Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Macheda w styczniu trafi do Hiszpanii?

» 27 grudnia 2009, 18:50 - Autor: piniadz - źródło: newsoftheworld
Niewykluczone, że już w styczniu Federico Macheda zmieni otoczenie. Napastnik Czerwonych Diabłów łączony jest z przejściem na wypożyczenie do hiszpańskiego Realu Saragossa.
Macheda w styczniu trafi do Hiszpanii?
» Federico Macheda może już w styczniu przenieść się do ciepłej Hiszpanii.
Snajper w zeszłym sezonie był jednym z kluczowych zawodników Manchesteru United w walce o tytuł mistrzowski. W obecnych rozgrywkach nie dostaje wielu szans od Sir Alexa Fergusona. Stąd też zamysł, by 18-latka wypożyczyć.

Macheda miałby występować w Primera Division do końca sezonu. Interesuje się nim także Newcastle United, jednak szkocki menedżer United twierdzi, że jego podopieczny więcej nauczy się grając w jednej z najsiliejszych lig świata niż na zapleczu angielskiej ekstraklasy.

- Mamy problemy finansowe i bardzo potrzebne nam są wypożyczenia, które miejmy nadzieję pomogą nam wyjść z dołka. Liczymy na Machedę - powiedział dyrektor sportowy hiszpańskiego klubu Pedro Herrera.


TAGI


« Poprzedni news
Młody Belg ponownie na testach w United
Następny news »
OT100 #43: Twierdza

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (36)


roney10: ja myśle że powinien zostać ponieważ teraz jest dużo kontuzji i by sie przydała
» 30 grudnia 2009, 16:09 #30
kris9: "Snajper w zeszłym sezonie był jednym z kluczowych zawodników Manchesteru United w walce o tytuł mistrzowski" - tak ;) był kluczowym zawodnikiem w meczu z Aston Villa, kiedy to strzelił decydującego gola, który miał wpływ na to, że byliśmy coraz bliżej zdobycia mistrzostwa Anglii, ale pisanie o nim jako o jednym z kluczowych zawodników jest co najmniej zabawne :)
Dobrym pomysłem jest wypożyczenie zawodnika do Ligi Hiszpańskiej gdzie się trochę ogra, ponieważ poza tym, że błysnął w dwóch bądź trzech meczach poprzedniego sezonu nic wielkiego nie pokazał. W tym sezonie utwierdził mnie w przekonaniu, że jest jednym z obiecujących i utalentowanych zawodników, który jednak potrzebuje trochę czasu i ogrania, by stać się dojrzałym i pożytecznym piłkarzem dla MU.
» 28 grudnia 2009, 22:24 #29
Bartoosh21: kolejny raz to powiem, mamy teraz 4 napastników, Welbecka i Machedy nie liczcie, widać jak bardzo się "przydają" czywiście to juniorzy dopiero a za 5-10 lat mogą być najlepszymi napastnikami świata tylko że my potrzebujemy kogoś od zaraz ;] dobrze że bedzie Diouf, a i tak w ogólę, czytajcie ze zrozumieniem bo niektórzy nastawili się że odejdzie na stałe, tam jest mowa o wypożyczeniu do końca sezonu a nie o sprzedaży czy tez wypożyczeniu na rok..
» 28 grudnia 2009, 11:50 #28
CR97: Dobry z niego napadzior i powinien zostać
» 28 grudnia 2009, 11:22 #27
MUforever9: Lepiej żeby poszedł na to wypożyczenie ponieważ tu nie gra w podstawowym a tam by grał go końca roku więc tam by sobie pograł nabrał pewności siebie i trochę doświadczenia.....
» 28 grudnia 2009, 08:51 #26
MrKubinho: On ma talent i moim zdaniem powinien zostać
» 28 grudnia 2009, 08:09 #25
Rydlu7: hmmm... sam nie wiem. Nie wiadomo czy potem będzie chicał wrócić do Manchesteru, albo zamarzy mu się gra w Hiszpanii na stałe bo tam ładniejsza pogoda :/ Chociaż niech się chłopak sprawdzi, ale w moich oczach to ona pasuje do Czerwonych Diabłów jak ulał! Tylko właśnie jeszcze trochę doświadczenia mu brakuje...
» 27 grudnia 2009, 22:28 #24
Roo10ney: Byle nie było jak z Simpsonem w Newcastle, żeby potem nie chciał zostać, bo Ferguson ostatnio nawypożycza młodych a potem nie ma kogo wystawić do pierwszej jedenastki...
» 27 grudnia 2009, 21:57 #23
mateyko44: Wyjdzie mu to napewno na zdrowie:P
» 27 grudnia 2009, 21:07 #22
Number7: Ja tez nie bede plakac.... xD wisi mi to szczerze mowiac . . .
» 27 grudnia 2009, 20:50 #21
pacino123: Przydałoby mu się wypożyczenie. Jest młody i utalentowany, a w ManUtd sobie nie pogra dużo przy takiej konkurencji.
» 27 grudnia 2009, 20:30 #20
Roo10ney: Niech idzie w cholere, ja za nim tęsknić nie bede
» 27 grudnia 2009, 20:21 #19
DevilpagePF: Dobry pomysł z wypozyczeniem.


zapraszam do gry [link usunięty] kibic United jest Mistrzem Polski
» 27 grudnia 2009, 20:17 #18
przemx8: Byłbym za wypożyczeniem Włocha. W końcu i tak mało gra przez co nie może nabywać cennego doświadczenia które jest potrzebne by stać się dobrym zawodnikiem.
Choć z drugiej strony bałbym się takiego wypożyczenia by historia nie powtórzyła się jak w przypadku Rossiego.
Może to zwiekszyło by szanse na zakup jakiegoś nowego cennego napastnika.
» 27 grudnia 2009, 20:05 #17
SmOOke: Czytanie ze zrozumieniem ludzie !!
Większość przeczytała tylko temat newsa i panikuje żeby go nie sprzedawać, w treści wyraźnie autor pisze o wypożyczeniu!
» 27 grudnia 2009, 19:46 #16
WaSsKi799: michal00333

przeczytal to jeszcze raz a potem komentuj tu chodzi o wypożyczenie and nie o sprzedarz machedy bo tutaj some the pogra w podstawowej 11 wiec wyporzyczenie go by było dobre
» 27 grudnia 2009, 19:44 #15
michal00333: Nie lepiej niech zostanie! On ma dopiero 18 lat więc się jeszcze rozwinie chodzi mi tu o formę oczywiście. Młodzież jest bardzo ważna dla United!A sądzę, że SAF go nie sprzeda. :)
» 27 grudnia 2009, 19:35 #14
Dirian: Jak dla mnie może tam iść. U nas formą nie imponuje, a tam przynajmniej się ogra.
» 27 grudnia 2009, 19:35 #13
dawid27154: To dobry pomysł go wyporzyczyć niech zbiera doświadczenie to całkiem dobry zawodnik morze obecnie nie jest czołową postacią drurzyny bo jest niedoświadczony nie dostaje zbyt wielu szans bo jest konkurencja a na wyporzyczeniu gdyby strzelił pare bramek z pewnością dostałby szanse w lidze od sir Alexa.
» 27 grudnia 2009, 19:34 #12
devils18: nie ma opcji przyda się nam bo ofensywa za dobrze nie funkcjonuje
» 27 grudnia 2009, 19:33 #11
MUCR7: przecież nikt nie mówi o sprzedaży Kika.. zapewne to i tak tylko spekulacje, ale bardzo prawdopodobne i na szczęście tylko na rok.
"Macheda to drewno..." - chyba kolego nie zdajesz sobie sprawy, że on ma 18 lat a jak wymiata teraz, a co będzie za parę lat! Musi więcej wybiegać na boisko i grać
» 27 grudnia 2009, 19:11 #10
CRfan: Jak już go wypożyczyc to bym go dał do Newcastle...tam sie nauczy wiecej...bo liga hiszpanska i liga angielska to dwa, zupełnie różne style gry. A chłopak ma duży potencjał i w przyszłości z takimi piłkarzami jak: Danny Welbech, Joshua King czy Gabriel Obertan może stworzyć naprawde dobry zespół, więc wypożyczenie jak najbardziej trafne. ;]
» 27 grudnia 2009, 19:10 #9
Eggman1992: Te dwa gole to z poprzedniego sezonu fuksem zdobyl ale przydały sie bardzo. Ja etz nie bede płakac za nim...Macheda to drewno...
» 27 grudnia 2009, 19:02 #8
SwierQ7: Jeżeli mamy zamiar go sprzedać to musimy się liczyć z tym, że nie będziemy mieć wielu napastników i będzie trzeba kupić jakiegoś dobrego !!
» 27 grudnia 2009, 19:01 #7
Cube1629: "w zeszłym sezonie był jednym z kluczowych zawodników Manchesteru United w walce o tytuł mistrzowski" - bez przesady bardzo proszę
» 27 grudnia 2009, 19:00 #6
MUCR7: wolałabym by grał u nas, ale biorąc pod uwagę fakt, że SAF nie daje Mu zbyt wielu szans na grę, to byłby dobry pomysł, przez ten rok mógłby się tam wiele nauczyć, a po powrocie nam pomóc :) oby tylko nie został tam na stałe..
» 27 grudnia 2009, 18:59 #5
Cube1629: "w zeszłym sezonie był jednym z kluczowych zawodników Manchesteru United w walce o tytuł mistrzowski" - bez przesady bardzo proszę
» 27 grudnia 2009, 18:58 #4
UnMishii: Spekulacje, spekulacje, spekulacje. Znów się zaczęło.
» 27 grudnia 2009, 18:57 #3
wander11: no ja tez nic wielkiego nie pokazał ale tez trzeba brac pod uwage ze jest młody i sie bedzie rozwijał