Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Tosić o krok od CSKA Moskwa

» 15 czerwca 2010, 11:10 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Zoran Tosić od nowego sezonu będzie najprawdopodobniej zawodnikiem CSKA Moskwa. Serbski skrzydłowy chciał zostać w FC Koeln, ale Niemcy nie są w stanie przebić oferty Rosjan.
Tosić o krok od CSKA Moskwa
» Zoran Tosić od nowego sezonu będzie najprawdopodobniej zawodnikiem CSKA Moskwa. Serbski skrzydłowy chciał zostać w FC Koeln, ale Niemcy nie są w stanie przebić oferty Rosjan, która opiewa na 8 mln funtów.
Odejście Tosicia z Manchesteru United jest przesądzone. Wszelkie formalności mają zostać załatwione po mistrzostwach świata. „Czerwone Diabły” za Tosicia dostaną około ośmiu milionów funtów.

Tosić w CSKA Moskwa ma być następcą Milosa Krasicia, który jest bliski transferu do jednego z klubów Serie A.

– Złożyliśmy mu ofertę, ale pieniądze oferowane przez Rosjan sprawiają, że żaden niemiecki klub nie może z nimi rywalizować – mówi Michael Meier, dyrektor klubu z Kolonii.

– Utrzymaliśmy się w Bundeslidze dzięki Tosiciowi. Zoran pokazał pełnie swoich umiejętności, pojechał na mistrzostwa świata i Manchester United może za niego uzyskać żądaną kwotę – dodaje Meier.


TAGI


« Poprzedni news
Drugie dno sprawy Naniego?
Następny news »
Chiellini zastąpi Vidica?

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (33)


etcan123: a niech idzie i nie wraca nie potrzebny jest nam
» 18 czerwca 2010, 11:07 #33
karol90098: Aukcja skonczona. Sprzedany za 9.5mln
» 15 czerwca 2010, 19:12 #32
fat1xd: Mimo wszystko szkoda, że nie mógł tak na dobrą sprawę pokazać się w United. Jeśli jednak ma mu i klubowi wyjść na dobre to jestem jak najbardziej za. Co do wzmocnień to podobno Riquelme jest do wzięcia za darmo. Mimo 31 lat to wciąż niezły rozgrywający, który mógłby ożywić naszą grę. Jeśli nie mamy kasy to ten grajek mógłby być ciekawą opcją.
» 15 czerwca 2010, 19:04 #31
Master123: Doskonała wiadomość Tosic sprzedany , z mojej listy do odstrzału (Foster,parkinson,Tosic i drewniatow) pozostała jeszcze tylko dwójka "wspaniałych" .
» 15 czerwca 2010, 18:44 #30
v93: Tosic sprzedany. Szkoda, że nie było wymiany Krasic - Tosic, chociaż po meczu Serbii może to i dobrze
» 15 czerwca 2010, 18:18 #29
Robal: Niech idzie nie widzę go ManUtd.
» 15 czerwca 2010, 17:32 #28
Robal: Niech idzie nie widzę go ManUtd.
» 15 czerwca 2010, 17:30 #27
Robal: Niech idzie nie widzę go ManUtd.
» 15 czerwca 2010, 17:30 #26
SexyBoy: [link usunięty] ten transfer byłby najlepszy ! ;)
» 15 czerwca 2010, 16:04 #25
marekw91: transfer do nas? geworgian w ogóle kto to jest?
» 15 czerwca 2010, 18:16 #24
devils18: Szkoda, że nie dostał swojej szansy u nas. Niech idzie tam przynajmniej sobie po gra. Tylko mam nadzieje, że uda się po mistrzostwach w RPA za niego zgarnąć z 10 milionów funtów.
» 15 czerwca 2010, 15:40 #23
2Fast4You: U nas dostał za mało szans i wgl. Raz go tyko widziałem , to był chyba jego debiut z Kogutami :P Szczerze to transfer idiotyczny , mogli chociaż wtedy za niego wziąć tego Ljalića czy jak mu tam było :)
» 15 czerwca 2010, 15:31 #22
crx6radziu: Quaresme za 7 my powinnismy kupic to smieszne pieniadze a zawodnik calkeiem calkiem , Ferguson Moglby zrobic wymiane Berbatov za Balotelliego gdyby inter na to poszedl .
» 15 czerwca 2010, 14:21 #21
SexyBoy: ja bym chciał u nas Mesut Özila ;)
» 15 czerwca 2010, 14:04 #20
SexyBoy: Ozila *
sorrki za błąd . ;)
» 15 czerwca 2010, 16:00 #19
pietras: moim zdaniem nie ma sensu go sprzedawać bo mógłby się jeszcze bardzo przydać United.

znacznie częściej szuka okazji do strzałów niż chociażby Valencia a my potrzebujemy bramkostrzelnych pomocników.

poza tym w razie kontuzji Naniego albo Valencii mamy z typowych skrzydłowych tylko Obertana (Giggs częściej gra w środku ostatnio)
» 15 czerwca 2010, 13:00 #18
denis: Co ty wogóle wypisujesz? A Park to niby kto? Giggs również gra na skrzydle, gdy go potrzebujemy.
Młody Obertan rozwinie swoje skrzydła niedługo( mam taka nadzieję^^). Moim zdaniem Tosić jest jest nam niepotrzebny, a skoro pojawia się okazja sprzedać go za dobrą cenę, więc jak najbardziej jestem za transferem.
» 15 czerwca 2010, 13:55 #17
Diegoo1878: Do denis:
Człowieku, Ty chyba nie widziałeś jak on gra, a piszesz tu jakieś bzdury. Tosic to świetny zawodnik (lepszy od Obertana), który praktycznie nie dostał żadnej szansy na to żeby się pokazać. Sprowadzenie go, a później sprzedanie do klubu, w którym nie chce grać jest naprawdę chore. Coraz bardziej wkurza mnie ta cała polityka transferowa Manchesteru.
» 15 czerwca 2010, 14:59 #16
SexyBoy: pietras - co ty gadasz ? nie znasz takiego kogoś jak Park Ji Sung ? Koreańczyk , a Giggs gra na skrzydle, Obertan także sobie tam świetnie radzi, więc ja uważam że denis ma rację ..
diegoo1878 - Tosić świetnie gra w FC Koeln bo Bundesliga to dużo słabsza liga od Premier League , a tym że nie dostawał szans i nie miał jak się pokazać to masz rację.
» 15 czerwca 2010, 16:07 #15
denis: Diegoo1878
tak się składa, że go widziałem w paru meczach i mnie nie zachwyca jego gra. W Bundeslidze i w słabym zespole jakim jest FC KĂśln, to może on i coś grać, ale do United się nie nadaje. Miał rok, żeby się pokazać i nie wyszło więc dziękujemy mu. W PL by sobie nie pograł nawet więc niech się w Rosji rozwija :D
» 15 czerwca 2010, 16:54 #14
karwocha: Moim zdaniem dla dobra jego kariery powinien odejść, bo na OT dużo raczej nie zagra

P.S. Na angielskiej Wikipedii wpiszcie sobie nazwisko Joe Cole i zobaczcie gdzie wg nich będzie grał w następnym sezonie
» 15 czerwca 2010, 13:00 #13
dens4me: Rzeczywiście ;) 2010-present manchester united. o.0 ciekawe ;) ja jestem za ciekawe jak będzie ;] pozdro
» 15 czerwca 2010, 13:53 #12
SexyBoy: tam nie pisze że bd grał w United tylko że istnieją doniesienia że ma podpisany kontrakt z Arsenalem ..
» 15 czerwca 2010, 16:11 #11
dens4me: wiem co tam jest napisane. ale z prawej strony w tabeli gdzie występował/występuje aktualnie jest TAK napisane jak napisał kolega wyżej.
» 15 czerwca 2010, 22:35 #10
sisinho: Bo quaresma ma swoje lata i nie błyszczał ostatnio w przeciwieństwie do Tosicia .

Co do kasy to wiadomo że nie pójdzie na transfery , bo w tym roku nie będzie już żadnego udanego transferu (na pewno nie w ofensywie) za sporą kasę więc nawet na to nie liczcie.
» 15 czerwca 2010, 12:29 #9
Lil: Quaresma - 26 lat
Tosic - 23 lata

A co do tego, że Tosic błyszczy to się do końca nie zgodzę, bo Quaresma też błyszczał w Porto, a to że w Interze i CFC nie dostawał szans to nie błyszczał. Równie dobrze można powiedzieć, że Tosić nie dał rady w United i kogo obchodzi, że nie miał szans, co nie? No Ricardo też nie miał szans się pokazać.
Gdyby każdemu piłkarzowi dawać tyle szan co dostawał Quaresma, to już dawno nie mielibyśmy w składzie Naniego, który rozkręcał się przez 6 od odejscia Ronaldo, a co by było gdyby CR7 nie odszedł?! No ja wiem co, poszedł by na sprzedaż....
» 15 czerwca 2010, 12:45 #8
Lil: Zawsze 8 mln, które można zainwestować.
Miejmy nadzieję, że te 8 mln nie zostanie przeznaczone na spłaty długów, które i tak mają być spłacone akcjami jakie Glazerowie wypuścili na rynek (na kwotę 2 mld. funtów - pod zastaw poszedł stadion OT).

8 mln za Tosicia to już coś, jeżeli chcemy zakupić klasowego gracza (np. Suarez, Santos), tylko dziwi mnie to trochę, że Rosjanie chcą kupić małego Serba za prawie 10 mln euro, jak Inter sprzedał Quaresme za 7 mln euro :P
» 15 czerwca 2010, 12:14 #7
Squeeze: Powinien zostac, ale skoro 8mln to sporo kaska, przy zakupie jakiegos playmakera juz wystarczyloby mniej dolozyc ;]
» 15 czerwca 2010, 12:04 #6
crx6radziu: Moje zdanie jest takie ze powinien jeszcze na Rok u nas zostac w Manchesterze ,czuje ze teraz by sie pokazal z dobrej strony ..
» 15 czerwca 2010, 11:46 #5
Koryt: Nara tylko tyle w tym temacie. Niech więcej nie robią takich transferów bo to tylko wkurza.
» 15 czerwca 2010, 11:42 #4
talir: Koryt ma rację, przychodzi do nas za 8 mln i odchodzi za tyle samo. W pierwszym składzie się nie nagrał a tygodniówkę pobierał... nie no takie transfery nie mają sensu.
» 15 czerwca 2010, 12:34 #3
Koryt: Będę a co nie mogę ?? (30 znaków)
» 15 czerwca 2010, 14:50 #2
Klimaa: Wg. mnie szkoda..Chłopak pokazał co potrafi w Niemczech, u nas dostawał niewiele szans. Ale prawda jest też taka że nie znamy jego talentu, może na naszą ligę za słaby? Ale życzę mu jak najlepszej kariery