Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

MUSC Poland

aga
Dodano: 10.04.2016, 12:41
hej, od 1 do 30 kwietnia trwa nabór do MUSC Pl. Jeśli ktoś z Was marzy o wyjeździe na Old Trafford, to my chętnie w realizacji marzenia pomożemy

więcej info na www.musc.pl
www.facebook.com/muscpoland
akozlowska@musc.pl

pozdrawiam,
Aga
aga
Dodano: 29.03.2017, 19:02
tegoroczny nabór rusza już w sobotę!

MUSC Poland posiada pulę 50(!) biletów na większość meczów Unted na Old Trafford ( z wyłączeniem meczów szlagierowych, gdzie pula jest obniżana).
Opłacając składkę otrzymujecie OneUnited a także dostęp do wewnętrznego forum stowarzyszenia.
Działamy już 10 lat, za nami wiele wspólnych wyjazdów na Old Trafford i nie tylko! (wg naszych statystyk jest to ok 340 spotkań)

Zapraszamy do naszego grona.
Oczywiście w razie pytań zapraszam do kontaktu:
www.facebook.com/muscpoland
akozlowska@musc.pl

pozdrawiam,
Aga
qbek73
Dodano: 30.03.2017, 10:47
Nie neguję potrzeby istnienia takiego stowarzyszenia. Nie mam nic przeciwko takiemu stowarzyszeniu. Nie odradzam nikomu wstępowania. Chcę tylko zwrócić uwagę, że w ogłoszeniu mamy do czynienia z pewną manipulacją. Otóż żeby spełnić swoje "marzenia i obejrzeć mecz na Old Trafford" nie trzeba zostawać członkiem MUSC. Jestem tego najlepszym przykładem.
Krystiano98
Dodano: 30.03.2017, 20:08
Napisała, że chętnie pomogą. Nie, że żeby pojechać na mecz, trzeba do nich dołączyć, żadnej manipulacji.
listek007

Dodano: 31.03.2017, 09:19
Post zedytowany dnia 31.03.2017 09:29 przez listek007

Nie trzeba należeć do klubu kibica żeby jechać na mecz, ale jak już kupujesz membera to za około 70 zł więcej możesz jeszcze wstąpić do nich wstąpić. Dla mnie to dobra opcja, zwłaszcza że mają bilety na szlagiery (a na te mecze już samemu biletu nie kupisz, chyba że z 5x przebitką). Mają jeszcze zloty i można poznać innych kibiców United.
Copy
Dodano: 31.03.2017, 17:29
szczegolnie, gdy odpisuja na fb tak jak odpisuja? nie dziekuje...postoje -.-
aga
Dodano: 31.03.2017, 21:11
Post zedytowany dnia 31.03.2017 21:20 przez aga

Copy- możesz rozwinąć o co chodzi?

mam nadzieję, że nie mylisz nas z mufc poland ktore reklamuje sie ze organizuje wyjazdy. Nie mamy z nimi nic wspólnego.
MUSC Poland nie zarabia na kibicach. Pomagamy w zakupie biletu- po cenie nominalnej, pomagmy z bukowaniem hoteli i lotów natomiast nie pobieramy za to ŻADNYCH dodatkowych opłat. Wszystkie koszty (np biletów) są jasno na forum opisywane. Zaliczka na bilet to 300zł, po zakupie biletu różnica między cena a zaliczką jest zwracana na konto.
Copy
Dodano: 31.03.2017, 22:45
Proszę bardzo: @muscpoland na fb, no chyba ze to nie wasz...
Zadałem juz daaaaaawno temu kilka bardzo dziecinnych i prostych pytan, ktore mialy byc poczatkiem kilku kolejnych, ale ze nie zainteresowalem was swoja osoba, nie wiem czemu mam sie teraz interesowac wami.
no nic, tyle ode mnie. czesc
qbek73
Dodano: 31.03.2017, 23:50
Post zedytowany dnia 31.03.2017 23:51 przez qbek73

Panie listek. Wylosowałem 2 bilety na grudniowy mecz z Tottenhamem. Nie mogłem jechać, więc zrobiłem zwrot bo nikt nie chciał brać. Tak więc i na szlagiery można jechać bez MUSC i bez przebitki.
aga
Dodano: 01.04.2017, 08:46
Jestesmy tylko ludzmi i nikt nie siedzi 24h na fb.Ale na wiadomosci predzej czy pozniej odpowiadamy. Jesli zdarzylo ze odpowiedzi nie dostales to bardzo przepraszamy. Natomiast przejrzalam wiadomosci z mniej wiecej ostatniego roku i nie bylo zadnej na ktora nie odpowiedziałam.

qbek-jakiej przebitki? Tak jak juz pisalam, jesli bilet kosztuje 40 funtow aplikujac przez MUSC tak i tak placisz 40. Tyle ze bilet jest potem pewny-tzn ze mozesz spokojnie bukowac loty i hotel. No ale dla niektorych no risk no fun wiec nie bedziemy nikogo zmuszac do czlonkowstwa
qbek73
Dodano: 01.04.2017, 13:00
Droga Pani Ago.

Ja odpisywałem Listkowi, co wyraźnie zaznaczyłem. Bo to on napisał, że bez członkostwa u Was, bilet na "hit" kupię z 5-krotną przebitką. W żadnym miejscu nie napisałem, że Wy sprzedajecie bilety w innej cenie niż nominalna. Skąd to pani "wytrzasnęła"?
Copy
Dodano: 01.04.2017, 14:59
" z mniej wiecej ostatniego roku i nie bylo zadnej na ktora nie odpowiedziałam." - 7/07/15
Wiec wychodzi, ze tylko ja zostałem uraczony obojetnoscia z Waszej strony, taki przypadeczek @aga, ja juz nie czekam na odpowiedz 21 miesiecy, to troszke długo, aby sie łudzić ale przeciez nie siedzicie 24h, wiec te 21 prawie 2 lata to jest nic
qbek73
Dodano: 01.04.2017, 15:30
Czyli na wiadomości nie odpowiadają i nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Dodatkowo po przejrzeniu galerii na ich stronie odnoszę wrażenie, że wybierając się z nimi na derby Manchesteru można trafić na derby Merseyside - twarze nie skażone głębszą myślą.
Copy
Dodano: 01.04.2017, 16:01
@qbek73
Prosze nie obrazaj. To po prostu nie jest na miejscu i nie wnosi zadnego sensu.
Tak swoja droga, po prostu nie wiem skad tyle jadu w stosunku do uzytkownika @Aga?
To po prostu nie ma sensu.
Pozdrawiam
bartek591

Dodano: 01.04.2017, 21:15
225zł składka roczna?
Dziwi mnie ta kwota dlatego, że w składka w stowarzyszeniu kibiców Realu Madryt ludzie płacą tylko 40zł..
Skąd tak wysoka cena?
listek007

Dodano: 01.04.2017, 21:17
Na hity są losowania i ciężko jest zdobyć bilet- widocznie miałeś dużo szczęścia. Po prostu stwierdziłem fakt że za 7 dych więcej możesz mieć pewny bilet. Nie była to żadna reklama. I na jakiej podstawie stwierdzasz fakt że czyjaś twarz jest nie skażona myślą?
qbek73
Dodano: 01.04.2017, 22:17
Mam doktorat z psychologii.
aga
Dodano: 05.04.2017, 08:51
225zl to koszt membershipa ( OneUnited)+koszty stowarzyszenia ( takie jak obsluga prawno-finansowa, serwery itd).

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » MUSC Poland

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania