Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

bulwerss
Dodano: 10.05.2016, 19:25
Dlatego takie dyskusje nie maja sensu bo zawsze jeden madry wszystko wie lepiej i gada swoje na pamiec
JackHarper

Dodano: 10.05.2016, 19:30
Post zedytowany dnia 10.05.2016 19:32 przez JackHarper

Niesamowity wyczyn, szkoda że sezon nie ma 6 kolejek.

Tak czy inaczej, żeby nie ciągnąć tego wątku w nieskończoność. Szanuję vG za to, że podjął się pracy w MU, tak samo jak DM ale w mojej opinii cała ta "przebudowa" idzie zbyt wolno i każdy w tym "związku się męczy". Błędem było przyjęcie przez zarząd, że vG i Giggs będą duetem na lata i po 3 sezonach Ryan zastąpi holendra. Oczywiście zarząd nie mógł tego przewidzieć, że vG jednak nie podźwignie United ale mimo wszystko powinien reagować na to co dzieje się w klubie. Moim zdaniem vG nie pasuje do MU ze swoim stylem gry i tym ustawieniem z 2 ŚP/ŚPD. Mamy dobry skład ale to całe defensywne nastawienie zabija kreatywność graczy. Bez względu na to kto przyjdzie do MU, to raczej będzie to wyglądało tak samo.

bulwers to się nie udzielaj nikt ci nie karze, ja mam przynajmniej swoje zdanie, w przeciwieństwie co do niektórych. Jak MU wygra to hura chwalmy pana, jak przegra podstawiajcie taczki pod OT. Jak ci się nie podoba to nie czytaj.
NemoQeco888
Dodano: 10.05.2016, 20:54
Post zedytowany dnia 10.05.2016 20:56 przez NemoQeco888

JackHarper napisał: Niesamowity wyczyn, szkoda że sezon nie ma 6 kolejek.

Chodzi mi o to, że pisanie, że oddają mało strzałów w czasie, kiedy oddają ich dużo jest dziwne. I jak dla mnie mało ma to wspólnego z "przynajmniej mam własne zdanie", bo jak dla mnie powtarzasz to co znacza większość na tym z deka dziwnym forum.
JackHarper

Dodano: 10.05.2016, 21:46
Nasi grają w kratkę, a to ile strzałów oddają w kilku meczach nie ma znaczenia. Bo klasa rywala jest różna. Popatrz na mecz z Norwich który był fatalny w wykonaniu MU. Co do "swojego zdania" co ja na to poradzę, że inni też nie lubią vG i mamy podobne "zarzuty" wobec niego? Zresztą większości z nich zdanie się pewnie zmieni gdy będziemy mieli top 4 i puchar w garści.
bulwerss
Dodano: 11.05.2016, 08:28
A jaki sens ma taki slepy hejt?
NemoQeco888
Dodano: 11.05.2016, 08:52
Tak narzekales na ustawienie z 2 defensywnymi pomocnikami i masz. Schneiderlin był tylko def mid. Eksperci
JackHarper

Dodano: 11.05.2016, 13:01
kur... ty naprawdę nie ogarniasz czy jaja sobie robisz, bo nie wiem czy mam to po raz kolejny tłumaczyć. Przeczytaj to co napisałem jeszcze raz.
Koniec tematu jak dla mnie.
bulwerss
Dodano: 11.05.2016, 19:21
A na co to wyglada? Wgl cos ty taki nerwowy

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

Forum » Transfery » Wijnaldum

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania