Benitez: Nie zasłużyliśmy na porażkę

» 3 marca 2007, 16:44 - Autor: gosc - źródło: wlasne
Rafael Benitez, szkoleniowiec Liverpoolu nie może otrząsnąć się po dzisiejszej porażce z Manchesterem United na Anfield Road. Czerwone Diabły za sprawą Johna O’Shea pokonały „The Reds” 0:1.
» Manchester United
W 91. minucie spotkania po rzucie wolnym dla United piłka wpadła pod nogi Irlandczyka, a ten bez chwili namysłu skierował futbolówkę do bramki strzeżonej przez Hiszpana, Pepe Reine. Benitez uważa, że szczeście nie sprzyjało jego drużynie. Twierdzi on, że jego piłkarze dominowali przez cały mecz i nie zasłużyli na stratę bramki w ostatnich minutach spotkania.

„To jest nieprawdopodobne, w jaki sposób przegraliśmy ten mecz, ponieważ kontrolowaliśmy grę i zasłużyliśmy na wygraną. Przeważaliśmy w ataku, mieliśmy wiele rzutów rożnych i rzutów wolnych, ale w piłce nożnej czasem masz, a czasem nie masz szczęścia.”

„Przy straconej bramce popełniliśmy błąd, ale kiedy stwarzasz tyle okazji w spotkaniu z Manchesterem United to musisz je wykorzystać. Musimy pozostać pozytywnie nastawieni i liczyć, że być może we wtorek w spotkaniu z Barceloną będziemy mieć więcej szczęścia” – zakończył Hiszpan.