Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

CR7: Jesteśmy pewni siebie przed wyjazdem do Anglii

» 27 lutego 2013, 15:49 - Autor: Rio5fan - źródło: Goal.com
Cristiano Ronaldo przyznał, iż wygrana Realu Madryt na Camp Nou da jego drużynie zastrzyk pewności siebie przez rewanżowym spotkaniem z Manchesterem United.
CR7: Jesteśmy pewni siebie przed wyjazdem do Anglii
» Cristiano i jego koledzy są podbudowani triumfem nad Barceloną
We wczorajszej konfrontacji CR7 zdobył dwie bramki i jego drużyna awansowała do finału Pucharu Króla. Wcześniej jednak Królewscy przyjadą na Old Trafford, by zagrać rewanżowy mecz Ligi Mistrzów z Czerwonymi Diabłami.

- Pokonanie Barcelony zawsze jest dla nas bardzo motywujące. Teraz musimy pojechać na Old Trafford, a taki rezultat doda nam mnóstwo pewności siebie - stwierdził Portugalczyk.

Głos w sprawie rewanżowego starcia obu drużyn zabrali także Iker Casillas i Sergio Ramos.

- Chcemy zagrać w Anglii w ten sam sposób. Gra na takim stadionie zawsze jest przyjemna, a my musimy dokonać tego samego, co w starciu z Barceloną. Być może w lidze nie zawsze dajemy z siebie 100%, ale Puchar Króla i Liga Mistrzów to dla nas dwa wielkie wyzwania - powiedział golkiper Królewskich.

- Wynik meczu z Barceloną nie ma wpływu na rywalizację z United, ale na pewno bardzo zmotywuje zawodników. Jesteśmy gotowi na rewanżowe starcie - dodał Sergio Ramos.


TAGI


« Poprzedni news
Casillas: Z United musimy zagrać jak z Barcą
Następny news »
Sir Alex Ferguson: Czujemy, że ten sezon będzie udany

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (34)


Bach: Barcelona była słaba?To zapraszam na na Camp Nou i walnięcie im trzech bramek.Śmiało.
» 28 lutego 2013, 21:37 #33
NNM19: I tak jak wspomniał uzytkownik "benzemaozil" wszystkie znaki na niebie i ziemi mowia o tym, że Real przejdzie dalej, jezeli byłoby inaczej, byłoby to niezmiernie nieuczciwe, jednak i takie rzeczy sie zdarzały. W pierwszym meczu oprócz 4 akcji ManU nie istniało, co prawda mogli nawet wygrac, ale 4 akcje na cał mecz to śmieszne nieco w porownaniu do 30 strzałów Realu. Tak wiec czyste szczescie uratowaloManU przed wysoka porazka, a teraz dochodzi forma, morale Realu, wiec nie wiem czym jest poparty wasz huraoptymizm. PS. nie podniecajcie sie ze Real ma mecz z Barcelona jeszcze w sobote bo Mou powinien go odpuscic, ligowca.
» 28 lutego 2013, 13:56 #32
NNM19: Ale za przeproszeniem pierdo**cie. Jak druzyna piłkarska, najlepsza druzyna piłkarska moze nie umiec grac ataku pozycyjnego? Moze nie byc on najwyzszych lotów, ale jednak wszystko zalezy głownie od przygotowania i dnia. Z taką formą Real powinien spokojnie wygrac z ManU, czy to pozycyjnie czy to z kontr, no chyba ze ManU postawi autobus i nie beda mogli sie przebic bo trzeba pamietac ze Real to strasznie młoda ekipa. Stawiam 0:2 i oby Ferguson nie zszedł na zawał.
» 28 lutego 2013, 13:52 #31
benzemaozil: hehehe oj ludzie ludzie...
widze pewnie siebie przed meczem. Real wygral bo co ? Bo Barca byla slaba i nadziali sie na kontry hehe.
A wy to niby jak gralisice na SB. Dluga pilka,przebitka, jakis rozny i tyle waszej gry , wiec zbytnio sie nie podniecajcie. Bo Real ma zespol , wielka motywacje,Mourinho,Ronaldo i wielkie indiwidualnosci. Udalo wam sie zremisowac , ba mogliscie nawet wygrac, jednak na szczescie tak sie nie stalo. Real tego dnia byl strasznie nieskuteczny . W takich meczach czesto decyduja detale, szczescie itd . Macie te szczescie ze na
Sb Real nie trafil pierwszy,poniewaz mogliscie sie bronic caly mecz 11 na wlasnej polowie.
» 27 lutego 2013, 23:50 #30
maciek1908: RvP również był nieskuteczny, więc możesz stąd wyjść.
» 28 lutego 2013, 01:10 #29
Miszcz1908: Napinke czas zacząć ;p
» 28 lutego 2013, 13:19 #28
damianz5: Real jest mistrzem kontrataku o czym przekonala sie Barcelona naszczescie na Old Trafford Manchester nie bedzie zmuszony od pierwszego gwizdka odslaniac sie mysle ze pokonamy rywala ich wlasna bronia :D
» 27 lutego 2013, 21:44 #27
LeoMessi10: Nie liczcie na wzruszenie CR7 przez 90 minut, szkoda że sprzedaliśmy gwiazde którą Ferguson stworzyl
» 27 lutego 2013, 21:13 #26
RedSidePower: Mam nadzieje ,ze CR7 wchodząc na OT zostanie zamurowany wspomnieniami i nic w meczu nie pokaze ,wg mnie kibice powinni spiąc poślady i zgotować naprawde diabelską atmosferę
» 27 lutego 2013, 20:48 #25
blackopskuba: Mają podnietę,że wygrali z Barceloną ale nie przypomną sobie jak przegrali z Deporciwo czy jak tam nazywają się te słabiasy. Powiem krótko 1minuta gol dla Manchesteru United krysia płacze i tyle.
» 27 lutego 2013, 19:30 #24
blackopskuba: Mają podnietę,że wygrali z Barceloną ale nie przypomną sobie jak przegrali z Deporciwo czy jak tam nazywają się te słabiasy. Powiem krótko 1minuta gol dla Manchesteru United krysia płacze i tyle.
» 27 lutego 2013, 19:30 #23
ElAdriano: NIE!!nie lekceważmy proszę sRealu,ba-nie lekceważmy żadnego z przeciwników.Analizujmy,szukajmy ich słabych stron,zwracajmy uwagę na atuty przeciwników i wierzmy ale nie na ślepo,tylko z rozumem,bo widział kto ślepca co daleko zaszedł?no chyba że z GPSem,którym niewątpliwie SAF nie jest,jest tylko człowiekiem,co prawdza niezwykłym,ale człowiekiem.GLORY MU!!
» 27 lutego 2013, 18:58 #22
kruk581: ta wygrana wczorajsza z Barcelona na pewno na nich pozytywnie wplynela. nawet bardzo. jesli jeszcze w sobote wygraja, to mozemy miec problemy. jednak osobiscie, mam przeczucie, ze MU wygra te spotkanie, a jesli nie wygra, to na pewno awansuje do nastepnej fazy LM
» 27 lutego 2013, 18:32 #21
Dymo: Niech będą pewni siebie, ale muszą pamiętać o tym, że my również jesteśmy. Z nami niestety nie zagrają tak ładnie z kontry jak z Barca ponieważ to oni będą musieli atakować i prowadzić atak pozycyjny (czego Real na wyjazdach nie potrafi ). Myślę, że SAF wczoraj dokładnie obejrzał jak zagrać przeciwko Madrytowi i jak nie zostawiać im tyle wolnego miejsca co Barca . Ja mu ufam. Wierzę, że wygramy !
» 27 lutego 2013, 18:31 #20
GaRoo: Poprawka: Real w ogóle nie potrafi prowadzić ataku pozycyjnego.
» 27 lutego 2013, 18:50 #19
gosc1234: cały czas CR mówi o tym jak kocha MU i tak dalej, a powiem wam, że wg mnie robi szopkę wg mnie, Robin jak jechał na Emirates to nie mówił że nie będzie się cieszył z brami, ani bzdetów że ma teraz lepszą drużynę i wygrają, tak jak to Ronaldo mówi
» 27 lutego 2013, 18:07 #18
Trz: "Być może w lidze nie zawsze dajemy z siebie 100%" jak mozna takie cos powiedziec będąc profesjonalnym zawodnikiem ?
» 27 lutego 2013, 17:26 #17
klopsik2703: Witam sory ze tutaj ale nw gdzie zadac takie pytanie . Na mixgol przeczytalem ze Rooney ma odejsc z MU - prawda / zwykle brednie ?
» 27 lutego 2013, 17:04 #16
Diabel16: Pewnie brednie,ile razy juz odchodzil,to do city to do PSG:)
» 27 lutego 2013, 17:07 #15
ForeverMU: Skoro na mixgol przeczytałeś do jasne, że prawda.
» 27 lutego 2013, 17:09 #14
Nani1900: Jasne, że brednie.
» 27 lutego 2013, 17:23 #13
VIPdwojokpl: Brednie
» 27 lutego 2013, 17:28 #12
segate: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.02.2013 17:05

Ja jestem spokojny o rewanz , nie chce ublizac naszemu zespolowi ale z taka Barcelona to i my dalibysmy rade, Real nic nadzwyczajnego nie zaprezentowal , wykorzystali co mieli do wykorzystania no i Ronaldo zagral pierwsze skrzypce prawie identycznie niz bylo to na Bernabeu w meczu z Nami , nawet Real powiedzialbym zagral lepiej a przynioslo im to tylko jedna bramke strzelona oczywiscie przez Ronaldo (bram , Ferguson nie pozwoli Realowi wywiezc korzystnego rezultatu z OT to my bedziemy swietowac na swoim podworku. Realowi przyjdzie zadowolic sie pucharem krola , my stoimi przed szansa powtorzenia sukcesu z 1999r. wiem ze pilkarze jak i menadzer sa tego w pelni swiadomi lecz nie mowia o tym glosno
» 27 lutego 2013, 17:03 #11
HuiSton: A że tak powiem, co kogo obchodzi co On mówi ( piszę to o zawodniku Realu Madryt, CR), to są puste słowa, i dobrze, niech pompują balonik a zniszczą siebie samych niż my mielibyśmy to zrobić.
» 27 lutego 2013, 16:44 #10
djgodzilla: Barcelona zagrała strasznie nieodpowiedzialnie w obronie, bo CR7 miał zostawione bardzo dużo miejsca, zgubiła ich zbytnia pewność siebie, na CR7 musi być zawsze tak zwany plaster, jednemu obrońcy ciężko cokolwiek zrobić
» 27 lutego 2013, 16:41 #9
vip14: Niech Ronaldo nie będzie taki pewny siebie. Nie lubię zawodników, którzy są pewni siebie i wiedzą na 100%, że wygrają... Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na ten mecz ^^ Glory, Glory Manchester United !!
» 27 lutego 2013, 16:41 #8
reddevil14: Jednak zanim rewanż no OT, będzie jeszcze jeden mecz z barcą.
» 27 lutego 2013, 16:33 #7
sensi: Wydaje mi się że to początek końca wygrywania wszystkiego przez Barcelone, wczoraj grali bardzo słabo nic im nie wychodziło, coraz częsciej im sie to zdarza,zmeczenie materiału?
a Real jak to Real nieprzewidywalny zespół, wczoraj wykorzystał to że Barcelonie gra nie szła zupełnie.
» 27 lutego 2013, 16:31 #6
Diabel16: Zobaczymy co powie po rewanzu,zeby nie zalowal tej pewnosci bo z Bayernem to wyszlo.My mamy wspanialego trenera,Barca grala bez trenera wiec to bedzie inny mecz.......