Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Ferguson o transferze Becksa do PSG

» 2 lutego 2013, 08:26 - Autor: Biafra - źródło: ManUtd.com
Sir Alex Ferguson być może nie jest fanem zamieszania, jakie wywołują media wokół ostatnich dni okienka transferowego, ale transferowi Davida Beckhama do Paris Saint Germain Szkot przyglądał się z ogromnym zainteresowaniem.
Ferguson o transferze Becksa do PSG
» David Beckham do końca sezonu grać będzie w PSG
Były piłkarz Manchesteru United zdecydował się podpisać pięciomiesięczny kontrakt z francuską drużyną zamiast dołączyć do jednego z rywali Czerwonych Diabłów, przez których był kuszony. Pomimo ogromnego zainteresowania jego osobą ze strony klubów Premier League, Beckham ponownie potwierdził, iż nie zasili szeregów innej angielskiej drużyny niż ekipa z Old Trafford.

- Nigdy nie sądziłem, że mógłby trafić do jakiegoś angielskiego klubu - wyznał Ferguson na antenie MUTV. - Zawsze powtarzał, iż nie chce grać dla innej drużyny z Premier League po odejściu z United i są to prawdziwe słowa.

- Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, iż trafi do PSG. Nie sądzę, aby ktokolwiek przewidywał takie zakończenie. To była dla mnie spora niespodzianka - zakończył Szkot.


TAGI


« Poprzedni news
Mancini: Przewaga United jeszcze stopnieje
Następny news »
Zobacz jak strzela się bramki na Craven Cottage

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (23)


RedDevilFan79: Becks ma klase oddal swoje zarobki na akcje charytatywne...Jest poprostu super 7!!
Mam nadzieje ze zagra na Old Trafford na koniec kariery!!
Glory Glory Red Devil
» 2 lutego 2013, 19:10 #23
Diabelred: Powodzenia Becks w PSG,mam nadzieje ze nie sprowadzili Cie tylko w celach marketingowych,ale takze po to ,abys cos sobie pogral :).Takze jak reszta licze na jego powrot na OT,jako zawodnik United chociaz na ostatnie pol roku jego profesjonalnej kariery :)
» 2 lutego 2013, 15:50 #22
sisinho: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.02.2013 17:35

Nie tutaj.
» 2 lutego 2013, 17:35 #21
Fabio: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.02.2013 14:58

No niestety Beck's będzie miał już w tym roku, dokładnie 2 maja 38 lat.
I nie zdziwię się jeśli PSG rzeczywiście będzie ostatnim klubem Davida ( daj Bóg żeby tak nie było i jednak kiedyś zawitał jeszcze na Old Trafford w roli piłkarza United, a nie tylko gościa w meczu charytatywnym, lub jubileuszowym ).
Gdyby nie zawziętość, upartość i chora duma SAF'A, Beckham już pewnie od 2-3 lat grałby znów na Old Trafford. A tak to pewnie zagra tylko i aż w barwach United, Sw ostatni pożegnalny mecz na Old Trafford.
' Należy mu się to jak psu buda' !!
Ach SAF ' schowałbyś dumę do kieszeni ' i sam z Sb zaproponował ' powrót do domu ' David'owi, dam Sb łeb uciąć, że zgodziłby się z ogromną radością.
» 2 lutego 2013, 14:57 #20
sisinho: Gdyby nie SAF to Beckham być może grałby całą karierę w United, ale wiemy jak się skończył konflikt pomiędzy nimi.
» 2 lutego 2013, 17:47 #19
Frank93: Ja zawsze miałem i dalej mam nadzieję, że może United zorganizuje dla niego mecz pożegnalny, zagrałby ostatni swój mecz w koszulce Manchesteru, a później zakończył karierę. Marzenia nic nie kosztują...
» 2 lutego 2013, 13:29 #18
Fabio: Wg Mnie o mecz pożegnalny ze strony United dla Davida nie musimy się obawiać.
» 2 lutego 2013, 14:59 #17
Rasiak: Dla Davida zrobią pewnie jakiś mecz MU vs Real z jakimiś staruszkami.
» 2 lutego 2013, 15:16 #16
ShoguN666: Ja jednak mam nadzieję, że mimo wszystko uda mu się zawitać jeszcze na Old Trafford, zagrać dla nas i zakończyć swoją karierę tam, gdzie wszystko się zaczęło.
» 2 lutego 2013, 12:55 #15
Oskar190: Ciekawie by było, jakby MU i P$G po przejściu 1/8 trafiły na siebie w 1/4 w LM :D Byłby kolejny wielki powrót na Old Trafford :)
» 2 lutego 2013, 11:46 #14
Kewino11: nawet jakby, to i tak by nie zagrał, bo nie został zgłoszony do LM
» 2 lutego 2013, 13:30 #13
Oskar190: aj, rzeczywiście, nie zwróciłem na to uwagi. Szkoda.
» 2 lutego 2013, 15:00 #12
WTC: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.02.2013 15:03

@Kewino11
Nie wiem skąd masz takie informacje, ale z tego co ja czytałem, to jak najbardziej może grać w LM. Mam nadzieję, że PSG nie przejdzie dalej, bo nie chcę oglądać Becksa w innej koszulce na OT niż United.

Link gdzie wszystko jest napisane i potwierdzone:
independent.co.uk/sport/football/transfers/bonjour-david-beckham-will-give-entire-salary-to-childrens-charity-after-signing-five-month-contract-with-paris-saintgermain-8474846.html
» 2 lutego 2013, 15:01 #11
soldier: Beckham nie grał w rundzie jesiennej w europejskich pucharach, więc jak najbardziej może zostać zgłoszony do Ligi Mistrzów. Co wy ludzie, w FM-a nie gracie?;)
» 8 lutego 2013, 11:17 #10
Klimaa: PSG raczej myśli już o zyskach związanych ze sprzedażą jego koszulek z jego nazwiskiem ;-) Szacunek dla Davida za przywiązanie do klubu w którym się wychował.
» 2 lutego 2013, 11:06 #9
Taurus: Szkoda, mógł grać dla nas do końca sezonu, ciekawie by było, myślę że gdyby miał od nas propozycje to byśmy go mieli, nie zdziwiłbym się jakby jego koszulki były kupowane na nowo.. tyle tracimy, no ale swój wiek ma i lepiej młodego na boisku mieć, niemniej jednak wielka szkoda :/
» 2 lutego 2013, 11:03 #8
Rasiak: Trzeba szukać pozytywów, większa pewność, że korkiem w szatni nie dostanie. :>
» 2 lutego 2013, 11:04 #7
Fabio: @Rasiak
Rządzisz Sw komentarzemxD
» 2 lutego 2013, 15:11 #6
75th: Mógłby wrócic jako ambasador United jeśli juz nie będzie kopał dla nas
» 2 lutego 2013, 10:54 #5
vip14: Jak już Beckham przeszedł do PSG to tam na pewno już skończy karierę. Szkoda, że nie zawitał na Old Trafford :/
» 2 lutego 2013, 10:49 #4
Valdael: Nie mów hop
» 2 lutego 2013, 12:44 #3
IMMM: Dokładnie teraz piłkarze zmieniają kluby jak rękawiczki.
» 2 lutego 2013, 13:35 #2
swistek: Prawdziwy Diabeł ! :) Powodzenia mu życzę w PSG ! :)
» 2 lutego 2013, 10:25 #1