Lindegaard debiutuje, rezerwy gromią!

» 17 stycznia 2011, 19:46 - Autor: Biafra - źródło: manutd.com
Rezerwowy zespół United wspierany przez graczy z podstawowego składu rozgromił ekipę Bury aż 8:0 i tym samym zapewnił sobie miejsce w finale Manchester Senior Cup.
» Duńczyk wreszcie zadebiutował w barwach United
W wyjściowej jedenastce zobaczyliśmy doświadczone trio - Paula Scholesa, Wesa Browna oraz Johna O'Shea, natomiast swój pierwszy występ na angielskich boiskach zaliczył duński bramkarz Czerwonych Diabłów Anders Lindegaard.

Wielkie strzelanie na treningowym boisku w Carrington rozpoczął już w dziewiątej minucie Joshua King, który wykorzystał dokładne podanie Fabio Da Silvy. Większość akcji piłkarze United przeprowadzali prawą flanką, bowiem w wyśmienitej dyspozycji byli King oraz O'Shea. To właśnie Irlandczyk w 16 minucie dośrodkował idealnie na głowę Robbiego Brady'ego, a ten bez problemu podwyższył prowadzenie.

W debiutanckim spotkaniu praca Lindegaarda ograniczała się jedynie do dyrygowania defensywą oraz wyłapywania sporadycznych niecelnych dośrodkowań piłkarzy Bury. Zupełnie inaczej wyglądało poniedziałkowe popołudnie dla bramkarza gości, Richiego Branagana. Wprawdzie golkiper Bury dwukrotnie popisał się fenomenalnymi interwencjami przy uderzeniach Kinga i Fabio, to już chwilę później przy strzale Norwega był bezradny.

Kolejne dwie bramki to dzieło Gabriela Obertana. Najpierw w 27 minucie Francuz wykorzystał zamieszanie w polu karnym i wpakował piłkę do siatki, a następnie kilka minut później Obertan skorzystał z podania Browna i bez najmniejszych problemów pokonał Branagana.

Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i Czerwone Diabły opuszczały boisko po 45 minutach prowadząc 5:0. Po zmianie stron wszyscy zgromadzeni w Carrington oglądali niesamowitą akcję w wykonaniu United, bowiem w 60 minucie Paul Scholes popisał się fenomenalnym 40 metrowym podaniem do Obertana, a Francuz nie zastanawiając się ani sekundę uderzył futbolówkę z woleja i ta chwilę później zatrzepotała w siatce obok bezradnego bramkarza Bury. Stadiony świata!

Siódma bramka dla Czerwonych Diabłów padła po przeprowadzeniu podwójnej zmiany przez Warrena Joyce'a. Marnick Vermijl i Reece Brown zastąpili Kinga oraz Olivera Gilla. Było to prawdziwe wejście smoka w wykonaniu Vermijla, bowiem tuż po pojawieniu się na murawie Belg podwyższył prowadzenie United.

Dzieła zniszczenia dokończył Fabio, ustalając tym samym wynik spotkania na 8:0.

Skład United:
Lindegaard; Gill (R Brown 46), W Brown, Wootton, O'Shea; King (Vermijl 46), Gibson, Scholes (Norwood 60), Fabio; Brady, Obertan.
Zmiany niewykorzystane: Devlin

Rafael odpowie za wyzywanie sędziego
Balotelli: Rooney nie jest najlepszy

Komentarze (48)

messengerUTD: A co do bramkarza nr 1 to będzie według mnie tak.

Kuszczaka sprzedadzą, kupią dobrego bramkarza który będzie nr 1,Anders nr 2,a nr 3 wróci Amos z wypożyczenia.
» 18 stycznia 2011, 20:07 #47
Lukixp: no wlasnie, do przerwy bylo 7:0, a w newsie jest "Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i Czerwone Diabły opuszczały boisko po 45 minutach prowadząc 5:0.". cos jest sknocone;P
» 18 stycznia 2011, 17:25 #46
Czarny95: Wreszcie Obertan zaczął coś grać. Niech się ogrywa w rezerwach, może dobre mecze wejdą mu w nawyk.
» 18 stycznia 2011, 17:03 #45
trikos: Ale Obertan przypomina mi Henry'ego w tym meczu szok !! Najbardziej akcja Scholes-Obertan-gol jego przyjecie w powietrzu maestria
» 18 stycznia 2011, 15:23 #44
messengerUTD: Sorki tu : simplyreds.com/manchester-united-videos/viewvideo/477/reserves/lindegaard-in-action-for-the-reserves.html
» 18 stycznia 2011, 13:38 #43
messengerUTD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 18.01.2011 13:37

Tu :
youtube.com/watch?v=FNHGxtmHW-Q jest jedna parada Lindegaarda.Pasuje mu nasza koszulka ;)
» 18 stycznia 2011, 13:36 #42
Bovver: Grali świetnie chłopaki ;) oby taki każdy mecz był
» 18 stycznia 2011, 12:45 #41
mario8: jak grają tacy zawodnicy jak Scholes, Brown czy Oshea to nie ma co się dziwić
» 18 stycznia 2011, 10:33 #40
Gocha: szkoda, że w drugiej połowie nie zdobyli chociaż 4 goli, to byłby dopiero pogrom. ;D a Lindegaard miał debiut jak marzenie, mimo iż to tylko mecz rezerw. ;D teraz tylko życzyć mu, aby każdy kolejny mecz kończył się tak samo. :P
» 18 stycznia 2011, 08:57 #39
Mikez: Opis meczu, jak rozumiem tłumaczony z oficjalnej, nijak ma się do tego skrótu. Nie zgadza się kolejność bramek, niektóre opisy i nawet wynik do przerwy.
» 18 stycznia 2011, 00:34 #38
Klimaa: Z chęcią zobaczyłbym go na wyższym szczeblu gdy odpoczywać będzie musiał VDS.
» 17 stycznia 2011, 23:50 #37
Petrozza52: Miło się czyta że O'Shea był w dobrej dyspozycji, oby faktycznie tak było :)
» 17 stycznia 2011, 23:23 #36
JakubT: Miło się czyta, a jeszcze lepiej ogląda
» 18 stycznia 2011, 12:24 #35
Xeres: Ja jestem zwolennikiem O'shea. Teskno mi za nim i jego forma, nigdy nie byl jakis wymiataczem, ale pamietam te czasy, gdy grywal dosyc czesto w podstawowym skladzie i wychodzilo nam to na dobre.
» 18 stycznia 2011, 20:02 #34
Lukixp: simplyreds.com/manchester-united-videos/viewvideo/477/reserves/lindegaard-in-action-for-the-reserves.html
tutaj lindegaard i ta brama obertana ;) moze pozniej cos jeszcze bedzie
» 17 stycznia 2011, 21:45 #33
Lukixp: youtube.com/watch?v=FNHGxtmHW-Q

ooo prosze ;)
» 17 stycznia 2011, 21:47 #32
messengerUTD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.01.2011 21:54

Jest i Lindegaard - pasuje mu ta koszulka.Swoją drogą gole też niczego sobie,a Obertan ma siłę w nodze.
» 17 stycznia 2011, 21:52 #31
Biafra: dzięki ;) już dodane ;)
następnym razem podeślij na PW to szybciej będzie ;)
» 17 stycznia 2011, 21:45 #27
Dejmen: Na miejscu SAF'a na mecz ze słabszym rywalem spróbowałbym dać zagrać rafaelowi na prawym skrzydle, wtedy Fabio zastąpiłby brata na prawej obronie a Nani został przesuniety na lewą pomoc, ewentualnie, prawą flankę zostawić bez zmian, czyli obrona Rafael a pomoc Nani, za to na lewej pomocy zmienić Giggsa na Fabio...naprawde obydwaj bracia są bardzo utalentowani i zarówno jeden jak i drugi mają ciąg na bramkę, więc bez problemu mogliby występować zarówno na pomocy jak i na obronie, a szkoda żeby Fabio nadal marnował czas na rezerwy skoro w pierwszym skladzie mógłby sie rozwinąć porównywalnie do Rafaela, drugi da Silva mógłby nam sie bardzo przydać, pod nieobecność Parka mielibyśmy nowe dwie alternatywy do występów na skrzydłach pomocy Rafaela i Fabio. Korzystając z takiego rozwiązania możnaby zmieścić w pierwszej dróżynie dwóch braci da Silva, którzy niedlugo stanowili by o sile MU, a także Evrę... Naprawdę nie widzę powodu dla którego by nie sprobować czegoś takiego, przecież możliwość jednoczesnego wystawienia dwóch talentów i najlepszego lewego obrońcy świata jest dosyć kusząca
» 17 stycznia 2011, 21:18 #26
Arturek15: noo dobrze prawisz, ale SAF pewnie rozważał takie propozycje. nie bój się, łeb to on ma nie od parady :)
» 17 stycznia 2011, 22:01 #25
McArable: Tyle tylko że Fabio jest lewym obrońcą
» 17 stycznia 2011, 22:07 #24
piotrek8553: obejzalbym skrot moze ktos ma??
» 17 stycznia 2011, 20:47 #23
Tomasson10: Hmm, może w jakimś meczu pucharowym w 1 składzie da mu Fergie zagrać?
» 17 stycznia 2011, 20:46 #22
trikos: Gabriel Obertan hmmm myślę że to jest powoli rozkręcająca się maszynka nawet bardzo powoli ale Nani tez mial przeblyski ostatnio znow miesza mecze swietne/slabe, wracajac do Gabriela mysle ze SAF przy braku przebojowych skrzydlowych powinien dac mu wiecej szans co sadzicie ?
» 17 stycznia 2011, 20:24 #21
Agusssia: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.01.2011 20:50

W meczach o mniejszą stawkę powinien zdecydowanie dać Obertanowi szansę do gry, no bo kiedy jak nie w takich meczach może zdobyć jakiekolwiek doświadczenie..
Aczkolwiek wydaje mi się że wkrótce Fergie zdecyduje się wypożyczyć Gabriela... W sumie to się marnuje trochę u nas
» 17 stycznia 2011, 20:48 #20
xandir94: Mi sie tez wydaje ze powinien zostac wypozyczony, aby mozna bylo sprawdzic jak sobie radzi na przestrzeni calego sezonu.
» 17 stycznia 2011, 21:57 #19
PatrykPro: Heh bez urazy ale rezerwy grają lepiej od nas? No niewiem zastanawiam sie od dluzszej chwili jaki wynik bylby gdyby grali podstawowi zawodnicy. Ale bardzo ladnie Lindergraad
» 17 stycznia 2011, 20:20 #18
Lixi: A mnie ciekawi co się z Bebe teraz dzieje, nigdzie o nim nie piszą :P
» 17 stycznia 2011, 20:06 #17
kroOolik: czytasz nieuważnie widocznie - kontuzji doznał w meczu rezerw z Boltonem i zszedł z boiska ok 60minuty.
» 17 stycznia 2011, 20:08 #16
Lixi: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.01.2011 20:14

Wiadomo nie czytam tutaj wszystkiego :P
» 17 stycznia 2011, 20:13 #15
messengerUTD: To może powinieneś niż zadawać głupie pytania.
» 17 stycznia 2011, 20:19 #14
grandes: messengerUTD a co w jego pytaniu było głupie ?? Koleś nie wiedział można mu kulturalnie odpowiedzieć... a co do głupoty to głupią można nazwać twoją odpowiedz.

Pozdrawiam... szanujcie się.
» 17 stycznia 2011, 21:11 #13
messengerUTD: Komentarz zedytowany przez usera dnia 17.01.2011 21:16

" Wiadomo nie czytam tutaj wszystkiego :P "

To może powinien zacząć,niż zadawać pytania.Szukanie nie boli.
» 17 stycznia 2011, 21:16 #12
messengerUTD: Mam pytanie.Anders dotknął chociaż piłki? ;)
Prawdziwa kanonada, mam nadzieję, że Obertan tak samo pokaże się w pierwszym składzie.8:0 to niezły wynik. Jednak to był mecz przeciwko rezerwom klubu, który gra w czwartej klasie rozgrywkowej. United miało wyjątkowo mocny skład jak na rezerwy. Jednam słowem bez rewelacji.

Ale brawo Diabełki. Liczę,że na meczu z Birmingham wystąpi Lindegaard..
Do redakcji.Wstawcie(jak będzie) skrót meczu.
» 17 stycznia 2011, 20:02 #11
Lukixp: W debiutanckim spotkaniu praca Lindegaarda ograniczała się jedynie do dyrygowania defensywą oraz wyłapywania sporadycznych niecelnych dośrodkowań piłkarzy Bury.
jak wylapowal to chyba dotknal pilki O:
» 17 stycznia 2011, 21:24 #10
Devra: Obertan Zaszalal ! 3 bramki hmmm to bedzie zawodnik ! ! ! Sklad prawie jak 1 :D tzn ci gracze mogli by grac w podstawowym ( ewentualnie rezerwa ) Fabio , Scholes Brown :) (ten drugi to jego brat ? ) Obertan Lindegaard no i O'she ^^ ! GLORY GLORY ALE LUJA MANUTD WYGRA NIE MA zbója !
» 17 stycznia 2011, 20:01 #9
majkelSJZ: Hmm, Obertan.. Zbyt dobry na rezerwy i zbyt słaby na pierwszy skład..
» 17 stycznia 2011, 19:59 #8
patrykbor: Wow :D heheh pierwszy sklad powinien brac z nich przyklad :D haha
» 17 stycznia 2011, 19:55 #7
Cleverley: na razie przykład wzięły rezerwy , z meczu z Blackburn (7:1)
» 17 stycznia 2011, 19:58 #6
kietlan: Bardzo ładnie Glory Glory