Rezerwy: Tosić daje zwycięstwo

» 25 listopada 2009, 12:47 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Dwie bramki Zorana Tosica dały rezerwom Manchesteru United zwycięstwo 2:1 nad Hull City.
» Zoran Tosić zdobył dwie bramki dla rezerw Manchesteru United w wygranym 2:1 meczu z Hull City
W pierwszej połowie „Czerwone Diabły” były w wyjazdowym spotkaniu zdecydowanie lepsze. Pierwszy strzał na bramkę, choć niecelny, oddał Cameron Stewart. Chwilę później piłkę po uderzeniu tego samego zawodnika z linii bramkowej wybił bramkarz Hull.

„Tygrysy” pierwszą okazję miały w piętnastej minucie. Z rzutu wolnego w pole karne dobrą piłkę posłał Nathan Hanley, ale niebezpieczeństwo od własnej bramki oddalił Ryan Tunnicliffe.

Bramki kibice zobaczyli dopiero w drugiej połowie. W 58. minucie świetne podanie od Magnusa Eikrema otrzymał Zoran Tosić. Serbski skrzydłowy minął kilku obrońców Hull i otworzył wynik spotkania.

Kilka minut później Ole Gunnar Solskjaer dokonał pierwszej zmiany. Sama Hewsona zmienił Will Keane, który świetnie radził sobie ostatnio w meczach Akademii. Keane nie zawiódł norweskiego trenera i po jednym z rzutów rożnych dla Hull City wybił piłkę z linii bramkowej.

Trzynaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry gospodarze doprowadzili do wyrównania. Szybko rozegrany stały fragment gry pozwolił Ryanowi Kendallowi na dokładne dośrodkowanie w pole karne, gdzie ładnym uderzeniem głową popisał się Mark Cullen.

W 90. minucie Cullen znów miał okazję pokonać Rona-Roberta Zielera. Tym razem niemiecki stanął na wysokości zadania. Chwilę później Zoran Tosić cieszył się ze zwycięskiej bramki. Serb wykończył akcję po szybkiej wymianie podań między Gillem a Oliverem Norwoodem.

Manchester United: Zieler - Tunnicliffe, Wootton, De Laet, Gill - Norwood, James, Hewson (Keane 61’), Eikrem (Petrucci 75’), Tosic - Stewart