Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

Kanada

Dodano: 08.04.2015, 14:55
adas1878
Szacunek do Ciebie kolego! Podpisuje się pod wszystkim co napisałeś. Pozdrawiam
LukaszMU1988

Dodano: 09.04.2015, 00:47
Niech każdy kibicuje komu chce jak chce i gdzie chce.Bądźmy dorośli,po co ta krytyka?szanujmy się przecież jesteśmy Polakami czyż nie?Pozdrawiam i życze wszystkim pokoju zamiast kłótni.
radzioch

Dodano: 10.04.2015, 23:48
Zdecydowanie kibicem Moja narzeczona coś o tym wie Będąc na chrzcinach potrafiłem odpalić stream na telefonie btw zapraszam wszystkich fanów z okolic do wspólnego oglądania derbów w Częstochowie
0ptimus

Dodano: 11.04.2015, 00:07
Co sądzicie o tym, że ostatnio jakaś modelka zrobiła sobie herb barcelony na dupie? Wg. mnie to idealne miejsce na ich herb.
Magik1990MU
Dodano: 12.04.2015, 13:32
@adas podpisuje sie pod Twoim postem, brawo! Dorzuce swoje trzy grosze.

@Majron
A co jesli komus szkoda czasu na polska lige? Osobiscie zawsze staram sie znalezc czas w weekend na mecze PL, ale jakbym mial poswiecac jeszcze na ekstraklase, to bym sie z niczym innym nie wyrobil. Poza tym co ma polski futbol do bycia kibicem np. angielskiego? Twojej teorii raczej blizej do pojecia patriotyzmu, a tego z pilka klubowa raczej laczyc sie nie powinno.

Co do samego watku tematu, to w dzisiejszych czasach, gdzie kazdy jest zabiegany, jest on totalnie bezsensowny. Znam ludzi, ktorzy sa kibicami jednego klubu od kilkudziesieciu lat, ale miedzyczasie zalozyli rodziny i nie maja chwili, by ogladnac mecz w tv, a co dopiero na zywo. Innym z kolei brak kasy ogranicza wiele mozliwosci. Jeslibym mial kategoryzowac, to bym podzielil kibicow na KIBICOW i sezonowcow. Oczywiscie nikt sie nie przyzna, ze nalezy do tej drugiej grupy, wiec watek jest dalej bezsensowny
kubaz15
Dodano: 22.07.2019, 07:36
Uważam się kibicem, ponieważ w sercu od 5 lat trzymam Manchester United, oglądam każdy ich mecz (w zależności czy mogę, bo zdarzało się że nie oglądałem) oraz bronię go oraz wspieram (duchowo) w każdej sytuacji. Niestety nigdy nie byłem na Old Trafford, ponieważ mam 15 lat, ale to jest jedna z rzeczy którą chcę zrobić jak dorosne. Czy zasługuje na to aby mówić o sobie ze jestem kibicem?
pyskatysk
Dodano: 31.08.2019, 18:44
Zdecydowanie kibicem, trochę szalików plus flagę mam, udało mi się być na 3-ech meczach Man Utd.
MU - Everton
MU - CSKA Moskwa (LM)
Newcastle - MU
luisremos
Dodano: 01.09.2019, 10:49
Dla mnie temat tej dyskusji nie ma sensu. Jeżeli ktoś ma United w sercu to obojętne mi, czy pokazuje to koszulką, kupowaniem membershipa, nieomijaniem każdego meczu, czy wypisywaniem szeregu porad dla OGS po każdym (szczególnie) niewygranym meczu. Chcę natomiast się odnieść do słów wielu osób które powtarzają jak mantrę "nie dla każdego wyjazd na mecz Manchesteru jest możliwy z uwagi na finanse". Myślę, że ten problem dotyczy naprawdę niewielu osób, ale to dobra wymówka, żeby nie spróbować ogarnąć taniego wyjazdu(naprawdę da się) co wymaga czasu i poświęcenia kilkunastu przyjemności. Jako student opłacający czesne, mieszkanie i ogólnie życie i zarabiając praktycznie na poziomie najniższej krajowej uskładałem na swojego membera, znalazłem loty za 130 zł przespałem jedną noc na lotnisku a drugą ogarnąłem na coachsurfingu i obejrzałem mecz na Old Trafford. Da się domknąć wyjazd w 600zł. I prawie każda pełnoletnia osoba jest w stanie tyle odłożyć. Ale jeśli ktoś woli wakacje w Grecji, nowy telefon, albo zwyczajnie odkłada na coś innego, to w porządku jego wybór. Ale możliwości są Mam nadzieję, że zmotywuje tym kilka osób. To naprawdę niezapomniane przeżycie dla każdego kto ma w sercu "diabełka".
cnk

Dodano: 01.09.2019, 20:38
Post zedytowany dnia 01.09.2019 20:39 przez cnk

Fan – osoba podziwiająca człowieka, grupę ludzi, dzieło sztuki bądź ideę. Jest to skrót od słowa fanatyk, jednak jest mniej pejoratywny, a nawet ma pozytywny wydźwięk. Fani określonego zjawiska często organizują się, tworząc tzw. fankluby lub organizują imprezy z tym związane.

Kibic – osoba zainteresowana konkretną dyscypliną sportu i wyrażająca to m.in. poprzez uczestnictwo w charakterze widza w turniejach, zawodach, treningach i innych występach sportowych. Kibice często wspierają konkretny sportowy klub, drużynę lub sportowca, śledząc postępy kariery, wyniki zawodów, zmiany osobowe w składach drużyn itp., i wyrażając swoje wsparcie obecnością na meczach i zawodach, dopingiem, radością ze zwycięstw i zdobytych punktów. Kibice często wykazują się dobrą znajomością historii danego zespołu lub historii kariery sportowca, składu osobowego zespołu itp.

HEHE
źródło: wikipedia

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

Forum » We Are United » Jestes Kibicem, fanem czy gadzeciarzem?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania