphirUnited: Wspanialy wystep mlodych. Oby dostawali szanse w PL, jesli sie nie uda to nic sie nie stanie, 5 druzyn z czolowki beda czesto gubic punkty.
» 20 lipca 2013, 16:39 #41
jelonq1: oglądałem drugą połowę i mogę odnotować Zaha na plus Jesse Lingard na plus i Ryan Giggs też reszta dobre solidne spotkanie
» 20 lipca 2013, 16:38 #40
Nani1900: Swietny mecz!
W koncu mlodzi zawodnicy pokazali swoj potencjal. Lingard swietny mecz, on powinien dostawa szanse w Premier League w nastepnym sezonie, tak samo jak Januzaj. Oboje maja spory potencjal.
Zaha swietnie krecil na skrzydle, zabraklo tylko szczescia. W koncu przebojo wy, kreatywny gracz na skrzydle.
Welbeck rowniez swietny mecz, zmarnowal te 2-3 sytuacje, ale strzelil te 2 bramki, przepuscil pilke do
Lingarda, Welbeck rowniez bedzie swietny. Wystarczy, ze popracuje nad strzalami i dosrodkowaniami.
W tych graczach widze nasza przyszlosc. Zagrali swietnie.
» 20 lipca 2013, 16:36 #39
emenems: Robin stworzył z Walcotta istnego zabójce pod bramką, trenował z nim ile się dało wykończenie i strzelanie. Welbeck też może się od niego uczyć przecież, chociaż Welbz jest już trochę za stary na taką ,,naukę''. :P
» 20 lipca 2013, 17:29 #38
Satler4: Czemu za stary? Myślę, że bez problemu może z Robinem poćwiczyć kończenie akcji ;).
» 20 lipca 2013, 17:42 #37
Nani1900: Przeciez Welbeck ma dopiero 23 lata...
» 20 lipca 2013, 20:55 #36
emenems: Walcott nie jest wcale młodszy, a Robin praktykował to przez cały swój pobyt w Arsenalu, jeszcze w szkółce z tego co się orientuję pozostawał po treningu żeby poćwiczyć. :)
» 20 lipca 2013, 21:09 #35
Paxius: Ten mecz pokazał jak niesamowity potencjał mają młodzi zawodnicy. Lingard zdecydowanie najlepszy na boisku, 2 gole + asysta, mało strat, niezłe dryblingi, znakomite podania, naprawdę rozegrał dziś świetny mecz. Zaha dziś był słabszy od Lingarda, ale też zagrał dobre spotkanie, choć z pewnością stać go na więcej. Jak Antonio nie poprawi formy to Wilfried z pewnością wskoczy do podstawowego składu. I oczywiście dobrą zmianę dał Januzaj, który grał 20 minut i miał parę świetnych zagrań.
» 20 lipca 2013, 16:03 #34
Samuelikson: Ja jeszcze bym dodał jak świetnie grało im się razem. W II połowie widać było jak pasował do nich Clevs i gra kombinacyjna naprawdę cieszyła oko. Tak przeszło mi przez myśl czy może problemem Clevsa nie jest to, że nie miał z kim grać aby pokazywać pełnie umiejętności? Dziś z młodymi wilkami naprawdę się dobrze rozumiał i gra cieszyła oko.
» 20 lipca 2013, 17:17 #33
Kosiarz1220: Szkoda, że nie ma tej tabely z lewej strony na najlepszego zawodnika meczu :<
» 20 lipca 2013, 15:27 #32
emenems: to jak hejterzy, zwalaniamy Moyesa?
» 20 lipca 2013, 15:22 #31
DaniooO: hohoho, ja bym go w ogole nie zatrudnial, ale zwolnic teraz nie ma sensu
» 20 lipca 2013, 15:33 #30
KejsiK: Hejterzy? popatrz co robi w klubie, co robi z Roo , pierw rozgryź słowo hejter, potem zapoznaj się z sytuacją w klubie, bo te wypociny nie są na miejscu.
» 22 lipca 2013, 13:21 #29
Devan93: Można skądś ściągnać cały mecz?
» 20 lipca 2013, 15:10 #28
InSaneR: Welbeck strzelił 2 gole,a powinien strzelić 4...na plus Januzaj,Lingard,Zaha :) Ciesze się,że wreszcie mamy dobrą młodzież w drużynie,dobrze ze dzis zagrali.
» 20 lipca 2013, 15:07 #27
Panel1996: Jeśli nasza młodzież tj. Clev, Zaha, Welbeck, Fabio, Rafael, Jones, Keane, Januzaj, Lingard będą cały sezon tak grać jak dzisiaj ( choć wiem, że przeciwnik nie był taki jak Real, City, Barcelona, czy Chelsea) to będę spokojny o przyszłość United
» 20 lipca 2013, 15:01 #26
pynduryndu: Clev, Keane? serio? no chyba ze dla Ciebie przyszlosc w LE jest zadowalajaca
» 20 lipca 2013, 15:13 #25
grobla95: nooo clev i keane faktycznie sie nie popisali. Welbeck według mnie też, przynajmniej jeżeli chodzi o zachowanie w sytuacjach bramkowych.
» 20 lipca 2013, 17:17 #24
Samuelikson: Clev akurat naprawdę dobrze grał, zagrał kilka świetnych crossów przez całe boisko, poza tym miałem wrażenie, że grał bliżej własnej bramki niż Carrick. W II połowie świetnie odnalazł się w grze kombinacyjnej z Januzajem, Zahą, Lingardem. Ja mimo wsystko jego występ oceniłbym na +.
» 20 lipca 2013, 17:19 #23
bartoszek4502: clev w 1 połowie bez szału ale za to w drugiej bardzo na plus
» 21 lipca 2013, 00:26 #22
parada: Zaha mistrzostwo świata !! Już nie mogę się doczekać startu EPL.
» 20 lipca 2013, 14:55 #21
NewtonHeath1878: Lindegaard i Keane przy bramce A-League mistrzostwo. :)
» 20 lipca 2013, 14:54 #20
InSaneR: Hahhaa Dokładnie :) O ile jeszcze Keanowi można wybaczyć,bo młody,ale Linde po raz kolejny dał ciała :) Co nie zmienia faktu,że nie chce zeby odchodzil,na rezerwowego sie nadaje...
» 20 lipca 2013, 15:18 #19
redmati: Spokojnie, po debiucie Buttnera wszyscy posadzili Evrę na ławkę, a wiaodmo jak to wyglądało dalej. Poczekajmy trochę, jeśli Januzaj, Zaha czy Lingard pokażą tyle samo w starciu z drużynami PL, to będzie zacnie :)
15-KEANE

Świetny mecz mam nadzieje że będzie jeszcze naprawde dużo takich meczy w sezonie młodzież zdecydowanie na duuuuuży plus Lingard Zaha i Januzaj to nasza przyszłość Kean jakby nie wytrzymał presji grał nerwowo choć podf koniec nieco się uspokoił.

» 20 lipca 2013, 14:40 #16
IMMM: Dafq? Dokładnie co robi Giggs z dwiema asystami i genialnymi zagraniami na 9 miejscu? A i zgubiłeś gdzieś Rafaela.
» 20 lipca 2013, 14:45 #15
champione2013: Clev drugi wowoow nieźle , ale następnym razem skup się na oglądaniu meczu a nie trybun .
» 20 lipca 2013, 14:52 #14
grzecho7654: United45... chyba czytałeś tylko relację.
Najlepiej: Zaha, Giggs, Welbeck, Lingard.
Dobrze: Evra, RVP, Jones, Rafael, Cleverley.
Średnio: Lindegaard, Januzaj, Ferdinand, Fabio, Carrick, Anderson.
Słabo: Keane.
» 20 lipca 2013, 14:53 #13
Daminek8: Jeśli już tak oceniasz to Zaha powinien być wśród tych którzy zagrali: Dobrze. Miał kilka zagrań ale żeby od razu się tak rozpływać nad jego grą, bez przesady.
» 20 lipca 2013, 17:13 #12
sisinho: Chyba mamy alternatywe dla naszych skrzydeł z tamtego sezonu. Żadnych Valencii, Youngów czy Nanich, po prostu Lingaard i Zaha. Ten drugi powinien zadomowić się na stałe na prawej pomocy a ten pierwszy grać na zmianę ze starszymi, no chyba że prezentowałby taką formę jak dzisiaj to nawet i 1 skład ;>
» 20 lipca 2013, 14:33 #11
Lynryx: Dwa "a" w nazwisku ma Lindegaard, Lingard ma tylko jedno ;) Też mi się myliło. A co do treści- pełna zgoda. Tylko czy taki Valencia i Nani zgodziliby się na grę w roli zmienników? Bo osobiście uważam, że Young gdy jest zdrowy gra najmądrzej z naszych skrzydłowych(nie jest najszybszy, ale rozwagę i opanowanie można mu na pewno przypisać), Giggs najsprytniej- ale czasem popełnia głupstwa i nie jest to już zawodnik na cały mecz, zaś Butnner też z powodzeniem może grać na lewym skrzydle- Więc to oni powinni wraz z Zahą i Lingardem tworzyć alternatywę na skrzydłach. Z całym szacunkiem i sympatią dla naszych numerów 7 i 17.
» 20 lipca 2013, 15:06 #10
increase: Nie zapominajmy o Januzaju :)
» 20 lipca 2013, 15:09 #9
Lynryx: racja, racja... na skrzydle mamy po prostu przepych :)
» 20 lipca 2013, 15:16 #8
Samuelikson: Weź pod uwagę, że tacy młodzi zawodnicy nie są w stanie grać całego sezonu i nie tylko chodzi o kondycję ale mogą psychicznie nie wytrzymywać albo będą mieli problemy z utrzymaniem formy.

Nie bez powodu mówi się, że życiówka to 26-28 lat - nie chodzi tylko o samą biologię ale właśnie też psychikę, gracz potrafi wydobywać z siebie co najlepsze, umiejetności, stabilną formę etc.
» 20 lipca 2013, 17:21 #7
Lynryx: Kiedyś z zawodnikami się nie cackano a wiek nie był wymówką. Nikt nie wysiadał psychicznie, bo i nikt nie był traktowany jako osoba, która może psychicznie wysiąść. Osoby, w których sukces w młodym wieku się nie wierzy, nie osiągną go. Potem zaś będą czuć rozgoryczenie i zaczną uciekać do innych klubów. Becks i Giggs- oto najlepsza odpowiedź. Ronaldo także zaczynał w bardzo młodym wieku . To się da zrobić, z piłkarzy, którzy zaczynali wcześnie, wyrastały nieraz wielkie gwiazdy choć oczywiście, jest tak jak mówisz, oznacza to pewne ryzyko. Dlatego Fergie później nie stawiał już tak często na młodzików, nie chciał zaryzykować spadku z najwyższych pozycji, choćby na 2 sezony. Ja sądzę, że Moyes będzie chciał się czymś odznaczyć, jako kreator nowej generacji, więc kto wie? Może zaryzykuje? Może przegramy rywalizacje w tym sezonie, ale ujrzymy to co diabły lubią najbardziej, czyli odnoszących sukcesy zawodników... z piekła rodem, a nie do piekła transferem? ;) każdy z łezką w oku wspomina Fergie boys i niejeden chciałby być świadkiem nowej takiej generacji. Ale oczywiście- głowa musi być na karku i szaleć nie można. Niemniej wydaje się, że co najmniej jeden, a może i dwójka spośród starszych skrzydłowych wydaje się być zbędna. Przykro byłoby mi żegnać któregokolwiek z nich, ale zawsze trzeba działać zgodnie z interesem klubu. Wydaje mi się, że rozsądne i konsekwentne budowanie podwalin młodego zespołu na lata, pokrywa się z nim absolutnie.

Sorry za rozpisanie się ;) Zboczenie literata
» 20 lipca 2013, 20:39 #6
Marcin23: Zaha świetny mecz,tak samo januzaj i lingard.Przy tej dyspozycji zahy to valencia powinien grzać ławkę.
» 20 lipca 2013, 14:33 #5
ValenciaMOTM: Brakuje bramki RVP
» 20 lipca 2013, 14:31 #4
Rio5fan: Już jest dodana.
» 20 lipca 2013, 14:35 #3
increase: Cieszy mnie dobry występ Lingarda. :)
» 20 lipca 2013, 14:29 #2
michas1994: Zaha *_*