Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2  ...  39  40 

vanderToki

Dodano: 16.05.2018, 21:20
Romek1981 napisał: Nie wiem może jakaś promocja klubu do innych państw, kontynentów. Żeby marka się rozrosła : D lub sprawdzenie się na tle innych drużyn z Europy? Nie mam bladego pojęcia ale coś musiało być na rzeczy.
Na pewno Crvena Zvezda miała dość mocny skład. Kadrowicze na mistrzostwa świata, wicemistrzowie olimpijscy - Rajko Mitić strzelił jedną z bramek w półfinale przeciwko Wielkiej Brytanii. Może też zaważyły względy polityczne. Ciekawa sprawa, nigdy nie słyszałem.

Co do pytania: jaka była najwyższa porażka MU w meczu towarzyskim i kto ich tak zlał?
Romek1981
Dodano: 18.05.2018, 15:41
Wiem że było kilka 0:7 ale nie wiem czy to towarzyskie. Z wolves i aston villa na pewno po 0:7.
vanderToki

Dodano: 18.05.2018, 22:46
Niestety, nie ten wynik i nie ten przeciwnik. Klub spoza Wielkiej Brytanii.
Romek1981
Dodano: 27.05.2018, 09:51
Może odświeże. Myślę, że mała aktywność będzie przez okres wakacji.
vanderToki

Dodano: 28.05.2018, 17:42
Post zedytowany dnia 28.05.2018 17:44 przez vanderToki

To ja podam prawidłową odpowiedź: Hajduk Split złoił United na Poljudu 6:0 w 1980 roku. Stosunkowo niedawno o wydarzeniu tym przypomnieli na meczu przeciwko MU zaprzyjaźnieni z Torcidą kibice Benfiki (NN). Mecz ten był dla Białych sprawdzianem przed ćwierćfinałem Pucharu Europy. Niestety, w Hamburgu ulegli (1:0), u siebie wygrali tylko 3:2 i odpadli. HSV Branko Zebeca z Hrubeschem, Buljanem, Magathem i Keeganem w składzie przegrał w finale z Nottingham Forest 0:1. Po drodze stuknęli jeszcze Real (0:2 i 5:1 w rewanżu). Piękny sezon to był.

Nowe pytanie: do czego nawiązywał herb czy też symbol na koszulkach, w których piłkarze United wystąpili w finale FA Cup w 1958 roku, kilka miesięcy po tragedii w Monachium?

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2  ...  39  40 

Forum » Nasza kadra » Konkurs wiedzy o Manchesterze United

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania